Pabloniusz
Pabloniusz
  28 sierpnia 2008 (pierwszy post)

Temat zainspirowany zgadywankami na forum RiM :)

Zabawa polega na odgadnięciu tytułu filmu po kadrze z tego filmu.
Osoba, która odgadnie jako pierwsza umieszcza swoją zagadkę.
Kadry najlepiej wrzucać na imageshacka lub inny serwer, żeby nie było odpowiedzi w linku ;)
W razie braku odpowiedzi przez dłuższy czas osoba zdająca zagadkę umieszcza podpowiedź.

Nie wiem czy to wypali, ale spróbujmy ;)

Spotlessmind
Spotlessmind
  2 września 2008

The Rock. :and:

andrewkoegh
andrewkoegh
  2 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: The Rock.


Twoja kolej.
Spotlessmind
Spotlessmind
  2 września 2008
pauline321
pauline321
  2 września 2008

moze jakas podpowiedz? :>

Hundin
Hundin
  2 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ale chyba nie myślisz, że zaczniemy umieszczać kadry z American Pie czy innych Step Upów?

:zonk:

a dlaczego nie? przecież to też filmy i to bardzo dobre, nie wiem czemu macie eliminować niektóre filmy bo to nie jest wasz gust?
lepiej żeby były takie bardziej znane żeby każdy mógł podać dobrą odpowiedź i dać jakiś kadr z filmów a nie ciagle tylko te same osoby.
pauline321
pauline321
  2 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Hundin


kochanie nasz gust jest za bardzo wypaczony, nie wiedzizlas? :)
jak nie ogladasz klasyki kina to jestes grosza :>
a jak lubisz american pie to juz w ogole hołota :nie:
Hundin
Hundin
  2 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: kochanie nasz gust jest za bardzo wypaczony, nie wiedzizlas? :) jak nie ogladasz klasyki kina to jestes grosza :> a jak lubisz american pie to juz w ogole hołota

wiem , zauważyłam to tu na tym forum :tak:
andrewkoegh
andrewkoegh
  2 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: a dlaczego nie? przecież to też filmy i to bardzo dobre, nie wiem czemu macie eliminować niektóre filmy bo to nie jest wasz gust? lepiej żeby były takie bardziej znane żeby każdy mógł podać dobrą odpowiedź i dać jakiś kadr z filmów a nie ciagle tylko te same osoby.


Udam, że nie zauważyłem słów 'bardzo dobre' (w sumie pierwsza część American Pie była znośna). Eliminujemy takie filmy, bo ich nie oglądamy - jest to kino młodzieżowe. Po co mam zamieszczać kadr z filmu, którego albo nie oglądałem albo mam o nim kiepskie mniemanie? Ogólnie założeniem tej zgadywanki jest umieszczenie filmów z klasyki różnych gatunków - jak dotąd trzymamy się tej zasady (erm, no prawie), rzadko umieszczamy nowości, bo one nie zasługują na to miano. Poza tym, nawet jeżeli nie oglądasz tych filmów to powinnaś kojarzyć chociaż część aktorów z kadrów - a potem używając google lub innych stron dopasować kadr do filmu z owym aktorem, to nie jest chyba takie trudne?

@Krystian
Znam tą aktorkę po lewej, ale nie mam pojęcia z jakiego filmu jest ten kadr.
Proszę o kolejny kadr bądź też podpowiedź słowną.
pauline321
pauline321
  2 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Udam, że nie zauważyłem słów 'bardzo dobre' (w sumie pierwsza część American Pie była znośna). Eliminujemy takie filmy, bo ich nie oglądamy - jest to kino młodzieżowe. Po co mam zamieszczać kadr z filmu, którego albo nie oglądałem albo mam o nim kiepskie mniemanie? Ogólnie założeniem tej zgadywanki jest umieszczenie filmów z klasyki różnych gatunków - jak dotąd trzymamy się tej zasady (erm, no prawie), rzadko umieszczamy nowości, bo one nie zasługują na to miano. Poza tym, nawet jeżeli nie oglądasz tych filmów to powinnaś kojarzyć chociaż część aktorów z kadrów - a potem używając google lub innych stron dopasować kadr do filmu z owym aktorem, to nie jest chyba takie trudne?


Andrzej to zawsze musi pol strony napisac :ziober2:
pauline321
pauline321
  2 września 2008

no!
a nie umieszczacie klasyki komedii romantycznych a to tez są filmy i jak dla mnie najlepsze :and:

Spotlessmind
Spotlessmind
  2 września 2008

Już daję następny kadr:

Pabloniusz
Pabloniusz
  2 września 2008

Closer/Blizej

andrewkoegh
andrewkoegh
  2 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Closer/Blizej


Tak to jest ten film.
Krystian jest zajęty odpowiadaniem w innym temacie, więc ja potwierdzam.

Twoja kolej.
Pabloniusz
Pabloniusz
  2 września 2008
Hundin
Hundin
  2 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: a nie umieszczacie klasyki komedii romantycznych a to tez są filmy i jak dla mnie najlepsze

no właśnie :zonk:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.