KaczorXG
KaczorXG
  29 lipca 2008 (pierwszy post)

Znany już skądinąd film ma doczekać się swojej 3 odsłony.

Czekacie z niecierpliwością?
Oglądaliście poprzednie 2 części? A jeżeli tak - Podobały się? Która lepsza?

Tutaj możecie zobaczyć trailer. Ostrzegam, takich masakrycznych scen jeszcze nie widzieliście :mrgreen:

Amibia
Amibia
  29 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Oglądaliście poprzednie 2 części? A jeżeli tak - Podobały się? Która lepsza?

oglądałam. bardziej mi się spodobała 2 :tak: nie czekam z utęsknieniem na następną część, ale obejrzeć można :woot:
oOSweetGangstaOo
oOSweetGangstaOo
  29 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Oglądaliście poprzednie 2 części? A jeżeli tak - Podobały się? Która lepsza?

Widziałam jedną :(
ale te wszystkie filmy tego typu są tak do siebie podobne :woot:
No ale jeśli będzie 3 część to obejrzę z ciekawości;p

Konto usunięte
Konto usunięte: Tutaj możecie zobaczyć trailer. Ostrzegam, takich masakrycznych scen jeszcze nie widzieliście

:crylol:
:wtf:
4Pure
4Pure
  29 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Czekacie z niecierpliwością? Oglądaliście poprzednie 2 części? A jeżeli tak - Podobały się? Która lepsza?

oglądałam tylko drugą.
Z chęcią obejrzę, bo druga mi się bardzo spodobała :)
Dragonnn
Dragonnn
  29 lipca 2008

hahaha trailer :lol:

Truskawk0weCiastko
Truskawk0weCiastko
  29 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Czekacie z niecierpliwością? Oglądaliście poprzednie 2 części? A jeżeli tak - Podobały się? Która lepsza?

Nie strasza nie takie horrory typu "aaa krew sie leje,odcieli mu glowe" ;/
aaPaulinka
aaPaulinka
  29 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Oglądaliście poprzednie 2 części? A jeżeli tak - Podobały się? Która lepsza?

oglądałam tylko pierwszą więc nie wiem która lepsza :D Ale no nawet mi się podobał ten film :P

Konto usunięte
Konto usunięte: Tutaj możecie zobaczyć trailer. Ostrzegam, takich masakrycznych scen jeszcze nie widzieliście

:crylol: :crylol: ostra masakra xD
sukkuba89
sukkuba89
  29 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Oglądaliście poprzednie 2 części? A jeżeli tak - Podobały się? Która lepsza?

oglądałam a która lepsza? dla mnie cześć 1 była lepsza, 2 to już tylko 'krew, krew, kreeeew'

Konto usunięte
Konto usunięte: trailer. Ostrzegam, takich masakrycznych scen jeszcze nie widzieliście

ołłłł jeee :rock:
Krystian48
Krystian48
  29 lipca 2008
Jak dla mnie ten film Jest Durny i Pusty... żal czasu na jego oglądanie
smencik
smencik
  29 lipca 2008

Trailer wymiot nie ma co xDD

6exMadziaaxe9
6exMadziaaxe9
  29 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Oglądaliście poprzednie 2 części? A jeżeli tak - Podobały się? Która lepsza?

widziałam tylko pierwszą częsc ,
drugiej nie mam zamiaru oglądać film mi się nie podobał ;)
oprócz krwawych scen które miały być 'straszne' nic z prawdziwego dreszczowca ,horroru tam nie było
w ogóle nie trzymał w napięciu .
OrdinaryGirl69
OrdinaryGirl69
  29 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Czekacie z niecierpliwością? Oglądaliście poprzednie 2 części? A jeżeli tak - Podobały się? Która lepsza?

oglądałam dwie poprzednie.
nie obejrzę trzeciej, film mi się nie podobał.
gothiclady1982
gothiclady1982
  29 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Oglądaliście poprzednie 2 części? A jeżeli tak - Podobały się? Która lepsza?


owszem, podobały się obie

Konto usunięte
Konto usunięte: Tutaj możecie zobaczyć trailer. Ostrzegam, takich masakrycznych scen jeszcze nie widzieliście


lól
poison172
poison172
  29 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Czekacie z niecierpliwością? Oglądaliście poprzednie 2 części? A jeżeli tak - Podobały się? Która lepsza?

ja czekam na 4.
ogladalismy. nie wiem ktora bardziej.

Konto usunięte
Konto usunięte: Tutaj możecie zobaczyć trailer. Ostrzegam, takich masakrycznych scen jeszcze nie widzieliście

:zonk:
OmenSmierci
OmenSmierci
  29 lipca 2008

Jeśli cały film będzie taki jak ten trailer, to ja dziękuję bardzo :ziew:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.