YouMakeMeSoHottt
YouMakeMeSoHottt
  5 sierpnia 2008 (pierwszy post)

Kocham taniec.
Piszcie swoje opinie jaki styl najbardziej Wam odpowiada ;))
Co Wam się nie podoba w róznych dziedzinach ;)
Taniec zainspirował mnie kiedy obejżałam filmt "step up " , "honey" "dirty dancing 2" itp ;)

http://pl.youtube.com/watch?v=0Q7Yt4Rkldw a to ja ;)

YouMakeMeSoHottt
YouMakeMeSoHottt
  5 sierpnia 2008

Tak robie z siebie kretynke xD az zaal xD Tylko ,ze umieszczenie TAKICH filmow na youtubie wymaga troche odwagi ;) i juz nie mówie czy one sa smieszne ,czy zalosne kazdy ma swoje zdanie ale jestem pewna ,ze niewielu z Was mogloby zrobic cos takiego ;]

Cleeopatra
Posty: 7938 (po ~79 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Cleeopatra
  5 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Dobra

No co no? :D.

Konto usunięte
Konto usunięte: Zobacz na jej ostatni post. Ona chyba robi.

Wiem kochana ;d.
I've never been perfect, but neither have you?
Executor
Executor
  5 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Kocham taniec.
Ja też kocham taniec :))))))
666kamilka666
666kamilka666
  5 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Moim skromnym zdaniem juz lepiej, żeby nikt o Tobie nie słyszal, niż zeby Cie kojarzyl jako laske w rozowym staniku machającą tyłkiem na filmiku z youtube .

No własnie.
Ale są taki urwy, które chcą żeby o nich gadać cokolwiek. A jak im się tylek objeżdza to zaraz mają wielkie 'ale' ;]
YouMakeMeSoHottt
YouMakeMeSoHottt
  5 sierpnia 2008

Ja nie mam zadnego ale ;] Mozecie sobie jezdzic ile chcecie xD tylko uwazaj sobie co mówisz moja tania bo do ku re w to moze TY nalezysz nie ja ;]]

CrunkAintDead
CrunkAintDead
  5 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak robie z siebie kretynke xD az zaal xD Tylko ,ze umieszczenie TAKICH filmow na youtubie wymaga troche odwagi ;) i juz nie mówie czy one sa smieszne ,czy zalosne kazdy ma swoje zdanie ale jestem pewna ,ze niewielu z Was mogloby zrobic cos takiego ;]

Nie każdy jest takim debilem xD
poetess
poetess
  5 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak robie z siebie kretynke xD az zaal xD Tylko ,ze umieszczenie TAKICH filmow na youtubie wymaga troche odwagi ;) i juz nie mówie czy one sa smieszne ,czy zalosne kazdy ma swoje zdanie ale jestem pewna ,ze niewielu z Was mogloby zrobic cos takiego ;]

Tutaj się zgadzamy, ale wiesz, to, że go zamiescilas, to nie powod do dumy niestety.
Konto usunięte
Konto usunięte: No własnie. Ale są taki urwy, które chcą żeby o nich gadać cokolwiek. A jak im się tylek objeżdza to zaraz mają wielkie 'ale' ;]

Juz nawet lepiej, gdyby ona probowala bronić swoich racji, a ona nam perfidnie tyłek liże :zonk:
Cleeopatra
Posty: 7938 (po ~79 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Cleeopatra
  5 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak robie z siebie kretynke xD az zaal xD Tylko ,ze umieszczenie TAKICH filmow na youtubie wymaga troche odwagi ;) i juz nie mówie czy one sa smieszne ,czy zalosne kazdy ma swoje zdanie ale jestem pewna ,ze niewielu z Was mogloby zrobic cos takiego ;]

Bronisz się czy żalisz?.
I've never been perfect, but neither have you?
666kamilka666
666kamilka666
  5 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak robie z siebie kretynke xD az zaal xD Tylko ,ze umieszczenie TAKICH filmow na youtubie wymaga troche odwagi ;) i juz nie mówie czy one sa smieszne ,czy zalosne kazdy ma swoje zdanie ale jestem pewna ,ze niewielu z Was mogloby zrobic cos

Pewnie że nie zrobiłabym z siebie dziwki.
A nie ma to nic z odwagą.

Konto usunięte
Konto usunięte: Wiem kochana ;d.

Eh, aż żal.
YouMakeMeSoHottt
YouMakeMeSoHottt
  5 sierpnia 2008

Hm .. Bronie ;) Bo co pierwszego filmiku przyjelam krytyke i spoko ;) Ale 2 pozostale to całkiem co innego ;] wiec wybaczcie ale to wy jestescie załosni bo sami jestescie zapewene sztywni jak kłody i umiecie tylko krytykowac innych ;] i nie liże Wam tyłków bo ja wiem swoje ;]

666kamilka666
666kamilka666
  5 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja nie mam zadnego ale ;] Mozecie sobie jezdzic ile chcecie xD tylko uwazaj sobie co mówisz moja tania bo do ku re w to moze TY nalezysz nie ja ;]]

Po pierwsze- cytuj.
Po drugie- mów na mnie jak sobie chcesz, nie zależy mi na Twoim zdaniu.

Konto usunięte
Konto usunięte: Juz nawet lepiej, gdyby ona probowala bronić swoich racji, a ona nam perfidnie tyłek liże

MI nie :ziober2:
Cleeopatra
Posty: 7938 (po ~79 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Cleeopatra
  5 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: sami jestescie zapewene sztywni jak kłody i umiecie tylko krytykowac innych ;

Nie oceniaj jeśli nie widzisz, nie zobaczyłaś nas tańczących więc nie masz prawa oceniać, my piszemy to co widzieliśmy.
I've never been perfect, but neither have you?
poetess
poetess
  5 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Hm .. Bronie ;) Bo co pierwszego filmiku przyjelam krytyke i spoko ;) Ale 2 pozostale to całkiem co innego ;] wiec wybaczcie ale to wy jestescie załosni bo sami jestescie zapewene sztywni jak kłody i umiecie tylko krytykowac innych ;] i nie liże Wam tyłków bo ja wiem swoje ;]

Dobra, dosyć, bo tylko bana dostane zaraz na pamiątke. Poleminowanie z Toba nie ma najmniejszego sensu, masz jeden argument, ktorego sie trzymasz.
Powodzenia w dalszej karierze.
pozdrawiam-kłoda, ktora 8 lat spędziła na balecie. :zonk:
YouMakeMeSoHottt
YouMakeMeSoHottt
  5 sierpnia 2008

No własnie nie widziałam a Wy siedzicie chyba całymi dniami tylko an tym forum bo brak Wam zajęc ;) z reszta co ja sie bd kłocic ;D jakbym sie wstydzila tych gfilmow to bym ich nie umieszczała ;D widocznie nie mam wstydu ;] Ah peszek .

Cleeopatra
Posty: 7938 (po ~79 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Cleeopatra
  5 sierpnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: No własnie nie widziałam a Wy siedzicie chyba całymi dniami tylko an tym forum bo brak Wam zajęc ;) z reszta co ja sie bd kłocic ;D jakbym sie wstydzila tych gfilmow to bym ich nie umieszczała ;D widocznie nie mam wstydu ;] Ah peszek .

MAm więcej zajęć niż może Ci się w tej plastikowej główce zmienić, tak jak napisała koleżanka dalsze pisanie z Tobą nie ma sensu.
I've never been perfect, but neither have you?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.