jaareckiol
jaareckiol
  13 marca 2009 (pierwszy post)

Jestem pasjonatem fotografii. Przeglądając fotki widzę wiele fajnych inspiracji. Szkoda tylko, że "warsztat" nie taki...?

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  13 marca 2009

ale o co chodzi :woot:

...Ignorance is bliss...
aono
aono
  14 marca 2009

trudno. co robić?!

MilionDolarBabyx3
MilionDolarBabyx3
  14 marca 2009

trudno, żeby ktoś robił profesjonalne zdjęcia za każdym razem gdy chce sobie wstawić nowe zdjęcia. :woot:

sulis
sulis
  14 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jestem pasjonatem fotografii. Przeglądając fotki widzę wiele fajnych inspiracji. Szkoda tylko, że "warsztat" nie taki...?


bardzo delikatnie powiedziane/napisane...
jaareckiol
jaareckiol
  14 marca 2009

Myślę , że warto byłoby się trochę zatroszczyć o jakość, a nie tylko o ilość hm!?

TruLuv
TruLuv
  14 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jestem pasjonatem fotografii. Przeglądając fotki widzę wiele fajnych inspiracji. Szkoda tylko, że "warsztat" nie taki...?

Ty też nie błyszczysz.
kKinguSss93
kKinguSss93
  14 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jaareckiol: Jestem pasjonatem fotografii. Przeglądając fotki widzę wiele fajnych inspiracji. Szkoda tylko, że "warsztat" nie taki...?Ty też nie błyszczysz.

taa i znowu to samo tylko same beszty :woot: czy na tym forum juz nie mozna normalnie porozmawiac ?
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  14 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: czy na tym forum juz nie mozna normalnie porozmawiac ?

może w normalnym temacie :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: taa i znowu to samo tylko same beszty


Konto usunięte
Konto usunięte: estem pasjonatem fotografii. Przeglądając fotki widzę wiele fajnych inspiracji. Szkoda tylko, że "warsztat" nie taki...?


Konto usunięte
Konto usunięte: Ty też nie błyszczysz.


uwaga osoby zakładającej temat jak i odpowiedz użytkownika są dla mnie na tym samym poziomie

po za tym ... to czyjaś opinia a jak sama napisałaś..

Konto usunięte
Konto usunięte: Stwierdzam iz to COS powinno zmienic nazwe na cos gdzie jest dany temat i tylko na ten konkret według scisle okreslonych zasad (których wiekszosc według Was- Idiotów czyli mi.n ja tego nie czyta) tak wiec moim zdaniem forum to mozliwosc wypowiadania sie na dany temat bez jakis głupich regulaminów... ;)) taa terazzz dostane BANA albo zaczna mnie obrzucac obelgami tak tu jest jak chcesz dodac swe trzy grosze xD normalkaa


więc nie widzę tu powodów do bulwersowania się
...Ignorance is bliss...
TruLuv
TruLuv
  15 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: taa i znowu to samo tylko same beszty czy na tym forum juz nie mozna normalnie porozmawiac ?

Przepraszam, jakie 'beszty'?
Wyraziłem swoją opinię na temat zdjęcia pana pasjonata, tak samo jak on wyraził opinie na temat m.in. mojego. I bynajmniej nie była to (tylko) czysta złośliwość.

Mógłbym wejść w polemikę, że chyba oczywistym jest, iż fotka peel to nie digart (średni przykład patrząc na tamtejszy śmietnik, ale wiadomo o co chodzi), jednak autor mnie jakoś do tego nie zachęcił.
WesolySlonecznik
WesolySlonecznik
  15 marca 2009

Moim zdaniem an fotce jest dużo osób, ktore ma ciekawe fotki, jest też dużo osob (szczegolnie dziewczyn) ktore maja fotki podobne do pozostalych (chociazby zdjecia typu 'lustro' albo 'wykrywie usta w lewa strone i zrobie dziubek'). Poza tym wiele osob, nie ma pomyslu fotografujac sie chociazby na tle segmentu, komody czy samochodu brata.

razotka
razotka
  15 marca 2009

Uważasz, że powinno się "dyskryminować" lub eliminować użytkowników, którzy mają złej jakości zdjęcia?
Są gusta i guściki. Każdy chce się pokazać i jeśli jemu samemu nie przeszkadza sprzęt na którym wykonuje zdjęcia i miejsca gdzie je robi, to mi nic do tego.

monix888
monix888
  15 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Myślę , że warto byłoby się trochę zatroszczyć o jakość, a nie tylko o ilość hm!?

Nie każdy ma talent jak Ty i każdy sam decyduje jakie ma zdjęcia
jaareckiol
jaareckiol
  16 marca 2009

Bardzo daleki jestem od dyskryminowania, a tym bardziej od eliminowania kogokolwiek z tego, czy innego forum. W końcu "żyjemy w wolnym kraju". Niemniej wolałbym doznawać wrażeń estetycznych, a nie szumu informacyjnego. W końcu to forum kultura. Mam nadzieję, że przez duże "M".

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  16 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Niemniej wolałbym doznawać wrażeń estetycznych, a nie szumu informacyjnego. W końcu to forum kultura. Mam nadzieję, że przez duże "M".

a co ma Forum do fotek w profilu ?
...Ignorance is bliss...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.