Midnightwolf
Midnightwolf
  12 lutego 2009 (pierwszy post)

Co powiecie o tej mandze i jaki jest wasz ulubiony odcinek a jeśli nie lubicie tej mangi to jaka jest wasza ulubiona?

Unattainable4U
Unattainable4U
  14 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a tam, ja Dragon Balla do tej pory potrafię ogladać Sentyment.

przestan, to inne czasy byly, tak samo magiczni wojownicy, rycerze zodiaku czy czarodziejka z ksiezyca.. :tak: to bylo COS. kino w tv, klasyk. a naruto? nawet do piet nie dorasta w/w produkcjom. nawet do piet :ziober2:
dragon balla a raczej Trunka bede kochac do konca moich dni taka szalencza dziecinna miloscia :tak:
milenkaaa26
milenkaaa26
  14 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: przestan, to inne czasy byly, tak samo magiczni wojownicy, rycerze zodiaku czy czarodziejka z ksiezyca.. to bylo COS. kino w tv, klasyk. a naruto? nawet do piet nie dorasta w/w produkcjom. nawet do piet

ano coś w tym jest

Konto usunięte
Konto usunięte: dragon balla a raczej Trunka bede kochac do konca moich dni taka szalencza dziecinna miloscia

a moim ideałem zawsze był Vegeta.
Trunks mnie wkurzał, szczególnie w GT :D
Unattainable4U
Unattainable4U
  14 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a moim ideałem zawsze był Vegeta. Trunks mnie wkurzał, szczególnie w GT :D

hehehe Vegete tez lubilam, w koncu moj tesc noo :crylol:
a najlepsza byla chi-chi :ziober2: potrafila faceta do pionu postawic :]
Midnightwolf
Midnightwolf
  14 lutego 2009

Moim favorytem był Vegetto on to wymiatał

Unattainable4U
Unattainable4U
  14 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Moim favorytem był Vegetto on to wymiatał

on zawsze mial wyraz twarzy "zniszcze caly swiat i bede wladca" tego nie lubilam w nim. taki zarozumialec troche.

jakie walki pamietacie i wspominacie najlepiej?
komorczak! i freezer :w00t:
Midnightwolf
Midnightwolf
  14 lutego 2009

freezer i komurczak to cieniasy Najgorszym i najtrudniejszym przeciwnikem goku i jego paczki był Broli on to był zawzienty i twardy

Unattainable4U
Unattainable4U
  14 lutego 2009

ale najfajniejsi byli. ladni i ogolnie perypetie poprzedzajace walki z nimi byly nieziemskie;]
ale najlepsze w tym wszystkim to byly turnieje walki :w00t:

Midnightwolf
Midnightwolf
  14 lutego 2009

Ta na nich to była z poczontku zwała jak tych zwykłych ludzi eliminowali a potem ciekawie jak ze sobo walczyli

Unattainable4U
Unattainable4U
  14 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ta na nich to była z poczontku zwała jak tych zwykłych ludzi eliminowali a potem ciekawie jak ze sobo walczyli

hehe :ziober2: i ten 'zółw' zboczony :crylol:
Midnightwolf
Midnightwolf
  14 lutego 2009

Ta genialny zółw on to odwalał :D

Unattainable4U
Unattainable4U
  14 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ta genialny zółw on to odwalał :D

hahaha a poznie Krilan (sorki, nie wiem jak to sie pisze) poszedl w jego slady :crylol: i Bulma, wiecznie niewyzyta ;d
Midnightwolf
Midnightwolf
  14 lutego 2009

ta ale jednak puzniej orzenił się z C18 i mieli cureczke ale z tymi jego włosami puzniej to troche im nie wyszło bo sprzodu miał troche łyso :D

Unattainable4U
Unattainable4U
  14 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ta ale jednak puzniej orzenił się z C18 i mieli cureczke ale z tymi jego włosami puzniej to troche im nie wyszło bo sprzodu miał troche łyso :D

hehehe ywszlo, niewyszlo ale ze soba smiesznie wygladali :ssh:
a herkulesa pamietacie?:crylol: i widel?:D
Midnightwolf
Midnightwolf
  14 lutego 2009

Ta herkules to taki szpaner a zawsze on zgarniał oklaski po robocie goku i paczki a widel to słodziutka była :D

Unattainable4U
Unattainable4U
  14 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ta herkules to taki szpaner a zawsze on zgarniał oklaski po robocie goku i paczki a widel to słodziutka była :D

sie wie:pavarotti:
ja potrafilam portren trunka rysowac xD kiedys
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.