szarpanyobraz
szarpanyobraz
  3 października 2008 (pierwszy post)

Witajcie maniacy fotografowania. Radźcie bo rady są mi potrzebne.
Otóż działam sobie w pewnym konkursie i potrzebuję rady niezawisłych:
Temat: Jaka piękna plucha tego roku,
a poniżej dwa moje zdjęcia, napiszcie co o nich sądzicie tylko szczerze i bez owijania w bawełnę :D



666kamilka666
666kamilka666
  3 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: dwa moje zdjęcia, napiszcie co o nich sądzicie tylko szczerze i bez owijania w bawełnę :D

Jeśli je podrasujesz [ głównie chodzi mi o wzmocnienie kolorów] to ładne będą :-)
Tylko to drugie bym trochę przycięła od góry żeby czerwonego szyldu nie było...
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  3 października 2008

szczerze?
nie pasują mi do tematu..
plucha - brzydka, deszczowa pogoda
a tu są suche chodniczki i śliczne kolorowe liście :and:

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  3 października 2008

ja pewnie poszukałabym jakiejś obfitej, wielkiej kałuży
i jak chcesz już motyw listków, to wybrała kilka najkolorowszych i najładniejszych,
ułożyła je na wodzie na tej kałuży i wtedy zrobiła jakieś zdjęcia.

baskas4
baskas4
  3 października 2008

plucha-a na zdjęciach sucho :)
pozatym poprzerabiałabym je jakoś

TruLuv
TruLuv
  3 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: a poniżej dwa moje zdjęcia, napiszcie co o nich sądzicie tylko szczerze i bez owijania w bawełnę :D

Yyyy.. No liście na schodach.
A nawet gdyby to i z tych liści na schodach można by coś więcej wyciągnąć.
Ale generalnie to znajdź jakiś inny obiekt.
Weź jakąś koleżankę, taką o skromnej urodzie, powiedzmy np Scarlett Johansson albo Charlize Theron, ubierz ją w jakiś płaszczyk i koniecznie czapkę, taką zimową. Powiedz jej, że ma wyglądać słodki i niewinnie i niech zdmuchnie te jesienne liście z dłoni i wtedy cykaj serie jak listki będą lecieć. :)
Albo weź koleżankę, niech będzie naga, tylko niech się zakryje takim listkiem. O. To będzie ładne zdjęcie. :)
DeliciousJelly
DeliciousJelly
  3 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: a poniżej dwa moje zdjęcia, napiszcie co o nich sądzicie tylko szczerze i bez owijania w bawełnę :D

Pierwsze to ogólnie beznadziejne.
W drugim nawet ciekawa perspektywa, ale ten szyld usuń, bo rozprasza. No i podrasuj je trochę.
Choć szczerze mówiąc, żadne z nich mi nie pasuje do tematu. ;) To mi bardziej pasuje na tytuł 'miejska złota jesień'
TruLuv
TruLuv
  3 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Pierwsze to ogólnie beznadziejne. W drugim nawet ciekawa perspektywa, ale ten szyld usuń, bo rozprasza. No i podrasuj je trochę.

Szyld szyldem, w ogóle ulica, samochody, trzeba by to tam udziabać na wysokości jak się ulica zaczyna. Wyczarnobielić, zostawić kolorowe liście. Może by coś z tego było. Chociaż i tak te barierki są do dupy.
kathariss
kathariss
  3 października 2008

Pierwsze wygląda sztucznie.
Drugie jest bardzo fajne, ale trzeba troche przyciąc, bo ten fragemnt szyldu nic nie wnosi i śwadczy o Twoim amatorstwie:PP Troche przeróbek i byłoby super.

Jednak nie jestem pewna, czy dobrze zrozumiałeś temat :woot:
Na pluche to mi żadne z tych zdjęć nie wygląda ;)

olciaaa015
olciaaa015
  3 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: a poniżej dwa moje zdjęcia, napiszcie co o nich sądzicie tylko szczerze i bez owijania w bawełnę :D

Każdy mógłby zrobić takie foty... Postaraj się podziałać troche w photoshopie...
drugie jest nawet dobre, ale nie potrzebna jest ta ulica i czerwony szyld w tle... ;]
CzekooladowyMuss
CzekooladowyMuss
  3 października 2008

Wymyśl inny temat - Złota jesień i zrób więcej podobnych zdjęć.

KazdyJuzWie
KazdyJuzWie
  3 października 2008

"Plucha"? Ja tu pluchy nie widzę.
Zdjęcia mi się nie podobają, iż ponieważ są jakieś takie... denne. I na drugim Ci ostrość uciekła.
Ja, jako zawzięta fotoamatorka, wykorzystałabym motyw deszczu, kałuż... Może znajdź jakąś kałużę pod drzewem i spróbuj ustawić ładny kadr? Ogółem jakieś pomysły mi się w łepetynie tworzą, ale musiałabym znać Twój sprzęt, możliwości, otoczenie...

Magdziulaaaa
Magdziulaaaa
  3 października 2008

Może nie co niezgodne z tematem, ale to drugie jest świetne;]

absinthee
absinthee
  3 października 2008

drugie nawet,tylko tez bym wykadrowała jak tu ktoś wczesniej wspomniał by tego szyldu nie było widać.+wzmocnienie barw.+ minimalnie ostrość+temat-zapoznaj się z nim raz jeszcze,zdjęcia popadają raczej pod ''jaka piękna jesien tego roku'.

serwus89
serwus89
  3 października 2008

znajdź coś w google:D nie no żart. druga fajna ale z pluchą się nie kojarzy:( będzie temat złota jesień to wygrałeś. mała rada fotograf robi setki zdjęć z którego wybiera tylko jedno a ty dałeś tylko 2 to naprawdę mały wybór. No i życzę oczywiście powodzenia.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.