Bananaaaz4eva
Bananaaaz4eva
  24 października 2008 (pierwszy post)

Witam wszystkich czytajacych tego posta.
No to chcialem owiedziec ze jestem poczatkujacym w dziedzinie sztuki ... mam kilka lepszych szkicow dodanych an fotce w albumie, noo i po prostu chcialem podzielilic sie uwagami , pozytywami itd itp z osobami podobnego pokroju znaczy poczatkujacymi badz profesjonalnymi posiadaczami olowkow ;)
dzieki !:)

psychodroid
psychodroid
  24 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: noo i po prostu chcialem podzielilic sie uwagami , pozytywami itd itp z osobami podobnego pokroju znaczy poczatkujacymi badz profesjonalnymi posiadaczami olowkow ;)

Nie bardzo rozumiem o co Ci dokładnie chodzi.
Może chodzi Ci o jakieś porady, krytykę, pomysły?
Sama dużo rysuję, mogę Ci tylko powiedzieć, że podoba mi się pomysł na ostatni rysunek, wykonanie trochę mniej, mógłbyś to jeszcze dopracować wg mnie.
Bananaaaz4eva
Bananaaaz4eva
  24 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie bardzo rozumiem o co Ci dokładnie chodzi. Może chodzi Ci o jakieś porady, krytykę, pomysły? Sama dużo rysuję, mogę Ci tylko powiedzieć, że podoba mi się pomysł na ostatni rysunek, wykonanie trochę mniej, mógłbyś to jeszcze dopracować wg mnie.


znacz po 1 sze dzieki za podpowiedz ;) ... postaram sie to jeszcze dopracowac
chodzi o to ze ja jestem w miare poczatkujacy jeszcze mam troche do studiow prawda... a chodzi mi wlasnie o krytyke osoby ktora wie moze wiecej odemnie ;)
chodzi o to ze chcialbym sie wiecej nauczyc ;) wiedziec co robie dobrze za co zle ;)
Bananaaaz4eva
Bananaaaz4eva
  24 października 2008

Plus jkby ktos mial jakiekolwiek rysunki to moglby sie podzielic , chetnie poogladam ;)

psychodroid
psychodroid
  24 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: a chodzi mi wlasnie o krytyke osoby ktora wie moze wiecej odemnie ;)

Więc nie wiem, czy jestem na tyle kompetentna w tej kwestii, rysunkiem zajmuję się amatorsko i chodzę tylko na zajęcia plastyczne. A Ty wybierasz się na kierunek związany z plastyką? Bo ja sama nie wiem, co można ze sobą zrobić po liceum plastycznym.

Generalnie jak masz coś ciekawego to wrzucaj śmiało ;d Bo jak widać masz jakąś koncepcję na swoje prace ;>
Bananaaaz4eva
Bananaaaz4eva
  24 października 2008

znaczy sie ... hehhh po liceum wybieram sie na uniwerek i zamierzam isc na plastyke i WF ... dzieki ;) spokojnie masz jeszcze czas, rozwaz wszystkie mozliwosci na spokojnie

Unattainable4U
Unattainable4U
  24 października 2008

poza tym iz odrazil mnie twoj profil na wejsciu to postanowilam jednak te "pracki" obejrzec.
stwierdze fakt: duzo pracy przed Toba. masz spore problemy ze swiatlocieniami i plynnoscia przechodzenia pomiedzy nimi. z czasem sie nauczysz :)

baskas4
baskas4
  24 października 2008

rysunki ładne, ale ja nie lubię takiej "kreski."
Jest taka.... Przerażająca?

Konrad
Konrad
  24 października 2008

No niezłe nawet :).

Bananaaaz4eva
Bananaaaz4eva
  25 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: poza tym iz odrazil mnie twoj profil na wejsciu

Kazdy ma swoje poglady ale dlaczego az tak na Ciebie zareagowal??

Konto usunięte
Konto usunięte: masz spore problemy ze swiatlocieniami i plynnoscia przechodzenia pomiedzy nimi

dzieki ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: z czasem sie nauczysz

zapewne :)

Konto usunięte
Konto usunięte: "kreski." Jest taka.... Przerażająca?

... ;D nastepnym razem sie postaram ;)

Konrad
Konrad: No niezłe nawet :).

Dziekowac ;)
Unattainable4U
Unattainable4U
  25 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Kazdy ma swoje poglady ale dlaczego az tak na Ciebie zareagowal??

nie lubie obnoszenia sie wszem i wobec swoja "miloscia". po prostu :) dla mnie to idiotyczne :) ale to moje zdanie. wiec sie nie przejmuj
Bananaaaz4eva
Bananaaaz4eva
  25 października 2008

ale ze co ?

Unattainable4U
Unattainable4U
  25 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ale ze co ?

hehehe :)
stosowne zachowanie do wieku.
nie nic, rysuj dalej, czesciej i stosuj rozne techniki, miekkosci rysiku etc a zobaczysz ze efekty wkrotce sie pojawia :)
Bananaaaz4eva
Bananaaaz4eva
  25 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: stosowne zachowanie do wieku.

no dobra ale ja mam dopiero 16 lat...

Konto usunięte
Konto usunięte: nie nic, rysuj dalej, czesciej i stosuj rozne techniki, miekkosci rysiku etc a zobaczysz ze efekty wkrotce sie pojawia :)

dzieki wilkie , pozdrawiam ;)
Andie03
Andie03
  26 października 2008

Samo w sobie całkiem niezłe ;)
Jednak mógłbyś trochę wzmocnić kreskę.. Ołówek b5-6 były by idealne.
Trochę większy światłocień i będzie super :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.