RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  23 września 2008 (pierwszy post)

c.d.
pozwoliłem sobie skopiować regulamin ;)

1. Osoba, która zadaję zagadkę umieszcza kadr z wybranego przez siebie filmu. Na owym kadrze musi znajdować się coś charakterystycznego - umieszczenie fragmentu samochodu, lasu etc. nie jest dozwolone.
- starajcie się wrzucać kadry na imageshack tudzież inny serwer, aby nie ułatwiać zadania pozostałym osobom
- usuwajcie z kadru wszelkie napisy psujące zabawę - przykładowo nazwy wytwórni umieszczane na marginesach, adresy stron etc.
2. Kto pierwszy odgadnie tytuł poszukiwanego filmu zyskuje prawo do umieszczenia kolejnej zagadki.
- autor zagadki musi potwierdzić odgadnięcie tytułu, dopiero wtedy można zamieścić kolejny kadr (wyjątkiem są sytuacje, w których parę osób zyskało pewność, co do nazwy filmu, a autor zagadki się wylogował).
- jeżeli osoby aktualnie biorące udział w zabawie nie będą wstanie znaleźć odpowiedzi to osoba zadająca zagadkę umieszcza kolejny kadr lub też podpowiedź słowną
- osoba, która odgadła nazwę filmu musi zamieścić nową zagadkę w ciągu godziny od uzyskania potwierdzenia, co do trafności swojej odpowiedzi - w przeciwnym wypadku jej kolejka przepadnie, a zagadkę zada inna osoba
- jeżeli po 24 godzinach nikt nie odgadnie tytułu filmu to autor zyskuje prawo do zadania kolejnej zagadki

Nową zagadkę zadaje: teranin

...Ignorance is bliss...
fioletowykrokodyl
fioletowykrokodyl
  7 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Event Horizon

Tak.
Kurde.
andrewkoegh
andrewkoegh
  7 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Kurde.


:mrgreen:
Kończą się pomysły? :D

fioletowykrokodyl
fioletowykrokodyl
  7 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Kończą się pomysły? :D

Nie, tylko film ma swoje lata, nie wszyscy go kojarzą a kadr można było przypisać do minimum 3,4 filmów sf.

Blood rayne?
andrewkoegh
andrewkoegh
  7 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie, tylko film ma swoje lata, nie wszyscy go kojarzą a kadr można było przypisać do minimum 3,4 filmów sf.


Owszem, ale wystarczyło sprawdzić owe filmy i tylko do jednego dany kadr pasował idealnie.

Tak :and:
fioletowykrokodyl
fioletowykrokodyl
  7 grudnia 2008

To straszne że znamy filmu Uwe Boll:rotfl:

andrewkoegh
andrewkoegh
  7 grudnia 2008

Paycheck

Uwielbiam ten film :>

fioletowykrokodyl
fioletowykrokodyl
  7 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Paycheck Uwielbiam ten film :>

ciężko znaleźć film którego nie uwielbiamy:rotfl:
Spotlessmind
Spotlessmind
  7 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: To straszne że znamy filmu Uwe Boll

Poszukałem i co znalazłem?

Konto usunięte
Konto usunięte: Proszę mi powiedzieć - ilu ludzi żyjących filmami Altmana czy Lumeta psioczy na Bolla? Ilu w ogóle wie, że ktoś taki istnieje? Pytanie retoryczne ofkoz i nie oczekuję na nie odpowiedzi ;)

Teraz już wiem, kto to taki.
Dzięki Wam. :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: ciężko znaleźć film którego nie uwielbiamy

Chyba jeszcze trudniej obejrzeć coś, co oglądacie. :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Buahaha - to powinno wystarczyć za recenzję, ale mimo wszystko nie mogę się oprzeć, żeby o tym eee... "dziele" czegoś nie napisać. Jest to film maksymalnie denny, tępy, beznadziejny blablablabla... dopiszcie sobie jeszcze sto innych synonimów. Ale mimo wszystko kilka razy parsknąłem mocno ze śmiechu, mimo, że raczej nie było to zamierzeniem autora. Dreszcze może nam spowodować jeden z głównych złych. Niestety nie dlatego, że był straszny, tylko przez swój karykaturalny ryj. No do cholery, "poważne" kwestie o honorze, a ten ma minę jakby walczył z zatwardzeniem. Z chęcią opiszę Wam moją ulubioną scenę z tego filmu - otóż nasza Rayne przystaje do jakiejś tam grupy rebeliantów, walczących z złymi, zresztą to akurat nieważne. Ważne jest to, że śpi sobie smacznie w celi i śni jej się śmierć jej siostry (a może matki? nie pamiętam) i nagle przestraszona budzi się i spostrzega za kratami aryjskiego przystojniaka. Biedna, wystraszona co robi? Rzuca się na niego i zaczynają się pieprzyć =D Zabawny był motyw wampirycznej orgii w zamku, klimatem trochę przypominało słynne zdjęcie Ostatniej Wieczerzy z "Dusk... and Her Embrace" CoF, choć w duuuużo gorszej wersji. W sumie nie można zarzucić Bollowi, że próbuje stworzyć mainstreamowe kino, "BloodRayne" jest pełen krwi, flaków i cycków. Gdyby było inaczej to nie byłoby nawet minimalnego sensu oglądania tego syfu ;) No, aktorstwo jest żenujące, nie rozumiem co tutaj robił tak świetny aktor jak Ben Kingsley, ale nawet on zagrał tutaj jakby go wzięli z teatru dla przedszkolaków. W scenariuszu nie wiem o co chodzi i pewnie wiele nie straciłem. Klimaty to coś a'la połączenie LotR z "Underworldem", tylko, że w dużo bardziej kiczowaty sposób. Zresztą nawet operator próbuje skopiować w dość żałosny sposób cudowne ujęcia z "Władcy Pierścieni". Ale mimo wszystko dam temu 3-/10, za kilka wywołanych we mnie spazmów śmiechu. No i wolę to od "Koszmaru minionego lata" czy "Tryptyku rzymskiego".


Konto usunięte
Konto usunięte: ja daję 2/10 a to, że nie 1/10 to tylko dzięki temu, że widziałem cycki Kristanny Loken... xD;D


Nie szanujecie swojego czasu? :mrgreen:
andrewkoegh
andrewkoegh
  7 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ciężko znaleźć film którego nie uwielbiamy


Fakt :ziober2:

fioletowykrokodyl
fioletowykrokodyl
  7 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie szanujecie swojego czasu?

Przez 3 miesiące miałem HBO za darmo i oglądałem wszystko jak leci:rotfl:
Spotlessmind
Spotlessmind
  7 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Przez 3 miesiące miałem HBO za darmo i oglądałem wszystko jak leci

Ta odpowiedź mnie satysfakcjonuje. :rotfl:
fioletowykrokodyl
fioletowykrokodyl
  7 grudnia 2008

Andżej daj jakiś kadr do którego nie będę potrzebował lupy

fioletowykrokodyl
fioletowykrokodyl
  7 grudnia 2008

ale jakbym miał strzelać to 2 gniewnych ludzi:woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ta odpowiedź mnie satysfakcjonuje.

Obniżasz poziom wymagań?:ziober2:
andrewkoegh
andrewkoegh
  7 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie szanujecie swojego czasu?


Dobra zabawa to jest, jego filmy są lepsze niż niektóre komedie :mrgreen:

andrewkoegh
andrewkoegh
  7 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ale jakbym miał strzelać to 2 gniewnych ludzi


Kurdę :and:
Przez to cholerne łącze dopiero teraz dodało posta :mrgreen:

Twoja kolej.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.