mysensimilla
mysensimilla
  6 lutego 2009 (pierwszy post)
Witam.

Piszę do ludzi z uzdolnieniami plastycznymi ;D
Jaką technikę szczególnie preferujecie ?
Ołówek, akwarele, akryle, grafika, tej może puszki ?

Może chodzicie do jakiegoś liceum plastycznego? Albo jesteście na ASP?
Potrzebowałabym informacji o kierunku "Projektowanie wnętrz" (mówię tu o studiach) znacie jakieś dobre uczelnie? Pomijając ASP, bo o nim wiem.

A trzecia sprawa : Wklejajcie tu swoje prace. Wypowiadajcie się na temat innych.

Dzięki i pozdrawiam.
psychodroid
psychodroid
  6 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam.

heloł.
Konto usunięte
Konto usunięte: Piszę do ludzi z uzdolnieniami plastycznymi ;D Jaką technikę szczególnie preferujecie ? Ołówek, akwarele, akryle, grafika, tej może puszki ?

No powiedzmy, najczęściej maluję farbami olejnymi, czasami akrylami. Do rysunku tusz, ołówek. Linorytem się też zajmuję. Za to szczerze nie cierpię pasteli.
Konto usunięte
Konto usunięte: Może chodzicie do jakiegoś liceum plastycznego? Albo jesteście na ASP?

W najbliższym czasie liceum plastyczne we Wrocławiu, mam nadzieję. póki co chodzę do Ogniska Artystycznego na rysunek i grafikę. :d
Konto usunięte
Konto usunięte: A trzecia sprawa : Wklejajcie tu swoje prace. Wypowiadajcie się na temat innych.

Wstydzę się. ;o

Także ten, to jest Maryjka, która jest efektem przedawkowania zespołu Pink Floyd, zwłaszcza płyty Atom Heart Mother.

Jeden z niewielu obrazów, które mam na dysku, bo najzwyczajniej zepsułam aparat.
I też pozdrawiam.
mysensimilla
mysensimilla
  6 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wstydzę się. ;o

tej.. No powiem Ci, że ładno.
Fakt, faktem wymuskana, ale chyba taka miała być ;) Ogólnie fajne są te oczy, daja taki fajny klimat tej pracy ;)
Unattainable4U
Unattainable4U
  6 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ołówek, akwarele, akryle, grafika, tej może puszki ?

olowek i pastele.

Konto usunięte
Konto usunięte: Może chodzicie do jakiegoś liceum plastycznego? Albo jesteście na ASP? Potrzebowałabym informacji o kierunku "Projektowanie wnętrz" (mówię tu o studiach) znacie jakieś dobre uczelnie? Pomijając ASP, bo o nim wiem.

nie chodze, nie chodzilam na zadne uczelnie plastyczne.
projektowanie wnetrz to popularna architektura wnetrz, moge podac Ci uczelnie ktore oferuja ten kierunek i sa wg mnie OK i ja bralam je pod uwage gdy wyebiralam swoje studia:
WSSiP w Łodzi. WSH we Wrocku. KSW im A.Frycza-Modrzewskiego i w Przemyslu jest na PWSW. jest tez w Wawce chyba nawet ze 3 uczelnie oferuja niestety wawa jak dla mnie to poracha wiec nie rozgladalam sie za tamtymi uczelniami. jedno co Ci moge poradzic to czytaj uwaznie strony netowe:tak: i bierz pod uwage TYLKO te uczelnie ktore WYMAGAJA teczki rys, egzamin przeprowadzaja i oczekuja zdecydowanych talenciakow. nie idz na latwizne bo bedziesz NIKIM.
Unattainable4U
Unattainable4U
  6 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeden z niewielu obrazów, które mam na dysku, bo najzwyczajniej zepsułam aparat.

zdarza sie, ja rowniez czesto "psuje" a tak serio to same sie psuja :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: http://images50.fotosik.pl/58/1dd5a843d0bd32e0m.jpg

nie ma sie czego wstydzic. okiem krytyka : za duze oczy, w sensie za szerokie. usta zbyt waskie, tzn w "dzióbek" i prawa reka jakas taka chyba po zlamaniu ;p ale barwy, nasycenie i swiatlo jest OK. nie mozna sie przyczepic;)
mysensimilla
mysensimilla
  6 lutego 2009
http://www.digart.pl/zoom/3144014/old.html
moja pracka.
zimna1993
zimna1993
  6 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.digart.pl/zoom/3144014/old.html moja pracka.

niezłe :pavarotti: masz talent :tak:
Unattainable4U
Unattainable4U
  6 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.digart.pl/zoom/3144014/old.html moja pracka.

b.dobry rysunek! (swiatlo ktore pada nieco wyblaklo niektore fragmenty ale mysle ze w realu jest na prawde dobre)... swoja droga utrzymany w postaci naklejki tak jakos mi sie skojarzylo ;) nie zapominaj o podpisie i dacie na kazdym i to z przodu prac! w teczce rysunkow jest to KONIECZNOSC.
psychodroid
psychodroid
  6 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: zdarza sie, ja rowniez czesto "psuje" a tak serio to same sie psuja

W zasadzie nie wiem co jest z nim nie tak, cały czas się wyłącza.
Konto usunięte
Konto usunięte: nie ma sie czego wstydzic. okiem krytyka : za duze oczy, w sensie za szerokie. usta zbyt waskie, tzn w "dzióbek" i prawa reka jakas taka chyba po zlamaniu ;p ale barwy, nasycenie i swiatlo jest OK. nie mozna sie przyczepic;)

W domyśle Maryjka miała być animowana, ale odwidziało mi się w połowie i już nic nie zmieniałam, dlatego niektóre rzeczy wydają się przesadzone. A te ręce, to wykrzywione przez brak wapnia, hehe.
Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.digart.pl/zoom/3144014/old.html moja pracka.

Fajne, fajne, ale coś nie mój temat, trudno mi cokolwiek powiedzieć. ;]
mysensimilla
mysensimilla
  6 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: b.dobry rysunek! (swiatlo ktore pada nieco wyblaklo niektore fragmenty ale mysle ze w realu jest na prawde dobre)... swoja droga utrzymany w postaci naklejki tak jakos mi sie skojarzylo ;) nie zapominaj o podpisie i dacie na kazdym i to z przodu prac! w teczce rysunkow jest to KONIECZNOSC.

Tej, no dzięki.
Ale pracę mam w domciu i jest podpisana z tyłu.
Jedynie moge się obawiać, że mi ktoś zawinie na necie, ale w sumie nawet jakbym miała ją podpisana z przodu, zawsze ktoś może wyciąć :woot:
Unattainable4U
Unattainable4U
  6 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: W domyśle Maryjka miała być animowana, ale odwidziało mi się w połowie i już nic nie zmieniałam, dlatego niektóre rzeczy wydają się przesadzone. A te ręce, to wykrzywione przez brak wapnia, hehe.

;) nie jadla Danonkow...
tak patrze po swoich pracach ale mam slabe ujecia wiec niezbyt dobrze widac. a mam tylko fragmenty rysunkow ktore robilam do referatu ...
Unattainable4U
Unattainable4U
  6 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jedynie moge się obawiać, że mi ktoś zawinie na necie, ale w sumie nawet jakbym miała ją podpisana z przodu, zawsze ktoś może wyciąć

:ssh: dlatego robi sie znak wodny :tak: ja juz sie nauczylam zeby nie publikowac bez tego zdjec...
mysensimilla
mysensimilla
  6 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a mam tylko fragmenty rysunkow ktore robilam do referatu ...

poka, poka.

Konto usunięte
Konto usunięte: dlatego robi sie znak wodny ja juz sie nauczylam zeby nie publikowac bez tego zdjec...

a jak się go robi :pavarotti: ?
Unattainable4U
Unattainable4U
  6 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a jak się go robi ?

:D duplikujesz warstwe lub po prostu nakladasz nowa przezroczysta na dany obrazek, wpisujesz tekst, nicka np i ustawiasz przezroczystosc warstwy na 10-30% splaszczasz obraz i masz xD


:ssh:
mysensimilla
mysensimilla
  6 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: :D duplikujesz warstwe lub po prostu nakladasz nowa przezroczysta na dany obrazek, wpisujesz tekst, nicka np i ustawiasz przezroczystosc warstwy na 10-30% splaszczasz obraz i masz xD

Eee no nie pomylałam, że tak można. :P
Prace nie wiem na jakim poziomie, bo nie wdać dobrze :P
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.