RobakLdz
RobakLdz
  11 listopada 2008 (pierwszy post)

Apeluje to moderatorów oraz fotkowiczów!
HIPHOP to kultura, a nie rodzaj muzyki!!
Fotkowicze są to ludzie znający się i nie znający na kulturze, wielu z nich to jeszcze osoby młode zapoznające się z kulturą.
Muzyka to rap, a kultura to hiphop!!
NIE WPROWADZAJCIE LUDZI W BŁĄD!
Ludzi nie znających się na sprawie proszę o nie wypowiadanie się.
Pozdro!
:)

RobakLdz
RobakLdz
  11 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Ano hiphop to subkultura. Raczej kulturą nie będzie. Ale istnieje muzyka hiphop, przecież jest nawet gatunek taneczny...

Już jest kulturą od dawna.
Nie ma tańca hiphop jest taniec hiphopowy, tak samo z muzyką.
Nie ma muzyki hiphop jest rap, nie ma tanca hiphop jest New Style,Old School ew. hiphop dance od taniec hiphopowy..
To jest właśnie powrzechny błąd wykreowany przez media, skrót, który jest nadal uzywany po to, żeby ludzie kojarzyli nazwę i chcieli się zapisywać na zajęcia/warsztaty...
Holigula
Holigula
  11 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Już jest kulturą od dawna.


Proszę pokaż mi gdzie o tym pisze!! Ostatnio robiłam referat o subkulturach i tam umiesciałam hiphop i nauczycielka mi to zaliczyła. Nie napisże oceny, by nie wyszło, że się chwalę...
RobakLdz
RobakLdz
  11 listopada 2008

Nauczycielka to sobie może,ej.
http://www.zulunation.pl/
Prosze tu pisze.
Oficjalna Data powstania kultury hh.

RobakLdz
RobakLdz
  11 listopada 2008

Na 1. stronie masz rocznice, a w zakladkach date 12 Listopad 1973 ;].
Nie chce mi sie wchodzić już na to forum ;d.
Zaapelowałem swoje, to co chciałem.
Na koniec przytoczę tekst Eldo
"ZNAJDZIESZ HIPHOP JEŚLI CHCE CI SIĘ GO SZUKAĆ"
Narka

Holigula
Holigula
  11 listopada 2008

Na tej stronie to se może pisac... Ja tez mogę napisać stronę i umieścić na niej, że np punk jest kulturą a nie subkultura...

Wybacz, uważasz się za hiphopowca i się teraz mądrzysz... Tak sie skałada, że ja równiez należę do tej subkultury, mimo, że zdjęcia mogą na to niewskazywać... HH nigdy nie bedzie kulturą, bo najpier sobie wyjaśnij pojęcie kultura, a ma ona kilka znaczeń...

Infectious
Infectious
  11 listopada 2008

Hip Hop to ruch kulturowy, to nie kultura sama w sobie, Hip Hop jest subkultura...
..a jak czytam autora tematu to rece mi sie zalamuja...oczywiscie ze istnieje muzyka hip hopowa, rap to rap, hip hop to hip hop...nie mieszaj pojec jak jakis idiota.
No...chyba ze nazwiesz jakiegos "Mezo" raperem :)
Bo jak dla mnie rap to Wu-Tang Clan, Run DMC, Beastie Boys, 2Pac, Easy-E itp itd...chyba zauwazalna jest roznica miedzy ta muzyka a muzyka tworzona w Europie...stad zaczeto nazywac "europejski rap" hip hopem :) Rap jest domena USA, rap jest domena mniejszosci rasowych (afroamerykanie, meksykanie etc.), w koncu...rap jest ciezszy niz hip hop.

Tak samo istnieje taniec hip hopowy, tzw. bboying...tudziez breakdance...a old school, new style itd...to sa tylko elementy tegoz tanca...widzisz chlopcze malinowy, myslisz ze jak sie ubierzesz w smieszna czapeczke i buciki to juz jestes hip hopowcem...a tu okazuje sie ze niestety, ale wszystkich rozumow to Ty nie pozjadales :)

Holigula
Holigula
  11 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Hip Hop to ruch kulturowy, to nie kultura sama w sobie, Hip Hop jest subkultura... ..a jak czytam autora tematu to rece mi sie zalamuja...oczywiscie ze istnieje muzyka hip hopowa, rap to rap, hip hop to hip hop...nie mieszaj pojec jak jakis idiota. No...chyba ze nazwiesz jakiegos "Mezo" raperem :) Bo jak dla mnie rap to Wu-Tang Clan, Run DMC, Beastie Boys, 2Pac, Easy-E itp itd...chyba zauwazalna jest roznica miedzy ta muzyka a muzyka tworzona w Europie...stad zaczeto nazywac "europejski rap" hip hopem :) Rap jest domena USA, rap jest domena mniejszosci rasowych (afroamerykanie, meksykanie etc.), w koncu...rap jest ciezszy niz hip hop. Tak samo istnieje taniec hip hopowy, tzw. bboying...tudziez breakdance...a old school, new style itd...to sa tylko elementy tegoz tanca...widzisz chlopcze malinowy, myslisz ze jak sie ubierzesz w smieszna czapeczke i buciki to juz jestes hip hopowcem...a tu okazuje sie ze niestety, ale wszystkich rozumow to Ty nie pozjadales :)


Pełne popracie;]
johnson
johnson
  11 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Mihihih

mł!h!h!H!h!h!h!h :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: APEL DO LUDZI I MODERATORÓW

:lol: :crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: RobakLdz

polecam lekturke http://pl.wikipedia.org/wiki/Hiphop

Hiphop to subkultura :tak:
Niech bedzie dla ciebie kultura ale dla nas subkultura :lol:
marLENA665
marLENA665
  11 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte:

Chrystek :w00t: ;]
paweldst9090
paweldst9090
  11 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: rap jest ciezszy niz hip hop.


nie ma czegoś takiego jak hip hop jako muzyka.

Konto usunięte
Konto usunięte: Apeluje to moderatorów oraz fotkowiczów! HIPHOP to kultura, a nie rodzaj muzyki!! Fotkowicze są to ludzie znający się i nie znający na kulturze, wielu z nich to jeszcze osoby młode zapoznające się z kulturą. Muzyka to rap, a kultura to hiphop!! NIE WPROWADZAJCIE LUDZI W BŁĄD! Ludzi nie znających się na sprawie proszę o nie wypowiadanie się. Pozdro! :)


no ja to wiem i co z tego?
KazdyJuzWie
KazdyJuzWie
  11 listopada 2008

Hip hop to nie kultura, a subkultura.

Konto usunięte
Konto usunięte: NIE WPROWADZAJCIE LUDZI W BŁĄD!

Nie wprowadzam nikogo w błąd.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  11 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Prosze tu pisze.

jest napisane :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Już jest kulturą od dawna. Nie ma tańca hiphop jest taniec hiphopowy, tak samo z muzyką. Nie ma muzyki hiphop jest rap, nie ma tanca hiphop jest New Style,Old School ew. hiphop dance od taniec hiphopowy.. To jest właśnie powrzechny błąd wykreowany przez media, skrót, który jest nadal uzywany po to, żeby ludzie kojarzyli nazwę i chcieli się zapisywać na zajęcia/warsztaty...


Konto usunięte
Konto usunięte: Na 1. stronie masz rocznice, a w zakladkach date 12 Listopad 1973 ;]. Nie chce mi sie wchodzić już na to forum ;d. Zaapelowałem swoje, to co chciałem. Na koniec przytoczę tekst Eldo "ZNAJDZIESZ HIPHOP JEŚLI CHCE CI SIĘ GO SZUKAĆ" Narka

pleciesz bzdury

Konto usunięte
Konto usunięte: NIE WPROWADZAJCIE LUDZI W BŁĄD!
...Ignorance is bliss...
razotka
razotka
  11 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Apeluje to moderatorów oraz fotkowiczów! HIPHOP to kultura, a nie rodzaj muzyki!! Fotkowicze są to ludzie znający się i nie znający na kulturze, wielu z nich to jeszcze osoby młode zapoznające się z kulturą. Muzyka to rap, a kultura to hiphop!! NIE WPROWADZAJCIE LUDZI W BŁĄD!

A ja bym zaapelowała o rozwinięcie tej jakże interesującej informacji.
milenkaa26
milenkaa26
  11 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Na tej stronie to se może pisac... Ja tez mogę napisać stronę i umieścić na niej, że np punk jest kulturą a nie subkultura... Wybacz, uważasz się za hiphopowca i się teraz mądrzysz... Tak sie skałada, że ja równiez należę do tej subkultury, mimo, że zdjęcia mogą na to niewskazywać... HH nigdy nie bedzie kulturą, bo najpier sobie wyjaśnij pojęcie kultura, a ma ona kilka znaczeń...

to po co się pytasz gdzie to jest napisane? -.-

Konto usunięte
Konto usunięte: Wybacz, uważasz się za hiphopowca i się teraz mądrzysz... Tak sie skałada, że ja równiez należę do tej subkultury, mimo, że zdjęcia mogą na to niewskazywać... HH nigdy nie bedzie kulturą, bo najpier sobie wyjaśnij pojęcie kultura, a ma ona kilka znaczeń...

należysz do tej subkultury? tzn?
margotka
margotka
  12 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Nauczycielka to sobie może,ej. http://www.zulunation.pl/ Prosze tu pisze. Oficjalna Data powstania kultury hh.

hahahahaha.... a jak ci to powie magister kulturoznawstwa, ze nie masz racji, to uwierzysz?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.