CrazyVirus
CrazyVirus
  18 października 2008 (pierwszy post)

Snuff są zwane filmami ostatniego tchnienia. Skupiały się one na ukazaniu realnych scen gwałtu, tortur, zabójstwa człowieka. Prawdziwość takich filmów nigdy nie została w pełni potwierdzona, filmy nie zostały dopuszczone do legalnego obiegu.
Więcej o tym na stronach:
-http://pl.wikipedia.org/wiki/Snuff_movies
-http://www.dansemacabre.pl/teksty/3.html

Czy słyszeliście już o takich filmach?
Czy były lub są one tworzone?
Co wiecie szczególnego na ten temat?

szeldo
szeldo
  18 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy słyszeliście już o takich filmach?

Pewnie - i oglądało się parę - nie tylko snuff, ale i wszelkie gore...

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy były lub są one tworzone?

Ostatnio rzadko - najwięcej pochodzi z lat 80'

Konto usunięte
Konto usunięte: Co wiecie szczególnego na ten temat?

Że w większości krajów są zakazane, że autorzy "Cannibal holocaust" dostali sporą karę za zabicie żółwia na potrzeby filmu, że "Nekromantik" jest najbardziej popieprzonym filmem jaki dane mi było widzieć :D
No i że mimo wszystko ciągnie mnie do takich filmów - chyba jestem psycholem :D
TransAm90
TransAm90
  18 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy słyszeliście już o takich filmach?

Ta

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy były lub są one tworzone?

Przez bogatych psyholi.

Konto usunięte
Konto usunięte: Co wiecie szczególnego na ten temat?

Obejrzyj Snuff 102. :nie:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nekromantik"

po prostu wymiękłem z końcowej sceny samobójczej :lol2:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  18 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy słyszeliście już o takich filmach? Czy były lub są one tworzone? Co wiecie szczególnego na ten temat?

słyszałem
no przeca są
ze sa chore
...Ignorance is bliss...
CrazyVirus
CrazyVirus
  18 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Pewnie - i oglądało się parę - nie tylko snuff, ale i wszelkie gore...

Ale odróżnij prawdziwą śmierć na ekranie od zwykłego montażu.
TransAm90
TransAm90
  18 października 2008

Film "Snuff 102" podobno wywował wiele zamieszania. Zastanawiano się czy śmierć ludzi (kobiet) na ekranie była prawdziwa czy też zmontowana. Słyszałem że po premierze kilku ludzi pobiło reżysera.

szeldo
szeldo
  18 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale odróżnij prawdziwą śmierć na ekranie od zwykłego montażu.

Wiem - odróżniam :)
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  18 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy słyszeliście już o takich filmach?

Yhm.

Konto usunięte
Konto usunięte: Co wiecie szczególnego na ten temat?

Że są chore.
I że ludzie wielbiący taki rodzaj filmów powinni sie leczyć.
:ziober2:
CrazyVirus
CrazyVirus
  18 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Słyszałem że po premierze kilku ludzi pobiło reżysera.

Też o tym czytałem. Wydaje mi się, że to był montaż. Prawdziwego, "stuff" nie znaleziono. Gdyby reżyser zabijał przed kamerami prawdziwych ludzi, prędzej czy później, udowodniono by to.
TransAm90
TransAm90
  18 października 2008

Generalnie po obejrzeniu Tego filmu coś ze mną było nie tak. Nie dałem rady go skończyć a i tak odbił się na mojej głowie...

Infectious
Infectious
  18 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy słyszeliście już o takich filmach?

Owszem.

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy były lub są one tworzone?

Tak byly i sa tworzone od dawna, jednak sa to produkcje typowo niszowe, niedostepne dla szerokiego grona, przekazywane jedynie w dosc waskim srodowisku. O prawdziwy film snuff bardzo ciezko, nie mowie tu o obrazach pokroju "Necromantik" etc. mowie o rodowodowym filmie typu snuff, nigdy takiego nie widzialem, i nie narzekam z tego powodu.

Konto usunięte
Konto usunięte: Co wiecie szczególnego na ten temat?

Nic szczegolnego.
Sa chore, ale ludzie maja rozne zboczenia.
No i, ponoc niektore snuff przedstawiaja autentyczne sceny morderstw etc.
Polecam 8mm, film nieco przybliza to srodowisko.

Konto usunięte
Konto usunięte: Że w większości krajów są zakazane, że autorzy "Cannibal holocaust" dostali sporą karę za zabicie żółwia na potrzeby filmu, że "Nekromantik" jest najbardziej popieprzonym filmem jaki dane mi było widzieć :D

To nie sa prawdziwe filmy snuff, a Cannibal Holocaust to gore, nie snuff.
Horroshow
Horroshow
  19 października 2008

Ludzie dajcie spokój ;/ Filmu snuff nie dostaniecie za nic bo nie ma udowodnionego ich istnienia ;/ Owszem bogaci biznesmeni kręcą sobie takie filmy podczas swych chorych zabaw ale do własnych kolekcji i nie dostaniecie go w swoje ręce ;/ Guinea Pig też był reklamowany jako film ostatniego tchnienia a to zwykły montaż ;/ Ale jak się nie umie odróżnić fikcji od rzeczywistości to coraz gorzej z wami

Konto usunięte
Konto usunięte: Pewnie - i oglądało się parę - nie tylko snuff, ale i wszelkie gore...

No chyba slasher'ów a nie filmów ostatniego tchnienia.

Konto usunięte
Konto usunięte: Wiem - odróżniam :)

No raczej nie bardzo.

Konto usunięte
Konto usunięte: No i, ponoc niektore snuff przedstawiaja autentyczne sceny morderstw etc.

Filmu snuff nigdzie nie dostaniesz... chyba że jest to film gdzie przypadkowo uchwycono czyjąś prawdziwą śmierć ale to już się tak nie nazywa...

Macie swoje snuff w filmie "Kruk" naprawde zabijają Brandon'a Lee... ktoś zmienił naboje w pistolecie z ślepaków na prawdziwe i pach pach Brandon nie żyje. Koniec bajki.
szeldo
szeldo
  19 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: To nie sa prawdziwe filmy snuff, a Cannibal Holocaust to gore, nie snuff.

Wiem, wiem, źle się wyraziłem :)

Konto usunięte
Konto usunięte: No chyba slasher'ów a nie filmów ostatniego tchnienia. szeldo: Wiem - odróżniam :)

Slasher i gore to troszeczkę co innego :)
tomekkolarz
Posty: 23668 (po ~134 znaków)
Reputacja: -65 | BluzgometrTM: 102
tomekkolarz
  19 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy słyszeliście już o takich filmach?

oui

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy były lub są one tworzone?


były i są

Konto usunięte
Konto usunięte: Co wiecie szczególnego na ten temat?


Bardzo realistyczne i dużo faktycznie może być prawdziwymi obrazami śmierci człowieka

niejednokrotnie widziałem takie filmy i są bardzo szokujące. komuś kogo szokuje piła nie polecam takich filmów. myśl że to mogło być naprawde przeraża

wydaje mi się że naprade sporo tych filmów może być prawdziwa. gdyż w niektórych krajach ludzie potrafią się zabijać o naprawde niewielkie rzeczy więc co zaróżnica czy zarżną kogoś za pieniądze przed kamerą czy tak poprotu.
:zakochany:
Horroshow
Horroshow
  19 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Slasher i gore to troszeczkę co innego :)

Do mnie to mówisz ? Oglądam horrory od małego i potrafię odróżnić slashera od gore a tym bardziej oba te gatunki od rzekomo istniejącego gatunku snuff więc nie pie*prz tutaj głupot że oglądałeś takie filmy bo te filmy nie istnieją a nawet jeśli istnieją to nie są do użytku publicznego.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.