majus14
majus14
  30 listopada 2008 (pierwszy post)

Uhh znacie jakieś fajne książki o problemach, pamiętniki? na tle psychologii; nieszczęśliwa miłość albo takie tam??
Tylko proszę bez pisania poszukaj w googlach:P

UneCharogne
Posty: 549 (po ~260 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
UneCharogne
  1 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: "My, dzieci z dworca ZOO" poleciłabym ale "Pamietnik Narkomanki" nie.


Dlaczego nie? :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: RexMundi:a BasiaMożeMiećBana no przecież jest taka ksiązka.


:lol: Jest, jest. Zaczytywałam się namiętnie w całej serii jak byłam w gimnazjum. :mrgreen: Typowo dla nastolatek, dużo humoru, napisana z lekkością.
.
Infectious
Infectious
  1 grudnia 2008

Jakas glupia moda panuje wsrod polskich nastolatek na te wszystkie ksiazki o narkotykach, dziwkach, gwaltach, samobojstwach etc....na ksiazki "psychologiczne", na ksiazki o II WŚ...
Pomijam temat II WŚ, ktory jest bardzo ciekawy, tyle ze wy wszyscy wymieniacie w kolko 6 takich samych ksiazek :P :)
...a co do tematu, nie mam pojecia, nie czytam bzdur.

UneCharogne
Posty: 549 (po ~260 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
UneCharogne
  1 grudnia 2008

To nie moda...przynajmniej nie w moim przypadku:P nie czytam tego, co modne: gdyby tak było znałabym wszystkie części "Plotkary" czy innych "Pamiętników księżniczki" na pamięć;) ale nie cierpię tego typu cukierkowych książek :ble: :zonk:
Czytam tylko to, na co mam ochotę. Akurat książki opowiadające o problemach współczesnych nastolatków są wg. mnie ciekawe, ale cóż...kwestia gustu.:P

margotka
margotka
  1 grudnia 2008

"Namiętnik" Gretkowskiej... o powstającej więzi pomiędzy matką i dzieckiem...

jeden z moich ulubionych cytatów mam w stopce: "Ciało ćwiczone w powściąganiu emocji przestaje dawać znaki..."

Infectious
Infectious
  1 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Akurat książki opowiadające o problemach współczesnych nastolatków są wg. mnie ciekawe, ale cóż...kwestia gustu.:P

to tak jak z polskim "hip-hopem" czyli: "jest szaro buro i ponuro, gwalci mnie tata wiec cpam i sie puszczam na boki" ....ja to tak widze :P :D
aagusiaa91
aagusiaa91
  2 grudnia 2008

Anna Onichimowska - Hera moja miłość
-II- Lot Komety
Tomasz Piątek - Heroina
Barbara Rosiek - Kokaina
Barbara Rosiek - Alkohol prochy i ja
Melvin Burgess - Ćpun

hmm jak mi się coś przypomni to jeszcze napisze ..
AchixD
AchixD
  2 grudnia 2008

ja polecam 'ono' Doroty Terakowskiej. bardzo fajna książka, pouczająca i łatwo sie ja czyta.

porrnography
porrnography
  3 grudnia 2008

Uciekinierka ;)

Maarfa
Maarfa
  3 grudnia 2008

Polecam przerwaną lekcje muzyki. Jest to historia na faktach o dziewczynie, która trafiła do zakładu psychiatrycznego. Została ona również zekranizowana, w razie jakby się odechciało czytać. A film godny polecenia.

Unattainable4U
Unattainable4U
  3 grudnia 2008

moge ci swojego bloga polecic, ale chyba nie mozna reklamowac. aczkolwiek mialabys co czytac skoro lubisz uzaleznienia, nieszczesliwa milosc, wojne z wlasnych facetem etc.

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  3 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: moge ci swojego bloga polecic,


Konto usunięte
Konto usunięte: le chyba nie mozna reklamowac.

już To zrobiłaś :ninja:
...Ignorance is bliss...
Unattainable4U
Unattainable4U
  3 grudnia 2008
RexMundi
RexMundi: już To zrobiłaś

linka nie dalam :ziober2:
UneCharogne
Posty: 549 (po ~260 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
UneCharogne
  4 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Polecam przerwaną lekcje muzyki. Jest to historia na faktach o dziewczynie, która trafiła do zakładu psychiatrycznego. Została ona również zekranizowana, w razie jakby się odechciało czytać. A film godny polecenia.


Nie wiedziałam, że jest taka książka. :ninja: Film oglądałam i bardzo mi się podobał, pewnie książka jest jeszcze lepsza...
zielonaherbata
zielonaherbata
  5 grudnia 2008

''Adrian Mole'' Sue Townsend
b.fajne.

FourthHorsemen
FourthHorsemen
  7 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Uhh znacie jakieś fajne książki o problemach, pamiętniki? na tle psychologii; nieszczęśliwa miłość albo takie tam??

złożona książka psychologiczna o powrocie do przeszłości, Sklepy Cynamonowe (funkcjonuje tez nazwa Sanatorium pod klepsydrą) autorstwa Bruno Schulza. Nakręcono też film (Sanatorium...)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.