hope90
hope90
  16 października 2008 (pierwszy post)

Cieniem twych piersi byc przez chwile i ud planeta... i galaktyka westchnien... zmysłów podnietą...

Jak interpretujecie te słowa?
Za odpowiedzi "ma na ciebie ochote"- dziekuje.

TransAm90
TransAm90
  16 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: zmysłów podnietą...

To jakieś nieporozumienie.
Horroshow
Horroshow
  16 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Cieniem twych piersi byc przez chwile i ud planeta... i galaktyka westchnien... zmysłów podnietą...

Bardziej chodzi chyba o takie wyznanie miłosne :P Skąd to wzięłaś ?
hope90
hope90
  16 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: To jakieś nieporozumienie.

Czemu? Zwrot jest prawidłowy.

Konto usunięte
Konto usunięte: Bardziej chodzi chyba o takie wyznanie miłosne :

Raczej nie. Nie mowił tego gowniarz, a dorosly facet.
Horroshow
Horroshow
  16 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Raczej nie. Nie mowił tego gowniarz, a dorosly facet.

Gówniarz by tego tak nie powiedział gówniarz by powiedział raczej "Fajne masz cycki" uwierz mi :D Ja czasem też dla swojej przyjaciółki wymyślam różne takie poetyckioe pierdółki :D
KazdyJuzWie
KazdyJuzWie
  16 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak interpretujecie te słowa?

Mi się wydaje ze osoba która je wypowiedziała, bądź napisała, kocha osobę do której były kierowane słowa i chce z nią być naprawdę blisko.
666kamilka666
666kamilka666
  16 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Cieniem twych piersi byc przez chwile i ud planeta... i galaktyka westchnien... zmysłów podnietą... Jak interpretujecie te słowa?

Dotąd nawet ładnie.
Ale ta podnieta? :wtf:.

Ale jak interpretuję. Jakby mi tak chłopak powiedział, to pewnie by mu nie chodziło o herbatkę. Seks. Nie miłość, nie kochanie. Seks.
kathariss
kathariss
  16 października 2008

Namiętność, pożądanie.

Ta podeniat jednak nie brzmi zachęcająco :ssh:

tomekkolarz
Posty: 23668 (po ~134 znaków)
Reputacja: -65 | BluzgometrTM: 102
tomekkolarz
  16 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: "ma na ciebie ochote"- dziekuje.


I to jeszcze jaką :napalony:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak interpretujecie te słowa?


Ja to interpretuje tak : jakiś gość ma straszną chcice i pisze farmazony zamiast powiedzieć w prost że go swedzi tu i tam :)
:zakochany:
folkemon
folkemon
  16 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Za odpowiedzi "ma na ciebie ochote"- dziekuje.

no ale właśnie o to chodzi :woot:
Kondzioo027
Kondzioo027
  16 października 2008

Cieniem twych piersi byc przez chwile i ud planeta... i galaktyka westchnien... zmysłów podnietą...
U boku swego czuć się bezpiecznie w kazdej sytuacjii czyb coś takiego :)

foccowme
foccowme
  17 października 2008

propozycja seksu ,tyle ,że zamiast chamskiego "mam ochote Cie zerżnąć" to jakies farmazony wymysla

margotka
margotka
  17 października 2008

Ja, kiedy usta ku twym ustom chylę,nie samych zmysłów szukam upojenia,ja chce, by myśl ma omdlałą na chwile,chce czuć najwyższą rozkosz - zapomnienia...Namiętny uścisk zmysły moje studził - -czemu ty patrzysz z twarzą tak wylękłą?Mnie tylko żal jest, żem się już obudziłi ze mi serce przed chwila nie pękło.Błogosławiona śmierć, gdy się posiada,czego się pragnie nad wszystko goręcej,nim twarz przesytu pojawi się blada,nim się zażąda i znowu, i więcej...

...tyle, że do mistrza nie ma co się równać;)

tomekkolarz
Posty: 23668 (po ~134 znaków)
Reputacja: -65 | BluzgometrTM: 102
tomekkolarz
  17 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: propozycja seksu ,tyle ,że zamiast chamskiego "mam ochote Cie zerżnąć" to jakies farmazony wymysla


Troszeczke inaczej to ujołem :)
:zakochany:
dekameron
dekameron
  18 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Cieniem twych piersi byc przez chwile i ud planeta... i galaktyka westchnien... zmysłów podnietą...

Pisałem podobne rzeczy swojej wielkiej miłości mając chcice więc autor zapewne pragnie zerżnąć podmiot utworu ale jest zbyt taktowny żeby od razu przejść do rzeczy :-=)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.