blondynkaax3
blondynkaax3
  5 kwietnia 2009 (pierwszy post)
Chciałabym się dowiedzieć, od ilu lat wpuszczają na film 'Nienarodzony'...
Mam niecałe 17 i nie wiem czy mnie wpuszczą czy dowód pożyczyć od kogoś ;>

2. Słyszałam, że do kin ma wejść nowe 13 w piątek, widziałam nawet reklamy.
Nie wiecie może, czy już jest w Polsce, lub będzie w najbliższym czasie (?)
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  5 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiecie może, czy już jest w Polsce, lub będzie w najbliższym czasie (?)

data premiery: 2009-05-22 (Polska)

Konto usunięte
Konto usunięte: Chciałabym się dowiedzieć, od ilu lat wpuszczają na film 'Nienarodzony'... Mam niecałe 17 i nie wiem czy mnie wpuszczą czy dowód pożyczyć od kogoś ;>

nie wydaje mi się by był limit od 18 lat
...Ignorance is bliss...
shamaramorgan
shamaramorgan
  5 kwietnia 2009
RexMundi
RexMundi: data premiery: 2009-05-22 (Polska)

dopiero? :szok2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Mam niecałe 17 i nie wiem czy mnie wpuszczą czy dowód pożyczyć od kogoś ;>

szczerze, nie miałabyś czego żałować. Niedawno obejrzałam i się zawiodłam.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiecie może, czy już jest w Polsce, lub będzie w najbliższym czasie (?)

poszukaj w necie daty premiery.
TransAm90
TransAm90
  5 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nowe 13 w piątek

A nie Piątek Trzynastego?
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  5 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Chciałabym się dowiedzieć, od ilu lat wpuszczają na film 'Nienarodzony'...

Od 15 lat
...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  5 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A nie Piątek Trzynastego?

tłumaczyła z angielskiego :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: dopiero? :szok2:

no taka jest data na filmweb :woot:
chociaż dziwne skoro już reklamuja na MTV :woot:
...Ignorance is bliss...
TransAm90
TransAm90
  5 kwietnia 2009
RexMundi
RexMundi: tłumaczyła z angielskiego

Myślałem że to brzmi "Friday 13th".

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiecie może, czy już jest w Polsce, lub będzie w najbliższym czasie (?)

Na Torrentach jest :mrgreen: Całkiem fajny, spodziewałem się totalnej klapy, a tu prosze, miłe zaskoczenie.
shamaramorgan
shamaramorgan
  6 kwietnia 2009
RexMundi
RexMundi: no taka jest data na filmweb chociaż dziwne skoro już reklamuja na MTV

nie, no wydaje mi się, że puszczą wcześniej, skoro światowa premiera już się odbyła.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  6 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: skoro światowa premiera już się odbyła.

na to nie patrz :nie:
...Ignorance is bliss...
NeverMind1910
NeverMind1910
  6 kwietnia 2009

Unborn to film szeroko zapowiadany w Stanach. Myślę, że nie spełnił sam w sobie pokładanych w nim nadziei . Jednak film to przyjemny dla widza, z horrorem nie zbyt wiele wspólnego, ale ciekawy jest motyw egzorcyzmów i ciekawa jak na horror fabuła. Mimo wszystko Japońce zrobiliby to lepiej.

Konto usunięte
Konto usunięte: nie, no wydaje mi się, że puszczą wcześniej, skoro światowa premiera już się odbyła.

Nie koniecznie. Czasami na premierę w Polsce można czekać i rok. Wystarczy podać przykład Reca.
shamaramorgan
shamaramorgan
  6 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ciekawa jak na horror fabuła.

ja zauważyłam, że to wszystko się kupy nie trzymało. Egzorcyzmy, dziecko, pies w masce, opętany staruszek, pies z odwróconą głową, holokaust...
Wydawało mi się, że reżyser chciał dla każdego znaleźć coś strasznego i aż sam sie w tym pogubił.
Jednak polecam innym obejrzenia nie samej fabuły (przyznaję, pomysł na film był ciekawy, z wykonaniem było gorzej), ale tych strasznych ludzi. Ciągle mam przed oczyma tego starszego pana wchodzącego po schodach w tej dziwnej pozie.
Konto usunięte
Konto usunięte: Mimo wszystko Japońce zrobiliby to lepiej.

Japońce zawsze zrobią wszystko lepiej :)
Moim zdaniem nienarodzony to przykład przerostu formy nad treścią.
NeverMind1910
NeverMind1910
  6 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Japońce zawsze zrobią wszystko lepiej :) Moim zdaniem nienarodzony to przykład przerostu formy nad treścią.


Dość oklepaną fabułę ma thriller surwiwal - Eden Lake. Typowe kino Brytyjskie. Szybkie zwroty akcji i niekonwencjonalne zakończenie. Zdecydowanie wolałbym iść na to, niż na Unborn.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ciągle mam przed oczyma tego starszego pana wchodzącego po schodach w tej dziwnej pozie.

Ta scena strasznie przypomina mi Klątwę..

Konto usunięte
Konto usunięte: Wydawało mi się, że reżyser chciał dla każdego znaleźć coś strasznego i aż sam sie w tym pogubił.

Mimo wszystko nie jest to film o bandzie nastolatek, która się zgubiła i powoli giną..
buziaczekoli92
buziaczekoli92
  11 kwietnia 2009

od16 roku zycia:P

pawelx125
pawelx125
  25 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam niecałe 17 i nie wiem czy mnie wpuszczą czy dowód pożyczyć od kogoś ;>

Pożycz dowód na pewno się nie skapną:ssh:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiecie może, czy już jest w Polsce, lub będzie w najbliższym czasie (?)

Nie mam pojęcia[color=white]...................... ............................................ ..................................................... .......................................... ............................. ................................... ............................................ ................................. ....................................... ............ .................. ............. ...................................................................................................................:D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.