hanusienka1989
Posty: 1071 (po ~179 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
hanusienka1989
  29 grudnia 2008 (pierwszy post)

tym razem mam dla panstwa 2wierszydla. i uwaga- to ze wrsy sa porozrzycane nie oznacza ze mam ulanska fantazje czy problemy z edytorem tekstu
1.
nie mam Duszy
zgubiłam ją
w górach gdzueś
między
jednym a
drugim
szczytem

2.
umarłeś
o wschodzie Słońca
szósta trzydzieści trzy
a ja Głupia płaczę
przecież wszyscy mówili
żeby nie kochać
motyla

FeelLove
FeelLove
  30 grudnia 2008

Nie. Nie, nie, nie.

Straszne. Prosze Cie, daruj sobie te przerzutnie bo po 1. sa one bezcelowe kompletnie, po 2. nie wiem.. chcesz tym jakas dramaturgie wprowadzic? po 3. denne zakonczenia. W pierwszym oklepane, w drugim bezsensowne.

dziekuje.

Influence
Influence
  30 grudnia 2008
hanusienka1989
hanusienka1989: nie mam Duszy zgubiłam ją w górach gdzueś między jednym a drugim szczytem

I to wszystko :ninja: ? To miał być chyba wers, góra dwa :mrgreen: . Ewentualnie cztery :lol2: .

FeelLove
FeelLove: Nie. Nie, nie, nie.

I nie. Też się podpisuję :p.

FeelLove
FeelLove: dziekuje.

Ja też ;). Pozdrawiam.
Mihihih
Mihihih
  30 grudnia 2008
hanusienka1989
hanusienka1989: to ze wrsy sa porozrzycane

napisać po 2 wersy nie jest trudno. ale nie ma tu jak 'podziwiac'.

Jak dla mnie - okropne.
to coś pierwsze to ma być wiersz ? Widzę tam jedną przenośnię wplątaną w dwa wersy. Nic zaskakującego, z resztą temat jest trudny, bo bardzo oklepany i trzeba wiele wysiłku, żeby zadziwić.
Natomiast drugiego nie skomentuję, w mojej ocenie - głupie nic.
KatatonikHC
KatatonikHC
  30 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak dla mnie - okropne. to coś pierwsze to ma być wiersz ? Widzę tam jedną przenośnię wplątaną w dwa wersy. Nic zaskakującego, z resztą temat jest trudny, bo bardzo oklepany i trzeba wiele wysiłku, żeby zadziwić. Natomiast drugiego nie skomentuję, w mojej ocenie - głupie nic.


Pozostaje się podpisac.

Krótki utwór musi przyciagnąc uwagę, niespotykaną budową, trafną puentą nie wiem, czymkolwiek. Ma pozostac w pamięci. A ja już teraz w kilka minut po przeczytaniu pamiętam jedynie coś o motylu...
Mihihih
Mihihih
  30 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Krótki utwór musi przyciagnąc uwagę, niespotykaną budową, trafną puentą nie wiem, czymkolwiek. Ma pozostac w pamięci. A ja już teraz w kilka minut po przeczytaniu pamiętam jedynie coś o motylu...

Dokładnie, ma pozostawić po sobie ślad w głowie odbiorcy. Czytelnik zastanawia się nad nim, dopowiada swoje dalsze zakończenia a tu ? ewidentny koniec (bez początku).
KatatonikHC
KatatonikHC
  30 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Dokładnie, ma pozostawić po sobie ślad w głowie odbiorcy. Czytelnik zastanawia się nad nim, dopowiada swoje dalsze zakończenia a tu ? ewidentny koniec (bez początku).


Może to taka awangarda XXI wieku ;) . Chociaż ja bym to bardziej pod dadaizm wepchnął ;)
Mihihih
Mihihih
  30 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Może to taka awangarda XXI wieku ;) . Chociaż ja bym to bardziej pod dadaizm wepchnął ;)

wolę jednak klasyczne kanony sztuki.
KatatonikHC
KatatonikHC
  30 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: wolę jednak klasyczne kanony sztuki.


O ile o sztuce można w tym przypadku mówic ;) . Dobra, znikam, nie nabijam :bye: :)
pauline321
pauline321
  30 grudnia 2008

Te wiersze wyglądają mi na haiku :lol:

Yui
Posty: 2235 (po ~83 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Yui
  30 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: I to wszystko ? To miał być chyba wers, góra dwa . Ewentualnie cztery .

:crylol:

hanusienka1989
hanusienka1989:

Nie podoba mi się.

I takie pytanie.

Masz jakieś problemy z edytorem tekstu? :woot:

xd
Chcesz grać jak S l a y e r?
Zamrozimy Hana Solo!
psychodroid
psychodroid
  30 grudnia 2008

Ten wiersz, podobnie jak wiele innych jemu podobnych jest napisany w dziwnej manierze.
Chyba Was rozgryzłam.
'Artysta' wyciąga kartkę, wypisuje na niej w słupku losowe słowa, nadaje tytuł i wrzuca na Kulturę.
Taki twór pretenduje później do miana 'twórczości', w dodatku zajebiście tajemniczej i awangardowej.
Tak awangardowej, że sama się gubię.
Druga możliwość jest taka, że jestem niewrażliwa na prawdziwą sztukę i nie dostrzegam drugiego, czy któregokolwiek dna.
Może i jedno i drugie, jestem na nie, hehe.

Mihihih
Mihihih
  30 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: 'Artysta' wyciąga kartkę, wypisuje na niej w słupku losowe słowa, nadaje tytuł i wrzuca na Kulturę.

:crylol:
ale chyba coś w tym jest. :ninja: Skądś musiał powstać dadaizm czy pop art ;d
hanusienka1989
Posty: 1071 (po ~179 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
hanusienka1989
  30 grudnia 2008
Yui
Yui: Masz jakieś problemy z edytorem tekstu?

masz problemy z jezykiem polskim??
ludzie czy nikt z was nie slyszal o Bialoszewskim chociazby???? no litosci..... nie mam problemow z zadnym edytorem:D
FeelLove
FeelLove
  30 grudnia 2008
hanusienka1989
hanusienka1989: ludzie czy nikt z was nie slyszal o Bialoszewskim chociazby????


sugerujesz, ze Twoje .... wiersze sa podobne do tworczosci Bialoszewskiego ? :zonk:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.