RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  23 września 2008 (pierwszy post)

c.d.
pozwoliłem sobie skopiować regulamin ;)

1. Osoba, która zadaję zagadkę umieszcza kadr z wybranego przez siebie filmu. Na owym kadrze musi znajdować się coś charakterystycznego - umieszczenie fragmentu samochodu, lasu etc. nie jest dozwolone.
- starajcie się wrzucać kadry na imageshack tudzież inny serwer, aby nie ułatwiać zadania pozostałym osobom
- usuwajcie z kadru wszelkie napisy psujące zabawę - przykładowo nazwy wytwórni umieszczane na marginesach, adresy stron etc.
2. Kto pierwszy odgadnie tytuł poszukiwanego filmu zyskuje prawo do umieszczenia kolejnej zagadki.
- autor zagadki musi potwierdzić odgadnięcie tytułu, dopiero wtedy można zamieścić kolejny kadr (wyjątkiem są sytuacje, w których parę osób zyskało pewność, co do nazwy filmu, a autor zagadki się wylogował).
- jeżeli osoby aktualnie biorące udział w zabawie nie będą wstanie znaleźć odpowiedzi to osoba zadająca zagadkę umieszcza kolejny kadr lub też podpowiedź słowną
- osoba, która odgadła nazwę filmu musi zamieścić nową zagadkę w ciągu godziny od uzyskania potwierdzenia, co do trafności swojej odpowiedzi - w przeciwnym wypadku jej kolejka przepadnie, a zagadkę zada inna osoba
- jeżeli po 24 godzinach nikt nie odgadnie tytułu filmu to autor zyskuje prawo do zadania kolejnej zagadki

Nową zagadkę zadaje: teranin

...Ignorance is bliss...
Spotlessmind
Spotlessmind
  2 października 2008

Equilibrium.

(Jeżeli zgadłem to jeśli możecie poczekajcie trochę, ponieważ muszę wyjść na jakieś 2 godziny prawdopodobnie.)

andrewkoegh
andrewkoegh
  2 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Equilibrium.


Zgadłeś.
W takim razie czekamy, aż wrócisz.
Spotlessmind
Spotlessmind
  2 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Zgadłeś.

Wiedziałem. :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: W takim razie czekamy, aż wrócisz.

Dzięki.
W takim razie odwdzięczam się łatwiejszą zagadką. :ziober2:

FourthHorsemen
FourthHorsemen
  2 października 2008
Sierociniec
(El orfanato)


oglądałam po hiszpańsku, wrażenie sporo lepsze niż z lektorem polskim/angielskim.
Spotlessmind
Spotlessmind
  2 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Sierociniec (El orfanato) oglądałam po hiszpańsku, wrażenie sporo lepsze niż z lektorem polskim/angielskim.

Zgadłaś.
Również oglądałem po hiszpańsku, z Hiszpanką w moim ulubionym starym kinie na Notting Hill.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  3 października 2008

i znowu mija czas więc

...Ignorance is bliss...
TruLuv
TruLuv
  3 października 2008

Czy można by obniżyć poziom trudności na jakiś 'Normal' co by normalni ludzie mogli się pobawić? :ziober2:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  3 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy można by obniżyć poziom trudności na jakiś 'Normal' co by normalni ludzie mogli się pobawić?

w "trzeciej edycji" są naprawdę łatwe zagadki .. obecna też do nich należy
zaraz będzie nowy kadr z tego filmu
...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  3 października 2008
...Ignorance is bliss...
FourthHorsemen
FourthHorsemen
  4 października 2008
Obłędny rycerz
(A Knight's Tale)
FourthHorsemen
FourthHorsemen
  4 października 2008
FourthHorsemen
FourthHorsemen
  5 października 2008

PODPOWIEDŹ:
Rumuński film z 2007 roku, zrobił niemałe zamieszanie i u nas, opowiada o procederze w Polsce zakazanym :ninja: Nic więcej nie powiem, bo za łatwe będzie

andrewkoegh
andrewkoegh
  5 października 2008

4 miesiące, 3 tygodnie i 2 dni

:and:

andrewkoegh
andrewkoegh
  5 października 2008
vassago83
vassago83
  5 października 2008

Sillent Hill ??

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.