DymCiu69
Posty: 31 (po ~271 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
DymCiu69
  26 września 2008 (pierwszy post)

Witam :)
Czy jest ktos jeszcze kto interesuje sie manga, anime, fantasy ? :D jak tak to jakim ? :P

ja np lubie Bleach ;] FMA ;] Green Green ;] Naruto ;] Death Note ;]

a co w Waszym wypadku ? ;]

4Pure
4Pure
  26 września 2008
DymCiu69
DymCiu69: fantasy

Kiedyś tak... Bardzo lubiłam Final Fantasy VII AC (film).

DymCiu69
DymCiu69: Death Note

Hmm oglądałam parę odcinków ;-) nie ukrywam, spodobało mi się.
xXSweetAngel1991Xx
xXSweetAngel1991Xx
  26 września 2008

lubie rysować mangę :mrgreen:

DymCiu69
Posty: 31 (po ~271 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
DymCiu69
  26 września 2008

no prosze prosze ;] ja nie wiem dlaczego ale pewnie dlatego ze kiedys przyjeto taki stereotyp i sadzilem ze tak naprawde malo dziewczyn/kobiet interesuje sie fantastyka/anime/manga ale z tego co widze to jest Was coraz wiecej...no nic tylko sie cieszyc ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: Kiedyś tak... Bardzo lubiłam Final Fantasy VII AC (film).


no nie powiem tez mi sie spodobal ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: Hmm oglądałam parę odcinków ;-) nie ukrywam, spodobało mi się.


hmmmm w tym anime to sie chyba nawet zakochalem ;] a w szczegolnosci SAKUJO ! to bylo cos ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: lubie rysować mangę


hmm taka mala propozycja :D moze bys sie pochwalila swoimi dzielami ? :D jestem strasznie ciekaw :D jak Ci to wychodzi :D lubie ogladac takie rysunki ;p sam nie mam zbytniego talentu to sie za to nie biore...;p
xXSweetAngel1991Xx
xXSweetAngel1991Xx
  26 września 2008
DymCiu69
DymCiu69: hmm taka mala propozycja :D moze bys sie pochwalila swoimi dzielami ? :D jestem strasznie ciekaw :D jak Ci to wychodzi :D lubie ogladac takie rysunki ;p sam nie mam zbytniego talentu to sie za to nie biore...;p

jak narazie nie mam zbyt wiele rysunków, rysowałam w gimnazjum a teraz nie mam zbytnio czasu:(
własnie pracuję nad jednym rysunkiem juz niedługo go skończę więc wtedy się pochwalę :mrgreen:
DymCiu69
Posty: 31 (po ~271 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
DymCiu69
  26 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: jak narazie nie mam zbyt wiele rysunków, rysowałam w gimnazjum a teraz nie mam zbytnio czasu:( własnie pracuję nad jednym rysunkiem juz niedługo go skończę więc wtedy się pochwalę


hmm to ciesze sie niezmiernie :D a moze zdradzisz cos wiecej ? :D co bd przedstawial ten rysunek itp ? :D
xXSweetAngel1991Xx
xXSweetAngel1991Xx
  26 września 2008
DymCiu69
DymCiu69: hmm to ciesze sie niezmiernie :D a moze zdradzisz cos wiecej ? :D co bd przedstawial ten rysunek itp ? :D

kiedys narysowałam twarz mężczyzny a teraz rysuję twarz kobiety:)
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  26 września 2008
DymCiu69
DymCiu69: fantasy

lubie Fantasy

DymCiu69
DymCiu69: a co w Waszym wypadku ? ;]

nie mam już dostępu do bajek ;/ ale oglądałem zawsze Kapitan Jastrząb :rock:
...Ignorance is bliss...
martuskalks
martuskalks
  26 września 2008
DymCiu69
DymCiu69: a co w Waszym wypadku ? ;]

Jak w tv leciał Dragon Ball albo Czarodziejka z księżyca to chętnie oglądałam, ale Naruto itp. nie znoszę :and:
DymCiu69
Posty: 31 (po ~271 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
DymCiu69
  26 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak w tv leciał Dragon Ball albo Czarodziejka z księżyca to chętnie oglądałam, ale Naruto itp. nie znoszę


hmm a takie moje pytanie :D a mozesz mi powiedziec dlaczego akurat tego nie lubisz ? nie wiem fabula ?
kuba92762
kuba92762
  26 września 2008
DymCiu69
DymCiu69: eath Note ;]

Tylko to ogladalem.
Fajne, powiedzialbym, ze swietne gdyby nie bylo tak naciagane.
martuskalks
martuskalks
  26 września 2008
DymCiu69
DymCiu69: a mozesz mi powiedziec dlaczego akurat tego nie lubisz ? nie wiem fabula ?

Nie wiem po prostu nie podoba mi się. Ani rysunki ani texty ani cała fabuła - po prostu nic.
oOSweetGangstaOo
oOSweetGangstaOo
  26 września 2008
DymCiu69
DymCiu69: Czy jest ktos jeszcze kto interesuje sie manga, anime, fantasy ?

Tutaj jestem :macha ręką:

DymCiu69
DymCiu69: Bleach ;] FMA ;] Green Green ;] Naruto ;] Death Note ;]

Wsio widziałam ^^
Poza Bleach i death Note i Orochimaru wszystko shit ^^
DymCiu69
Posty: 31 (po ~271 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
DymCiu69
  26 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem po prostu nie podoba mi się. Ani rysunki ani texty ani cała fabuła - po prostu nic.


a stwierdzilas to po jednym odcinku czy jakims takim glebszym ogladaniu ? ;> bo mnie na poczatku tez wydawalo sie takie :D puste i dziwne...ale teraz ;] uwielbiam to ;]
DymCiu69
Posty: 31 (po ~271 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
DymCiu69
  26 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Wsio widziałam ^^ Poza Bleach i death Note i Orochimaru wszystko shit ^^


aj tam :D fajne jest :D a no i jeszcze Clannad podobal mi sie ;] teraz czekam na after story ;]
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.