LissSsseK
LissSsseK
  27 marca 2009 (pierwszy post)

Hej
Co myślicie o pisaniu bloga :)
piszcie co o tym sadzicie....

znachorek84
znachorek84
  27 marca 2009

Blog?
Całkiem fajna rzecz. Dla wielu ludzi cierpiących na zaburzenia psychiczne moiżliwość anonimowego podzielenia się z innymi ludźmi swoimi problemami i przemyśleniami pełni funkcję terapeutyczną. Poza tym fajnie jest prowadzić bolg przez dłuższy czas, żeby potem móc "oglądać siebie" sprzed tygodni, miesięcy, lat.
Dodatkowo czytanie cudzych blogów jest świetną rozrywką, przynosi wiele świeżych i ożywczych koncepcji w całej tej papce, którą serwują nam wszelkiej maści portale.
Sam prowadzę bloga od kilku ładnych lat, miałem wprawdzie dłuższe lub krótsze przerwy w pisaniu, ale zawsze do niego wracam. Tak, jak już wcześniej wspomniałem, miło jest czytać archiwalne notki, na przykład sprzed pięciu lat i odczuwać ten rodzaj gorzkiej satysfakcji pod tytułem "jaki ja byłem głupi i niedojrzały". Takie czytanie swoich własnych archiwaliów przynosi często również przykre wnioski "ileż ja czasu zmarnowałem z tą kobietą?" itp., itd.
W blogowaniu pozostaje jeszcze kwestia popularności. Ja na przykład jej nie szukam. Blog jest dla mnie i dla garstki znajomych, chociaż gdy jakiś błędny rycerz się doń zapląta i postanawia czytać, to nie przeganiam.
Pozdrawiam.

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  27 marca 2009

jest to miejsce gdzie można wylać z siebie wszelki nadmiar uczuć
(radość , gniew, ból, smutek itd. ) w jakiś sposób podzielić się tym z innymi
anonimowość pozwala nam bez obaw wyrażaniu swoich uczuć i opinii
można tez prowadzić blogi na określony temat

nie przeszkadza mi to czy ktoś pisze blogi czy nie (chyba że pisze jakies piedoły lub obraża w nich inne osoby)
jeśli taka osoba czuje się z tym lepiej to oki

sam pisałem bloga kiedyś

...Ignorance is bliss...
ThaAlkaholik
ThaAlkaholik
  27 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Co myślicie o pisaniu bloga :) piszcie co o tym sadzicie....

Jeśli masz założyć kolejnego kretyńskiego bloga o niczym daruj sobie.

Przykład dobrego bloga:
www.uknow-howwedo.blogspot.com
Darunia511
Darunia511
  28 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Hej Co myślicie o pisaniu bloga :) piszcie co o tym sadzicie....

Jezeli ktoś czuje potrzebę prowadzenia takowego,to dlaczego nie? Ja jednak wolę się wygadać,przelać myśli na papier.
Dla wspomnień prowadzę photobloga, na początku założyłam go tak sobie, bez konkretnego powodu jednak z czasem zauważyłam, ze miło jest przeglądać stare zdjecia i wspominać.
VenomeusEdge
VenomeusEdge
  28 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Co myślicie o pisaniu bloga :)

Blog nabrał znaczenia pamiętnika tylko takiego 'wirtualnego'.
Sam prowadzę bloga ,uważam ,że nie jest to powód do wstydu ,jeśli o to Ci chodzi. ;]
fruityloop
fruityloop
  28 marca 2009

cześć

większość blogów to porażka, 15 letnich dzieci

mało jest tych naprawdę fajnych, wartych czytania

sam kiedyś miałem blog, potem propozycje pisania artykułów, ktoś namawiał na książkę....
no ale jestem jaki jestem i nie pociągnąłem tego dalej
szkoda była by przyjemność jak i kasa

pozdrawiam

eMeR
eMeR
  28 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Co myślicie o pisaniu bloga :)

jak ktoś chce to może sobie pisać :tak:
ja osobiście nie piszę.
wolę zwykły pamiętnik :ssh:
LissSsseK
LissSsseK
  28 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: LissSsseK: Jeśli masz założyć kolejnego kretyńskiego bloga o niczym daruj sobie.Przykład dobrego bloga: www.uknow-howwedo.blogspot.com

nie zamierzam zakładać bloga po prostu pytam się co o ty sądzą inni....
FoLLowMe666
FoLLowMe666
  28 marca 2009
mysle ze zdarzaja sie fajne blogi mam na mysli takie gdy ktos dzieli sie swoimi przemysleniami itp
moxymoronomaatura
moxymoronomaatura
  28 marca 2009
Dobrych blogów jest coraz mniej.
LissSsseK
LissSsseK
  28 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dobrych blogów jest coraz mniej.

też tak myśle
darkCubeO
darkCubeO
  29 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte:

mam swój i jest gitara
cubeline.flog.pl
Elmosiak
Posty: 20 (po ~119 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 41
Elmosiak
  31 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Hej Co myślicie o pisaniu bloga :) piszcie co o tym sadzicie....


Ja sądze że jak zrobi sie dobra stronke i dobre blogi to duzo osob zaciakawia... ;)
lepiej kurde pamietnik ;D
porcelajn
porcelajn
  2 kwietnia 2009
www.ach-tak.blog.onet.pl typowy pamiętnik.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.