BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  7 grudnia 2008 (pierwszy post)
Lubicie chodzic do kina i ogladac filmy na duzym ekranie?

Do wszystkich, ktorzy udziela twierdzacej odpowiedzi na to pytanie, kierjue kolejne zapytanie... Na jakim filmie byliscie ostatnio w kinie? Jakie wrazenia? (wypowiadajacie sie zarowno na temat tych, ktore wywarly na Was pozytywne odczucia jak i tych, ktore Waszym zdaniem okazaly sie kompletna klapa)...
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  7 grudnia 2008
RexMundi
RexMundi: w naszym kinie jeśli nie idziesz z kimś ..to praktycznie jestes sam na sali

W krakowskich kinach ani razu mi sie taka sytuacja nie zdarzyla...

RexMundi
RexMundi: no ale fakt jest taki .. że po prostu większość czasu spędzam z dala od ludzi .. to chociaz jak już wychodze na miasto to wolałbym się z kimś zobaczyć

taki typ samotnika z ciebie :P
Ja uwielbiam ludzi nie wytrzymalabym z dala od nich, chociaz sa sytuacje, kiedy wcale na oczy bym nie chciala ich widziec...

Konto usunięte
Konto usunięte: Hmm, ja uwielbiam kino akcji, ale ten film był na serio jakiś taki bezplciowy. Fanatykiem tej serii nie zostanę, oj nie.

...wiec moze jednak az tak wiele nie stracilam :)...

Konto usunięte
Konto usunięte: jak ogladniesz daj znać, czy Ci się podobało :)

zaloze temat na forum, albo na pw sie pochwale jakw razenia :mrgreen:
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  7 grudnia 2008
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: W krakowskich kinach ani razu mi sie taka sytuacja nie zdarzyla...

gdzie tu Kraków do Brodnicy
chyba tylko jeśli chodzi o Zabytki :mrgreen:

BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: taki typ samotnika z ciebie :P

owszem
jestem raczej outsajderem

BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Ja uwielbiam ludzi

zacytuje Księgę Dżungli
"..im bardziej poznaję ludzi tym bardziej chciałbym być zwierzęciem.. "
:ninja:
...Ignorance is bliss...
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  8 grudnia 2008
RexMundi
RexMundi: gdzie tu Kraków do Brodnicy chyba tylko jeśli chodzi o Zabytki

nie tlyko zabytki mamy fajne...
mamy kina, co nie swieca pustkami :P, mase pubow, i jeszcze wiecej cudzoziemcow :ninja:

RexMundi
RexMundi: "..im bardziej poznaję ludzi tym bardziej chciałbym być zwierzęciem.. "

w tej kwestii mam podobne zdanie... :)
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Infectious
Infectious
  8 grudnia 2008
RexMundi
RexMundi: może tak może nie .. ludzie..faceci różnie i nie takie deklaracje składali przed ślubem owszem wiem że można pogodzić jedno i drugie.. ale przypuszczam że nie będzie tak jak dawniej..

Tak samo na pewno nie bedzie, co nie znaczy ze bedzie diametralnie inaczej, znam siebie...wiem ze pewnych rzeczy potrzebuje tak, jak ryba wody, bez nich po prostu uschne i stane sie warzywkiem, a na to nie pozwole...stane na glowie, ale pogodze jedno z drugim...taka mam nadzieje.

RexMundi
RexMundi: "pamiętaj o 19.00 myjemy dziecko " " wolisz wieczór z kolegami niż ze mną" "weż mnie ze sobą" itd

:crylol:
wiadomo, obowiazek, obowiazkiem, jasne ze nie postawie piwka z kumplami przed moim dzieckiem...ale bede staral sie zawsze znalezc czas dla przyjaciol, nie bede sie staral, po prostu bede go znajdywal chocbym mial wydluzyc sobie dobe do 30 godzin :P

RexMundi
RexMundi: do tego okaże się że bedziesz musiał chodzic do tych znajomych która żona zaakceptuję i tam gdzi i ona ma po co iśc ..

NIGDY nie pozwole zeby zona mi znajomych wybierala, no fuckin' way...

RexMundi
RexMundi: a za jakiś czas zaczniesz jej kłamac że bedziesz tu z kumplem .. a bedziesz u innych z kumpalmi.. piwko .. dragi itd.. ale ciiiiiiiiiiiiiii żeby zona nie wiedziała :D

nie, tak na pewno nie bede robil, nie klamie...nikogo, nigdy...tym bardziej kobiety z ktora bede chcial spedzic zycie.

RexMundi
RexMundi: Ja też tak mam ..jednak nie wieżę że np. "siema siema .. co robisz dzis. ? może filmy itd. - oki nie ma sprawy " że jest tak

na pewno nie na kazde zawolanie, ale widujemy sie regularnie, dosc czesto, bez wiekszych przeszkod...(od czego sa dziadkowie pilnujacy wnukow :D )
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  8 grudnia 2008
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: mamy kina, co nie swieca pustkami :P

gdzie tu porównywać nasze miasta :and:

BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: mase pubow,

taa bo u nas nie ma :)
bez przesady no ;p

Konto usunięte
Konto usunięte: Tak samo na pewno nie bedzie, co nie znaczy ze bedzie diametralnie inaczej, znam siebie...wiem ze pewnych rzeczy potrzebuje tak, jak ryba wody, bez nich po prostu uschne i stane sie warzywkiem, a na to nie pozwole...stane na glowie, ale pogodze jedno z drugim...taka mam nadzieje

Ja Ci źle nie życzę :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: wiadomo, obowiazek, obowiazkiem, jasne ze nie postawie piwka z kumplami przed moim dzieckiem...ale bede staral sie zawsze znalezc czas dla przyjaciol, nie bede sie staral, po prostu bede go znajdywal chocbym mial wydluzyc sobie dobe do 30 godzin :P

no tak..ale jednak dziecko dużo zmienia :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: od czego sa dziadkowie pilnujacy wnukow :D

to jest inna bajka
uwierz mi że to nie jest tak wesoło z dziadkami :tak:
...Ignorance is bliss...
xOxpromiscuousxOx
xOxpromiscuousxOx
  8 grudnia 2008

wczoraj byłam na "Zmierzchu"... ;D świetny filmik ^^ jak ktoś lubi horror połączony z romansem to POLECAM :PP

Infectious
Infectious
  8 grudnia 2008
RexMundi
RexMundi: Ja Ci źle nie życzę

A sprobowalbys tylko ;) :martuska:

RexMundi
RexMundi: no tak..ale jednak dziecko dużo zmienia

bezsprzecznie tak. niekoniecznie na gorsze...

RexMundi
RexMundi: to jest inna bajka uwierz mi że to nie jest tak wesoło z dziadkami

ja juz mojej mamie powiedzialem ze dziecka z nia nie zostawie bo bedzie chciala po swojemu wychowywac :crylol:

...zreszta, najpierw to trzeba partnerke sobie znalezc odpowiednia by o dzieciach myslec, a tych jak na lekarstwo...
pauline321
pauline321
  10 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: no może tylko to. ogólnie to jak widzę coś w jednym, drugim czy trzecim filmie to w 4 jakoś nie mam uczuć co do tego.


ok tak też jest ale nie jesli chodzi o Papieża. W każdym filmie owszem jest o nim to samo ale to jak powieść która nigdy sie nie znudzi :)
rolciaaaaaa13
rolciaaaaaa13
  10 grudnia 2008
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: ubicie chodzic do kina i ogladac filmy na duzym ekranie?

Tak

BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Na jakim filmie byliscie ostatnio w kinie?

Na Totalnej Katastrofie

BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Jakie wrazenia?

śmiechawa przez godzine potem rozmyslanie nad tym, że film byl jednakowosz debilny :zakrecony: :zakrecony: :zakrecony: :zakrecony: :skok: :swir:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  10 grudnia 2008

Ja dziś oglądam Madagaskar 2 :ninja:

...Ignorance is bliss...
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  11 grudnia 2008
RexMundi
RexMundi: taa bo u nas nie ma :) bez przesady no ;p

Ale u mnie sa lepsze :P

RexMundi
RexMundi: Ja dziś oglądam Madagaskar 2

I jakie wrazenia? :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: ok tak też jest ale nie jesli chodzi o Papieża. W każdym filmie owszem jest o nim to samo ale to jak powieść która nigdy sie nie znudzi :)

Niby jest to samo, ale kazdy z tych filmow tak na prawde pokazuje jego osobe od innej storny - jeden skupia sie np abrdizej na czasach mlodosci kolejny bardziej na jego nauczaniu, a jeszcze inny na ludziach z jego otoczneia...
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
odwieczna
odwieczna
  11 grudnia 2008

Ostatnio byłam na "elektryzującym maratonie". Obejrzałam tylko dwa filmy. ;)

Karmel. :zakochany:
Film bardzo bardzo ok! Żałuje jedynie że zbyt mało Bejrutu było pokazane (i libańskich krajobrazów w ogóle), bo salony kosmetyczne wyglądają przecież dosyć podobnie na całym świecie, no i że muzyka jednak nie zachwyciła za bardzo (jak na możliwości tak genialnego muzycznie kraju jak Liban). Ale ogólnie arcydzieło. No i kobiety jak z bajki...; )

Ostrożnie, pożądanie.
Film był pewnym zaskoczeniem dla mnie, spodziewałem się nieco innej historii. Znakomity jest Tony Leung, zupełnie w innym emploi niż we wcześniejszych filmach. Parę razy byłem zaskakiwany rozwojem wydarzeń, to w kinie lubię najbardziej. Doskonale zdjęcia, ostre sceny erotyczne nakręcone w sposób niebanalny co powoduje ze nie interesuje nas seks dla samego seksu a dostrzegamy ludzi o skrajnych charakterach.. naprawdę rewelacja. Polecam jako film na długie randki.

baskas4
baskas4
  11 grudnia 2008
RexMundi
RexMundi: Madagaskar 2

to jest druga część bajki? :woot:

dzisiaj zafundowałam sobie "tunel." Sredni :d
Iluga
Iluga
  11 grudnia 2008
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Lubicie chodzic do kina i ogladac filmy na duzym ekranie?

nie za bardzo :P ale i tak sie wypowiem

BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Na jakim filmie byliscie ostatnio w kinie? Jakie wrazenia?

Ostatnio to w Urodzinki na premierze "Blizna 3D" film swietny ma duzo uproszczen i zostal zjechany przez chyba wszystkich krytykow ale i tak jest godny polecenia ^^
egzekutor90goal
egzekutor90goal
  12 grudnia 2008
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Lubicie chodzic do kina i ogladac filmy na duzym ekranie?


nie lubię, nie bywam, w ogóle oglądanie filmów to dla mnie na ogół strata czasu...
mało jest obecnie porządnych filmów.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.