Slawor1987pl
Slawor1987pl
  23 sierpnia 2008 (pierwszy post)

Każdy cos próbuje sklecić to i ja wygrzebalem gdzieś z szuflady swój napisany 3 lata temu :)


?Czas?
sekunda za sekunda
minuta za minutą
godzina za godzina
dzien za dniem
ten czas upływa.
Upływa szybko,
ale bolesnie.
Brakuje mi Ciebie
tak stasznie tęsknie,
lecz wiem,
że Ty nigdy nie wrócisz
Nie staniesz obok mnie,
nie powiesz kocham,
gdyż odeszłaś na zawsze.......


I co o tym sądzicie?
haina
haina
  23 sierpnia 2008

Podstawówka.

uzak
uzak
  23 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: I co o tym sądzicie?

moim zadaniem jest analiza i medytacje nad tym co autor byc moze chcial nam przekazać.
Ale tu to ja nie wiem co..
Przemijanie.. miłość.. rozpacz ;|
rozczarowanie ?
jak jest cos o wszystkim to przewaznie jest o niczym.
Jezeli chcesz cos pisać to obierz sobie jakis cel i o tym pisz. zeby skupić się na jednej rzeczy. piszę to z punktu widzenia tego o czym sama się uczę.
Amibia
Amibia
  23 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: I co o tym sądzicie?

całkiem niezły :tak: nieskomplikowany, łatwo trafia do człowieka.
Iwonkaswa
Iwonkaswa
  23 sierpnia 2008

wiersz ok..;] ale pisz ich wiecej... moze napiszesz jakis mega hit hehe

Slawor1987pl
Slawor1987pl
  23 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: wiersz ok..;] ale pisz ich wiecej... moze napiszesz jakis mega hit hehe

ta twoja ironia ;]
poetess
poetess
  23 sierpnia 2008
Qbkens
Qbkens: Nie pękaj mój każdy praktycznie wiersz zamieszczony tutaj został przez niektórych zmieszany z rzadkim błotkiem

:mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte:

Prawdziwa poezja raczej polega na tym, żeby ukryć swoje emocje "między wierszami", aby czytelnik miał co analizować, dojść samodzielnie do jakiś wniosków., natomiast w tym Twoim..wierszyku ( :ninja: ) nie ma za bardzo co analizować, odbiorca ma wszystko podane na talerzu. Nie dość, że temat taki banalny, to i został przedstawiony w równie banalany sposób, zero zaskoczenia. nawet sam początek.".sekuna za sekuną...minuta za minutą.." no i w tym momencie nawet debil się domyśla, że za chwile będzie "godzina za godziną", monotonnie trochę, nie uważasz? Poza tym te typowe slogany, brak tajemniczości typu:"odeszłaś "tęksnie" "kocham" powodują u mnie dosłownie skręty kiszek.

Podsumowując tako poeta to "kaszana", może jedynie jako kochający chłopak, który pragnie powrotu swojej dziewczyny jest ok, chociaż sama bym nie chciała dostać takiego wiersza.
alumna
alumna
  23 sierpnia 2008

byle jaki:))

Slawor1987pl
Slawor1987pl
  23 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Prawdziwa poezja raczej polega na tym, żeby ukryć swoje emocje "między wierszami", aby czytelnik miał co analizować, dojść samodzielnie do jakiś wniosków., natomiast w tym Twoim..wierszyku ( ) nie ma za bardzo co analizować, odbiorca ma wszystko podane na talerzu. Nie dość, że temat taki banalny, to i został przedstawiony w równie banalany sposób, zero zaskoczenia. nawet sam początek.".sekuna za sekuną...minuta za minutą.." no i w tym momencie nawet debil się domyśla, że za chwile będzie "godzina za godziną", monotonnie trochę, nie uważasz? Poza tym te typowe slogany, brak tajemniczości typu:"odeszłaś "tęksnie" "kocham" powodują u mnie dosłownie skręty kiszek. Podsumowując tako poeta to "kaszana", może jedynie jako kochający chłopak, który pragnie powrotu swojej dziewczyny jest ok, chociaż sama bym nie chciała dostać takiego wiersza.


Jak na razie chyba jedyna opinia, która ma sens :)
Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  23 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte:

Tak tak między innymi przez Ciebie :jezyk2:
poetess
poetess
  23 sierpnia 2008
Qbkens
Qbkens: Tak tak między innymi przez Ciebie

Może i głównie przeze mnie :mrgreen:
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak na razie chyba jedyna opinia, która ma sens :)

Dzięki ;)
No gratuluję, że z takim dystansem pochodzisz do krytyki
Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  23 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Może i głównie przeze mnie

Nie się "zczegośmiać" :P
Slawor1987pl
Slawor1987pl
  23 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: No gratuluję, że z takim dystansem pochodzisz do krytyki

Qbkens pisał że niektórzy z Was się znają, więc nie mam się co łamać za krytyke, BTW wiersz jest i tak z przed 3 lat :)
poetess
poetess
  23 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Qbkens pisał że niektórzy z Was się znają, więc nie mam się co łamać za krytyke, BTW wiersz jest i tak z przed 3 lat :)

Ja się nie znam :ssh:
Poczekaj na opinie margotki, profesjonalistka z niej :PP
Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  23 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Qbkens pisał że niektórzy z Was się znają, więc nie mam się co łamać za krytyke, BTW wiersz jest i tak z przed 3 lat :)

Własnie miałem na myśli Ją jako taką znawczynie
poetess
poetess
  23 sierpnia 2008
Qbkens
Qbkens: Własnie miałem na myśli Ją jako taką znawczynie

Nie słuchaj tego lizusa :mrgreen:

Ja jestem amatorką w 100% i naprawdę mało mam doczynienia z poezja
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.