Konradziq
Konradziq
  2 stycznia 2009 (pierwszy post)
Ostatnio w moje ręce wpadła gazeta z programem telewizyjnym.

Znalazłem w niej dość ciekawy artykuł na temat hitów kinowych na ten rok.

Podam parę tytułów:


Ciekawy przypadek Benjamina Buttona - sama historia już mnie zaciekawiła: mężczyzna, który rodzi się jako starzec i z czasem staje się coraz młodszy. W tej roli można zobaczyć Brada Pitt'a.
Premiera - 06.02.


Walkiria - głośny film, nie tylko ze względu na tematykę (nieudany zamach na Hitlera), ale także na całe to zamieszanie wokół Toma Cruise'a (bo jak to tak, że zagorzały scjentolog gra bohatera narodowego?! ...).
Premiera - 13.02.


Anioły i demony - adaptacja książki Browna. Sam jestem ciekaw zobrazowania tego.
Premiera - 15.05.


Harry Potter i Książę Półkrwi - chyba jeden z najbardziej oczekiwanych filmów. Tym bardziej, że premiera już raz była przesuwana.
Premiera - 24.07.


Odlot - Pixar doi krowę ;). Po sukcesie WALL-E'ego, postanowili zrobić kolejny film o podróżach. Tym razem - lot balonem (a chyba bardziej balonami - przynajmniej tak wnioskuję ze zdjęcia).
Premiera - 16.10.


i coś z polskich produkcji:

Idealny facet dla mojej dziewczyny - film twórców Lejdis i Testosteronu; po prostu era komedii romantycznych (a podobno pod koniec 2009 ma być premiera Lejdis 2).
Premiera - 30.01.


Kochaj i tańcz - chyba pierwszy polski film z tańcem w tle. 'Wielką gwiazdą' jest amerykańska aktorka Iza Miko (Polka). Fani (a w głównej mierze fanki) będą mogli zobaczyć ponownie Mateusza Damięckiego w tańcu (gwiazdy też będą ;).
Premiera - 06.03.

Czekacie na jakiś film?
Już wiecie, że na pewno ten zobaczycie w kinach, a tego nie?
Co myślicie na temat ofert kinowych w tym roku?
I w końcu, kiedy skończy się to całe zamieszanie tańcem i romantycznością? :ninja:


*daty premier w Polsce
baskas4
baskas4
  2 stycznia 2009
Konradziq
Konradziq: A pracują nad tym? Czy tak po prostu czekasz, bo chciałabyś zobaczyć zekranizowanie? :>

Pracują pracują :)
5 lat temu mieli zekranizować, ale coś im nie wyszło.
zdjęcia maja powstać dopiero w marcu, więc do premiery muszę jeszcze zapewne poczekać rok :)
Konradziq
Konradziq
  2 stycznia 2009
RexMundi
RexMundi: dziwisz się ? to co miało być na święta , będzie dopiero w wakacje

Chłyt manketingowy :ninja: .
Tłumaczyli się całym tym strajkiem. I jeszcze coś takiego przeczytałem, co mnie zaciekawiło:
Konto usunięte
Konto usunięte: Dobrą wiadomością dla fanów będzie, że zostanie teraz skrócony czas między "Harry Potterem i Księciem Półkrwi" i pierwszą częścią "Harry Potter i Insygnia śmierci".

Czyli że niby będą dwie części ostatniego filmu? Insygnia I i Insygnia II?

Flo
Flo: nie wiedziałam, że będzie

forka.pl źródłem informacji :>.
;-)

Flo
Flo: obejrzę na pewno, Anioły i Demony to najlepsza książka Browna moim zdaniem :)

Tylko wiesz, przygotuj się na najgorsze :>. Żeby potem nie było rozczarowania ;).
zmarzlaczeq
zmarzlaczeq
  2 stycznia 2009
Konradziq
Konradziq: Czyli że niby będą dwie części ostatniego filmu? Insygnia I i Insygnia II?

tak:tak:
bo nie mają co uciąć z tej książki, bo wszystko jest ważne...
i żeby nie znudzić widza na 4h seansie... ;-)
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  2 stycznia 2009
Konradziq
Konradziq: Czekacie na jakiś film?

na american pie VII
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
KazdyJuzWie
KazdyJuzWie
  2 stycznia 2009
Konradziq
Konradziq: Harry Potter i Książę Półkrwi - chyba jeden z najbardziej oczekiwanych filmów. Tym bardziej, że premiera już raz była przesuwana.

Tylko czego, do cholery, muszę na to czekać az 7 miesięcy? :and:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  3 stycznia 2009
Konradziq
Konradziq: Tłumaczyli się całym tym strajkiem.

to nie strajk :ninja:
w sezonie letnim (wakacje) są lepsze zyski z filmów niż zimą

i to jest jedyny powód dla którego przełożono premierę
...Ignorance is bliss...
PriMacio923
PriMacio923
  3 stycznia 2009

Ja wyczekuję filmu "Anioły i Demony" ;] książka wspaniała , ciekawe jak film :rotfl:

pauline321
pauline321
  3 stycznia 2009
Konradziq
Konradziq: Po 'zachęcie' skojarzył mi się ze Step up :>.


Step up nie jest zły ;)
Ale watpie, zeby posla produkcja była przynajmniej trochę dobra.
pauline321
pauline321
  3 stycznia 2009

No i teraz jeszcze ściągam Zmierzch :zakochany:
miłosny horror na podstawie sagi Stephenie Meyer.;)

odwieczna
odwieczna
  3 stycznia 2009
Konradziq
Konradziq: Walkiria

Na ten czekam.. :D
Za Tomem Cruisem nie przepadam, chociaż może się tutaj popisać. Liczę za to na popis Billa Nighty.
kuci23
kuci23
  4 stycznia 2009

ehh... czekam na polską premierę "Afterwards"... "światowa" premiera odbyła się bodajże 10 grudnia... a kiedy wejdzie do polskich kin? wszystkie portale milczą;/ może ktoś wie?

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  4 stycznia 2009

Chętnie obejrzę:

Underworld: Bunt Lykanów

Eden Lake

Uninvited

Siedem dusz

Dziennik nimfomanki

What Just Happened?

Anioły i demony

Szybcy i wściekli 4

Wybrane z pierwszej połowy roku :).

:ziober2:
razotka
razotka
  4 stycznia 2009
Konradziq
Konradziq: Harry Potter i Książę Półkrwi - chyba jeden z najbardziej oczekiwanych filmów. Tym bardziej, że premiera już raz była przesuwana.

A ja pierwszy raz na świętach obejrzałam ekranizację HP, ale drugą część i mam mieszane uczucia, więc ciekawa jestem jakie wrażenia będa po tej części;)
Konradziq
Konradziq
  4 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Pracują pracują :) 5 lat temu mieli zekranizować, ale coś im nie wyszło. zdjęcia maja powstać dopiero w marcu, więc do premiery muszę jeszcze zapewne poczekać rok :)

Yhym.
Najgorzej jest czekać na coś :>.

Konto usunięte
Konto usunięte: bo nie mają co uciąć z tej książki, bo wszystko jest ważne... i żeby nie znudzić widza na 4h seansie... ;-)

A, chyba że ;).

RexMundi
RexMundi: i to jest jedyny powód dla którego przełożono premierę

Ja to wiem. Ty to wiesz. Wszyscy to wiedzą.
Ale oni się do tego publicznie nie bardzo przyznają ;).

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale watpie, zeby posla produkcja była przynajmniej trochę dobra.

Sie zobaczy ;).

Konto usunięte
Konto usunięte: "światowa" premiera odbyła się bodajże 10 grudnia... a kiedy wejdzie do polskich kin? wszystkie portale milczą;/ może ktoś wie?

No ja nie wiem...

Konto usunięte
Konto usunięte: A ja pierwszy raz na świętach obejrzałam ekranizację HP, ale drugą część i mam mieszane uczucia

Jak to się stało, że dopiero teraz? ;>
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  4 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A ja pierwszy raz na świętach obejrzałam ekranizację HP, ale drugą część i mam mieszane uczucia, więc ciekawa jestem jakie wrażenia będa po tej części;)

pierwsze 2 części są jeszcze "dziecięce" ale im Harry starszy tym i filmy coraz "dojrzalsze"
i może z lekka straszne ;)
...Ignorance is bliss...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.