| Fotka.com
olololo3110
Posty: 1 (po ~1739 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
olololo3110
  24 January 2009 (pierwszy post)
:disco:
Nadchodzi wieczór na który tak bardzo czekaliście? Blisko półtora tysiąca miłośników klubowej zabawy gotowych przyjść w ten magiczny wieczór w jedno miejsce. Najgorętsze miejsc e w Polsce! Rozpoczynając nowy cykl imprez chcemy tworzyć nową jakość, całkowicie nową kategorię? Cykl imprez Hot Nite Project stworzy nową społeczność, a magię naszych imprez będziecie wspominali latami :)

Właśnie dlatego pragniemy rozpocząć ten cykl, w miejscu które jest wyjątkowo ekskluzywne a jednocześnie nowe, świeże i bez historii. Chcemy z Wami stworzyć NOWĄ LEGENDĘ!! Legendę która swoje życie rozpocznie 5 lutego 2009 roku w Warszawie na ulicy Kredytowej w wyjątkowym klubie Taboo!

Na imprezie Hot Nite Project natkniecie się na wiele niesamowitych atrakcji.
Począwszy od ?Welcome drnik?ów? poprzez niesamowitą muzykę house, którą gwarantują tacy Dj?e jak: Kuki (HotL/B4N), Moondeck (Utopia), Malakai(HotL/B4N) aż po Striptease w wykonaniu grup BadGirls ( http://www.badgirls.pl ) oraz BadBoys ( http://www.badboys.pl ).

Oczywiście będziecie mogli rozkoszować się darmowym alkoholem który będzie wlewany do Waszych ust przez gorące stripteaserki i równie gorących stripteaserów.

Ale to jeszcze nie wszystko cała impreza będzie nagrywana tak byście w ciągu kolejnych dni mogli obejrzeć ten wieczór jeszcze raz tym razem na DVD, lub odsłuchać sety tych wyjątkowych Dj?ów.

A dla osób które zwrócą na siebie najbardziej uwagę organizatorów oraz Dj?ów przewidzieliśmy upominki niespodzianki.

Kiedy: 5 luty 2009
Gdzie: Klub Taboo, ul. Kredytowa 6, Warszawa
Start: 21:00
Cena: 25zł/door selection

zapraszam po wejsciówki do mnie:]
888085192
Ol.
FourthHorsemen
FourthHorsemen
  25 January 2009

HARDA BIBKA
wbijam
:lol:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.