andrewkoegh
andrewkoegh
  2 września 2008 (pierwszy post)

Jest to kontynuacja poprzedniego tematu, jako że temat został zamknięty z powodu limitu stron. W tej edycji zostaną określone pewne zasady, gdyż parę rzeczy wcześniej powodowało niepotrzebny zastój i powstawało małe zamieszanie.

1. Osoba, która zadaję zagadkę umieszcza kadr z wybranego przez siebie filmu. Na owym kadrze musi znajdować się coś charakterystycznego - umieszczenie fragmentu samochodu, lasu etc. nie jest dozwolone.
- starajcie się wrzucać kadry na imageshack tudzież inny serwer, aby nie ułatwiać zadania pozostałym osobom
- usuwajcie z kadru wszelkie napisy psujące zabawę - przykładowo nazwy wytwórni umieszczane na marginesach, adresy stron etc.
2. Kto pierwszy odgadnie tytuł poszukiwanego filmu zyskuje prawo do umieszczenia kolejnej zagadki.
- autor zagadki musi potwierdzić odgadnięcie tytułu, dopiero wtedy można zamieścić kolejny kadr (wyjątkiem są sytuacje, w których parę osób zyskało pewność, co do nazwy filmu, a autor zagadki się wylogował).
- jeżeli osoby aktualnie biorące udział w zabawie nie będą wstanie znaleźć odpowiedzi to osoba zadająca zagadkę umieszcza kolejny kadr lub też podpowiedź słowną
- osoba, która odgadła nazwę filmu musi zamieścić nową zagadkę w ciągu godziny od uzyskania potwierdzenia, co do trafności swojej odpowiedzi - w przeciwnym wypadku jej kolejka przepadnie, a zagadkę zada inna osoba
- jeżeli po 24 godzinach nikt nie odgadnie tytułu filmu to autor zyskuje prawo do zadania kolejnej zagadki

Jeszcze parę uwag końcowych.
Starajcie się nie prowadzić zbędnych rozmów w temacie, gdyż szybko skończy się nam limit stron. Miej na uwadze, że nie wszyscy gustują w tym samym gatunku filmowym co Ty lubisz, także proszę o nie zamieszczanie kadrów z różnorakich produkcji niszowych (bez urazy Krystian :mrgreen: ).

Nową zagadkę zadaje: odwieczna.

To tyle, miłej zabawy życzę :)

Do FP: Proszę o zamknięcie tego tematu, doszło do małego nieporozumienia.

InsolentOne
InsolentOne
  3 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Wtrącę się. Częsciowo Hundin ma rację. Wiem, że coś zasugerowała o filmach romantycznych czy typu American Pie. I jak widać, spotkało się to z sprzeciwem. A przecież, tak jak piszesz, wybieramy film, który chcemy. Każdy gatunek, bez względu. Nawet niszowe też liczą się.


Konto usunięte
Konto usunięte: Aha, forum jest dla Wszystkich, pamiętaj o tym. A więc mamy prawo wybrać to, co chcemy. Bez względu na preferencje innych. Skoro innej osobie nie podoba się wybrany kadr przez kogoś innego, wcale nie musi zgadywać. W każdym razie są inne osoby.

...ale zasady w tym temacie sa takie a nie inne i nie nalezy ich kwestionowac, amen.!
tak trudno pojac?
koniec ot!

RexMundi
RexMundi:

Podpowiedz jakas na dzien dobry, film widzialem i to niedawno tylko teraz za cholere nie kojarze :/
pauline321
pauline321
  3 września 2008

wlasnie, podpwoedz :tak:

InsolentOne
InsolentOne
  3 września 2008

most do terabithii ?

Hundin
Hundin
  3 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: tak trudno pojac?

Taak, tylko że niech każdy ma szanse na zgadnięcie i powinniście zainwestować w więcej gatunków filmowych i w również te bardziej ZNANE i NIE ZNANE.
InsolentOne
InsolentOne
  3 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Taak, tylko że niech każdy ma szanse na zgadnięcie i powinniście zainwestować w więcej gatunków filmowych i w również te bardziej ZNANE i NIE ZNANE.

nic nie powinnismy, nie znasz sie na filmach to znajdz sobie inne miejsce, nie nasza wina ze znasz 5 filmow na krzyz i to tylko te ktore widzialas w ciagu ostatniego roku w kinie...no litosci... nie kumasz tego ze nikt nie bedzie robil tematu POD CIEBIE? Jest jak jest, take it or leave it...i daj juz spokoj do cholery...
pauline321
pauline321
  3 września 2008

nie nabijajcie :ziober2:

Hundin
Hundin
  3 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: nic nie powinnismy, nie znasz sie na filmach to znajdz sobie inne miejsce, nie nasza wina ze znasz 5 filmow na krzyz i to tylko te ktore widzialas w ciagu ostatniego roku w kinie...no litosci... nie kumasz tego ze nikt nie bedzie robil tematu POD CIEBIE? Jest jak jest, take it or leave it...i daj juz spokoj do cholery...

powiem tylko tyle ze wez ty sie zastanow co pisze :zonk:

ave. jeb sie.
InsolentOne
InsolentOne
  3 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: nie nabijajcie

bo mnie wkuvia dziecko...tepa jakas jest, nie rozumie niczego!
i niech nie pieprzy ze jest malo filmow znanych bo 90% tego co tu wstawiamy to filmy powszechnie znane prosto z hollywood, gatunkow tez cale spektrum, nie zna sie na kinematografii i przylazla i placze ze jej nikt screena ze shreka nie wstawi, no litosci!
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  3 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: most do terabithii ?

Da :tak:
Twoja kolej
...Ignorance is bliss...
pauline321
pauline321
  3 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: bo mnie wkuvia dziecko...tepa jakas jest, nie rozumie niczego!


nie jest tępa :and:

nie przezywac sie i zamilknac :and:
Hundin
Hundin
  3 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: screena ze shreka nie wstawi, no litosci!

teraz to przesadziłeś!
masz mnie za dziecko?
powiem ci tyle, że dużej różnicy wiekowej pomiędzy nami nie ma, nie wiesz nie wypowiadaj się i dlat wojej wiadomości shreka nie oglądam !
fioletowykrokodyl
fioletowykrokodyl
  3 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte:


Konto usunięte
Konto usunięte:
Możecie nie śmiecić?
Zasady są opisane w pierwszym poście i ich się trzymamy.
Jak coś się nie oodoba to nikt tu nie musi być na siłę, prawda?
Załóżcie własny temat i tam wstawiajcie sobie nawet skriny z filmu z urodzin, ale nie tu.

Proszę nie odpisywać na tego posta - ma charakter sprowadzający napinających się na ziemię.
andrewkoegh
andrewkoegh
  3 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Wtrącę się. Częsciowo Hundin ma rację. Wiem, że coś zasugerowała o filmach romantycznych czy typu American Pie. I jak widać, spotkało się to z sprzeciwem. A przecież, tak jak piszesz, wybieramy film, który chcemy. Każdy gatunek, bez względu. Nawet niszowe też liczą się.


Zauważ, że ja nie mam pretensji do zamieszczanie komedii tudzież filmów romantycznych przez osobę, która zakłada zagadkę, każdy ma prawa wybrać dowolny gatunek, ale w pewnych granicach - film musi być rozpoznawalny, nie widzę sensu w zamieszczaniu filmów kategorii B, C; czyli takich, które było oglądane przez nieliczne osoby. W końcu to ma być zabawa, a nie szperania godzinami po google w celu dopasowaniu kadru do filmu.

Mam jedynie pretensje do WYMUSZANIA na innych pewnych filmów, przykładowo ktoś napisze, że chce aby ktoś podał zagadkę z jakiegoś tam gatunku - tylko tego się wcześniej czepiałem i dalej będę się czepiać, ponieważ to kłóci się z pierwszą zasadą, czyli tym:

Konto usunięte
Konto usunięte: Osoba, która zadaję zagadkę umieszcza kadr z wybranego przez siebie filmu
Hundin
Hundin
  3 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam jedynie pretensje do WYMUSZANIA na innych pewnych filmów, przykładowo ktoś napisze, że chce aby ktoś podał zagadkę z jakiegoś tam gatunku - tylko tego się wcześniej czepiałem i dalej będę się czepiać, ponieważ to kłóci się z pierwszą zasadą, czyli tym:

jeszcze raz zaznaczam że nie zmuszam go do tego żeby wkleił polski film tylko ZAPROPONOWAŁAM a to spora różnica.
InsolentOne
InsolentOne
  3 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: teraz to przesadziłeś! masz mnie za dziecko? powiem ci tyle, że dużej różnicy wiekowej pomiędzy nami nie ma, nie wiesz nie wypowiadaj się i dlat wojej wiadomości shreka nie oglądam !

zamilcz i zniknij maro nieczysta!
mam cie za TEPE DZIECKO...gwoli scislosci!

Konto usunięte
Konto usunięte: nie jest tępa nie przezywac sie i zamilknac

Jest, niestety...albo i stety :)

RexMundi
RexMundi: Da Twoja kolej

Oto zagadka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.