pietrekk89
pietrekk89
  11 sierpnia 2008 (pierwszy post)

znacie moze jakies filmy o sztukach walki gdzie sie bija? typu po prostu walcz, albo undergrand podziemia walki. nie chodzi mi o filmy z brucem lee albo segalem!

Krystian48
Krystian48
  11 sierpnia 2008
Podziemny krąg :mrgreen:

Ong-bag 1i2
Mortal Combat
fiill
fiill
  11 sierpnia 2008

shaolin soccer, kung fu hustle :lol:

6exMadziaaxe9
6exMadziaaxe9
  11 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: znacie moze jakies filmy o sztukach walki gdzie sie bija? typu po prostu walcz, albo undergrand podziemia walki. nie chodzi mi o filmy z brucem lee albo segalem!

SPL , Yamakasi 2 , Gliny , New Police Story , Toom Youm Gong (czyj jakoś tak ... ) ,Hero , Zatoichi , Dom Latających Sztyletów .
pietrekk89
pietrekk89
  11 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: pietrekk89:znacie moze jakies filmy o sztukach walki gdzie sie bija? typu po prostu walcz, albo undergrand podziemia walki. nie chodzi mi o filmy z brucem lee albo segalem! SPL , Yamakasi 2 , Gliny , New Police Story , Toom Youm Gong (czyj jakoś tak ... ) ,Hero , Zatoichi , Dom Latających Sztyletów .


oj cos w ybiore z tego;] dzieki:*
6exMadziaaxe9
6exMadziaaxe9
  11 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: oj cos w ybiore z tego;] dzieki:*

proszę ;* .
aha i jeszcze Ashura , ale to skomplikowany film ...
6exMadziaaxe9
6exMadziaaxe9
  11 sierpnia 2008
@pietrekk89:
ale New Police Story oglądnij koniecznie , ja go widziałam z kilka razy , świetne sceny walki ... :zakochany:
w ogóle film mi się bardzo podobał :)
fiill
fiill
  11 sierpnia 2008

@6exMadziaaxe9:
ale tam niema takiego typowego mordobicia (w większości z nich) a chyba o takie chodzi?

6exMadziaaxe9
6exMadziaaxe9
  11 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ale tam niema takiego typowego mordobicia (w większości z nich) a chyba o takie chodzi?

nie ma takiego przesadnego ...
ale film opiera się na sztukach walki :) widziałeś ?
fiill
fiill
  11 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ale film opiera się na sztukach walki :) widziałeś ?

wszystkie oprócz tego który polecasz najbardziej ;]
pewnie go sobie ściągnę ;]
6exMadziaaxe9
6exMadziaaxe9
  11 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: wszystkie oprócz tego który polecasz najbardziej ;] pewnie go sobie ściągnę ;]

oo :) ja uwielbiam ajatyckie kino , tak polecam bo ma coś w sobie aczkolwiek jeśli oczekujesz samego mordobicia to się rozcarujesz ...
i po częsci poleciałam na aktora który tam gra , ale to już swoją drogą :mrgreen:
fiill
fiill
  11 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: jeśli oczekujesz samego mordobicia

wręcz przeciwnie, lubię jak jest jakiś ciekawy wątek, a walka to tylko dodatek
nie widzę nic ciekawego w siedzeniu przez 1,5 h i gapieniu się jak się okładają pięściami itp.
6exMadziaaxe9
6exMadziaaxe9
  11 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: wręcz przeciwnie, lubię jak jest jakiś ciekawy wątek, a walka to tylko dodatek nie widzę nic ciekawego w siedzeniu przez 1,5 h i gapieniu się jak się okładają pięściami itp.

no dokładnie , a historia tam pokazana jest bardzo fajnie przedstawiona , pokazuje upadek człowieka , a potem jego silną wolę i zawziętość ... aby wstać i wziąść się w garść ,,, i aktorzy świetnie walczą :)
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  11 sierpnia 2008

kung fu Panda :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: kung fu hustle

"ciusen łan"

Konto usunięte
Konto usunięte: New Police Story

lubie ten film :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: pietrekk89

godziny szczytu 1,2,3, :tak:
...Ignorance is bliss...
6exMadziaaxe9
6exMadziaaxe9
  11 sierpnia 2008
RexMundi
RexMundi: lubie ten film

a ja wręcz ubóstwiam i nie wiem czemu :mrgreen:

RexMundi
RexMundi: godziny szczytu 1,2,3,

o tak to też , zapomniałam .
RAV79
Posty: 4368 (po ~101 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 2
RAV79
  11 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: znacie moze jakies filmy o sztukach walki gdzie sie bija?

godny polecenia jest " Wojownik wiatru ", jest humor ,są dobre walki - moim zdaniem bardzo dobry film ....bójki typu "barowe" znajdziesz w "Fight Club" z Brad Pitt-em ...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.