RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  22 kwietnia 2009 (pierwszy post)

Witam



Za nami kolejny odcinek You Can Dance - po prostu tańcz

dziś z programu odpadli


Jurij Żurajew
lat 24

ehh.. te łzy :and:


oraz




Ania Szymoniak
lat 24


Pytania

- Czy zgadzacie się z decyzją widzów ?
- Głosowaliście sami ?
- Która z par zatańczyła najlepiej ?
- Choroba Ani ( zapalenie wyrostka) - czy takie ujawnianie faktów (kontuzja , choroba) powinna mieć miejsce w programie ? / Czy jest to "żerowanie" na pobłażliwości jury - widzów ?
- Która solówka była najlepsza ?
- Czy było blisko powrotu Basi :ninja: ( choroba Ani)
- Czy warto poświęcać i ryzykować zdrowie dla "swoich 5 min" ?
- Wacking (chyba dobrze napisałem ) - "gejowski styl" dlaczego tak się cieszył Kuba ? :mrgreen:
- Jurij i "Jadźka" => Wielka miłość ??
- "Jadźka" - czarna klacz programu ??

zapraszam do dyskusji

nie masz co napisać - nie pisz :ban:
...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  23 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a to pamiętam

:mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: a tu 17 bije niedlugo :D

czas sie żenić

Konto usunięte
Konto usunięte: czekasz na okazje odpowiednia?:D

zawsze

margotka
margotka: o bosiu...ludzie się przytulają, dobrze rozumieją i od razu "miłość"... a może najzwyczajniejsza w świecie przyjaźń?:]

taa już przyjaźń :P

margotka
margotka: to telewizja zrobiła z tego show...:]

no to telewizja
jednak widzowie oceniają to co pokazuję telewizja

margotka
margotka: jeśli czułą sie na siłach, by zatańzyć to dobrze zrobiła..

no nie wiem
Ja po brutalnym faulu czułem się na siłach ..zagrałem dalej ... a po meczu przez pół roku chodziłem o kulach :ninja:

wiesz przecież że czasami emocje, adrenalina itd. sprawiają że nie czujesz bólu , nie myślisz o dalszych skutkach

margotka
margotka: bo tam było hip hop wacking.. :]

oj tam zaraz hip hop ;p
cieszył się bo był wacking :ninja:
...Ignorance is bliss...
FoLLowMe666
FoLLowMe666
  23 kwietnia 2009
anka mi sie nie podoba chyba zbyt spokojna i cicha na tego typu program

maksa nie lubie :and:
izkas1
izkas1
  23 kwietnia 2009
RexMundi
RexMundi: - Czy zgadzacie się z decyzją widzów ?


no Jurij był najsłabszy, nie ma co ukrywać
ale Ania...
najpierw wyrzucili Basię, teraz Anię...:and:
a drugiej strony może wyjdzie im to na lepsze, w poprzednich edycjach, też najlepsi odpadali najwcześniej, a ci "fajni" do samego końca...

RexMundi
RexMundi: - Głosowaliście sami ? - Która z par zatańczyła najlepiej ?

nie
pamiętam, że najbardziej podobały mi się 2, 3 i 4 taniec(jeszcze do końca nie ogarniam kto jest kim)
ale Jurij i Jadźka też bardzo mi się podobali - nie znam się na technice, której podobno w ich tańcu nie było...

RexMundi
RexMundi: - Choroba Ani ( zapalenie wyrostka) - czy takie ujawnianie faktów (kontuzja , choroba) powinna mieć miejsce w programie ? / Czy jest to "żerowanie" na pobłażliwości jury - widzów ?

zatańczyli świetnie, więc to moim zdaniem nie miało żadnego znaczenia

RexMundi
RexMundi: - Która solówka była najlepsza ?

Rafała niewątpliwie

RexMundi
RexMundi: - Czy było blisko powrotu Basi ( choroba Ani) - Czy warto poświęcać i ryzykować zdrowie dla "swoich 5 min" ?

nie
odpowiem na to pytanie stawiając się w roli uczestników YDC - owszem, pokażą się, a potem mogą chwilę odsapnąć, aby dalej wlczyć o swoje, jednak najważniejsze, to właśnie pokazanie się i to z jak najlepszej strony, a jakaś kontuzja czy choroba wbrew pozorom może pomóc, a nie utrudnić, bo walczą z większą determinacją...takie jest moje zdanie

RexMundi
RexMundi: - Wacking (chyba dobrze napisałem ) - "gejowski styl" dlaczego tak się cieszył Kuba ?

świetnie to zatanczyli
chłopak był moim zdaniem sto razy lepszy od swojej partnerki

RexMundi
RexMundi: - Jurij i "Jadźka" => Wielka miłość ?? - "Jadźka" - czarna klacz programu ??

nieeee...
bardzo pasuje mi jej osobowość, jest świetna jako człowiek, ale są w tym programie lepsi i wierzę, że publiczność to zauważy
tak jak w poprzednich edycjach, niestety teraz jeszcze głosują patrząc - kogo lubię, a kogo nie - o tyle tuż przed finałem głosowanie jest jednak na talent i myślę, że tak będzie i tym razem

Amen:ninja:
shamaramorgan
shamaramorgan
  23 kwietnia 2009
RexMundi
RexMundi: dziś z programu odpadli Jurij Żurajew lat 24 oraz Ania Szymoniak lat 24

no wiedziałam no :D
Przewidziałam to ;p

RexMundi
RexMundi: - Czy zgadzacie się z decyzją widzów ?

nie wiem, nie widziałam jak tańczyła większość par.
Jednak widziałam taniec Ani. tańczyła jakby biała kije przywiązane do pleców rąk i nóg. Sztywno.
RexMundi
RexMundi: - Głosowaliście sami ?

nie
RexMundi
RexMundi: - Która z par zatańczyła najlepiej ?

podobał mi się ten "gejowski" hip-hop

RexMundi
RexMundi: Choroba Ani ( zapalenie wyrostka) - czy takie ujawnianie faktów (kontuzja , choroba) powinna mieć miejsce w programie ? / Czy jest to "żerowanie" na pobłażliwości jury - widzów ?

widz ma prawo wiedziec co się dzieje z tancerzem. Poza tym wyrostek cholernie boli, więc chyba jury powinno przymknąć choc lekko oko na chorobę. No przeciez nie zrobiła tego specjalnie, a człowiek nie jest robotem :d

RexMundi
RexMundi: - Czy warto poświęcać i ryzykować zdrowie dla "swoich 5 min" ?

trzeba pamiętać że te 5 minut to dla nich największa szansa na spełnienie marzeń.
a skoro ją dostali to chcą ją wykorzystać w milionach procent :)
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  23 kwietnia 2009
izkas1
izkas1: najpierw wyrzucili Basię, teraz Anię... a drugiej strony może wyjdzie im to na lepsze, w poprzednich edycjach, też najlepsi odpadali najwcześniej, a ci "fajni" do samego końca...

trudno tu wskazać czy oceniamy talent czy popularność

izkas1
izkas1: odpowiem na to pytanie stawiając się w roli uczestników YDC - owszem, pokażą się, a potem mogą chwilę odsapnąć, aby dalej wlczyć o swoje, jednak najważniejsze, to właśnie pokazanie się i to z jak najlepszej strony, a jakaś kontuzja czy choroba wbrew pozorom może pomóc, a nie utrudnić, bo walczą z większą determinacją...

ale co to da że dziś zatańczę świetnie ..ale uraz jaki się nabawiłem przekreśla mnie na rok/dwa
ludzie zapominają

izkas1
izkas1: chłopak był moim zdaniem sto razy lepszy od swojej partnerki

100% gej :ninja: - złośliwość

izkas1
izkas1: bardzo pasuje mi jej osobowość, jest świetna jako człowiek, ale są w tym programie lepsi i wierzę, że publiczność to zauważy tak jak w poprzednich edycjach, niestety teraz jeszcze głosują patrząc - kogo lubię, a kogo nie - o tyle tuż przed finałem głosowanie jest jednak na talent i myślę, że tak będzie i tym razem Amen

więc popularność kosztem talentu ?
lepiej od poczatku podlizywać się widzą a talent pozostawić na decydujący moment ?
...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  23 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no wiedziałam no :D Przewidziałam to ;p

kolejny PRZECIEK :martuska:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jednak widziałam taniec Ani. tańczyła jakby biała kije przywiązane do pleców rąk i nóg. Sztywno.

za dużo nerwów ja ten program kosztuję
wygląda jakby miała cały czas płakac

Konto usunięte
Konto usunięte: widz ma prawo wiedziec co się dzieje z tancerzem. Poza tym wyrostek cholernie boli, więc chyba jury powinno przymknąć choc lekko oko na chorobę. No przeciez nie zrobiła tego specjalnie, a człowiek nie jest robotem :d

równie dobrze mogła powiedzięć.. zatańczyłam źle bo mnie boli - ale głosujcie na mnie za tydzień boleć nie będzie

Konto usunięte
Konto usunięte: trzeba pamiętać że te 5 minut to dla nich największa szansa na spełnienie marzeń.

albo ich koniec
...Ignorance is bliss...
shamaramorgan
shamaramorgan
  23 kwietnia 2009
RexMundi
RexMundi: kolejny PRZECIEK

:ziober2:
za tydzień też podam kto przegra

RexMundi
RexMundi: za dużo nerwów ja ten program kosztuję wygląda jakby miała cały czas płakac

ale to przekreśliło jej szansę na Brodaway.
Zostanie jej "fucha" choreografki w nastepnej edycji you can dance :d

RexMundi
RexMundi: równie dobrze mogła powiedzięć.. zatańczyłam źle bo mnie boli - ale głosujcie na mnie za tydzień boleć nie będzie

ale ona przecież nie zatańczyła źle. Przeciez chyba wszyscy pochwalili ich salsę :)

RexMundi
RexMundi: albo ich koniec

dokładnie. I trzymają 3się kurczowo tej szansy :)
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  23 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: za tydzień też podam kto przegra

podaj lepiej wyniki spotkań piłkarskich

Konto usunięte
Konto usunięte: Zostanie jej "fucha" choreografki w nastepnej edycji you can dance :d

lepiej żeby nie przyjęła :P

jak tak oglądam nasza edycje i tą USA - różnica poziomów powala na nasza nie korzyść

Konto usunięte
Konto usunięte: ale ona przecież nie zatańczyła źle. Przeciez chyba wszyscy pochwalili ich salsę :)

nie nie zatańczyła ..ale po co wywalać takie njusy ?
głosujmy na nią tańczy nawet z wyrostkiem

Konto usunięte
Konto usunięte: dokładnie. I trzymają 3się kurczowo tej szansy :)

ale że uraz nabyty - może przekreślić ich karierę
jeśli sa zdeterminowani niech przyjdą za rok
...Ignorance is bliss...
izkas1
izkas1
  23 kwietnia 2009
RexMundi
RexMundi: trudno tu wskazać czy oceniamy talent czy popularność


przykro mi to stwierdzić, ale sądzę, że zdecydowana większość głosujących nie patrzy na talent, przynajmniej nie na początku
jest wiele przykładów utalentowanych osób, które odpadły, gdyż nie były darzone zbyt wielką popularnością :Natali, Kuba, Ada, Żaneta, dwie Anie(nie chce mi sie teraz szukać ich nazwisk, ale jak ktoś śledzi YDC od początku, powinien wiedzieć o kogo mi chodzi) i wiele innych...

RexMundi
RexMundi: ale co to da że dziś zatańczę świetnie ..ale uraz jaki się nabawiłem przekreśla mnie na rok/dwa ludzie zapominają


nie sądzę, ja przynajmniej do tej pory pamiętam kilka osób chociażby z idola, mimo, że teraz nigdzie ich nie widać
ale pokazali się, pokazali swój talent
poza tym kontuzje są wliczone w ten zawód

RexMundi
RexMundi: 100% gej - złośliwość


bez kitu, był świetny :)

RexMundi
RexMundi: więc popularność kosztem talentu ? lepiej od poczatku podlizywać się widzą a talent pozostawić na decydujący moment ?


nie, nie o to mi chodziło
Jadźka jest fajna, ale są w tej edycji ludzie bardziej od niej utalentowani, ale po prostu mają taki charakter a nie inny, nie umieją się pokazać tak jak robi to Jadźka, nie umieją się wybić, są zbyt nieśmiali...no nie wiem jak to określić
ja wiem, że chcąc być tancerzem trzeba umieć " się sprzedać" ale tego też można się nauczyć

RexMundi
RexMundi: shamaramorgan: za tydzień też podam kto przegra podaj lepiej wyniki spotkań piłkarskich

ja poproszę numery totka :mrgreen:
shamaramorgan
shamaramorgan
  23 kwietnia 2009
RexMundi
RexMundi: podaj lepiej wyniki spotkań piłkarskich

za to trzeba zapłacić :)
RexMundi
RexMundi: jak tak oglądam nasza edycje i tą USA - różnica poziomów powala na nasza nie korzyść

poszukam gdzieś w internecie zagranicznych programów :)
RexMundi
RexMundi: nie nie zatańczyła ..ale po co wywalać takie njusy ?

jak to nie? :woot:

RexMundi
RexMundi: ale że uraz nabyty - może przekreślić ich karierę jeśli sa zdeterminowani niech przyjdą za rok

pytanie tylko jak długo będą mogli tak tańczyć. Przeciez w końcu zdrowie minie, oni poświęcą całą młodość tańcu... i co potem?
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  23 kwietnia 2009
izkas1
izkas1: przykro mi to stwierdzić, ale sądzę, że zdecydowana większość głosujących nie patrzy na talent, przynajmniej nie na początku jest wiele przykładów utalentowanych osób, które odpadły, gdyż nie były darzone zbyt wielką popularnością :Natali, Kuba, Ada, Żaneta, dwie Anie(nie chce mi sie teraz szukać ich nazwisk, ale jak ktoś śledzi YDC od początku, powinien wiedzieć o kogo mi chodzi) i wiele innych...

nie oglądałem wcześniejszych edycji
ale z innych programów ( o podobnym kształcie) można tak wywnioskować

izkas1
izkas1: nie sądzę, ja przynajmniej do tej pory pamiętam kilka osób chociażby z idola, mimo, że teraz nigdzie ich nie widać

Ja też będę pamiętał Ania....

izkas1
izkas1: nie chce mi sie teraz szukać ich nazwisk,

.. ta co była chora czy kontuzjowana

izkas1
izkas1: bez kitu, był świetny :)

jego styl :mrgreen:

izkas1
izkas1: Jadźka jest fajna, ale są w tej edycji ludzie bardziej od niej utalentowani, ale po prostu mają taki charakter a nie inny, nie umieją się pokazać

no oki
Ja lubie Jadźkę i z chęcią ją będę oglądał ale czy kosztem lepszych tancerzy ?
chyba na tym polega program tak ? - wygrać ma najlepszy tancerz a nie najpopularniejsza postać

między innymi dlatego wolę amerykański system eliminacji gdzie JURY decyduję kto odpada

Konto usunięte
Konto usunięte: za to trzeba zapłacić :)

:płaci:

Konto usunięte
Konto usunięte: poszukam gdzieś w internecie zagranicznych programów :)

byle byś trafiła na te gdzie zatańczyli dobrze :p

Konto usunięte
Konto usunięte: jak to nie?

brak znaków interpunkcyjnych :ninja:
nie, nie zatańczyła źle :P

Konto usunięte
Konto usunięte: pytanie tylko jak długo będą mogli tak tańczyć. Przeciez w końcu zdrowie minie, oni poświęcą całą młodość tańcu... i co potem?

zajmą się instruktarzem ;p
przyjrzyj sie obecnym finalistą
kilku z nich jest tu kolejny raz... póki mają determinację walczą
...Ignorance is bliss...
shamaramorgan
shamaramorgan
  23 kwietnia 2009
RexMundi
RexMundi: brak znaków interpunkcyjnych nie, nie zatańczyła źle :P

już myślałam, że nie zatańczyła i pomyliły mi się osoby :)
zatańczyła ładnie, choć się nie znam na salsie :)

RexMundi
RexMundi: zajmą się instruktarzem ;p przyjrzyj sie obecnym finalistą kilku z nich jest tu kolejny raz... póki mają determinację walczą

z drugiej strony takie osoby odbieraja szansę innym, którzy chcieli się dostać nawet na warsztaty do Lizbony.

Moim zdaniem powinni zabronić występowania w nim jakimś finalistom międzynarodowym itp.

izkas1
izkas1: ja poproszę numery totka

na kiedy? :D
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  23 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: już myślałam, że nie zatańczyła i pomyliły mi się osoby :) zatańczyła ładnie, choć się nie znam na salsie :)

wizualnie ładnie :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Moim zdaniem powinni zabronić występowania w nim jakimś finalistom międzynarodowym itp.

każdy chcę zaistnieć
jedynie moga zabronić udziału poprzednim finalistą edycji (tzn się 16 nie zwycięzcą )
...Ignorance is bliss...
izkas1
izkas1
  23 kwietnia 2009
RexMundi
RexMundi: nie oglądałem wcześniejszych edycji ale z innych programów ( o podobnym kształcie) można tak wywnioskować


ja oglądałam wszystkie edycje i tak właśnie jest
i masz rację, na innych programach podobnego formatu też to widać

RexMundi
RexMundi: .. ta co była chora czy kontuzjowana

Ania Radomska(ona co prawda odpadła dosyć późno, ale liczyłam, że będzie w finale),a druga to nie Ania(pomyliło mi się) tylko Ida
wielu i tak zapomniałam wymienić:Kryspin, Justyna Białowąs i Kasia"Milla" z 2 edycji, czy Iza i Marcin z 3 - oni byli świetni...

RexMundi
RexMundi: no oki Ja lubie Jadźkę i z chęcią ją będę oglądał ale czy kosztem lepszych tancerzy ?

no dokładnie :)

RexMundi
RexMundi: wygrać ma najlepszy tancerz a nie najpopularniejsza postać

otóż to
i mam nadzieję, że tak będzie i tym razem
chociaż co do pierwszej edycji, nie zgadzam się, że wygrał Gleba, ale cóż...

Konto usunięte
Konto usunięte: na kiedy? :D

może być na losowanie 19 maja
20 mam urodziny, to prezent będzie jak znalazł :mrgreen:
razotka
razotka
  23 kwietnia 2009
RexMundi
RexMundi: - Czy warto poświęcać i ryzykować zdrowie dla "swoich 5 min" ?

Ludzie poświęcają nawet rodziny dla kariery, więc to, że pomimo wyrostka tańczyła nie jest dla mnie "wycyznem" mimo tego, że wiem jaki to ból.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.