KONEFKE
KONEFKE
  28 lipca 2008 (pierwszy post)

Jaki jest Wasz ulubiony aktor w filmie Prison Break?

gothiclady1982
gothiclady1982
  28 lipca 2008

ten, który gra T.Bag'a ;]

TransAm90
TransAm90
  28 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaki jest Wasz ulubiony aktor w filmie Prison Break?

Ten facet który wiózł ich w konwoju :zonk: I jeden przechodzień ze strzelaniny.
wojtas277
wojtas277
  28 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ten, który gra T.Bag'a ;]

trafny wybór :ziober2:
GabriellaAcMilan
GabriellaAcMilan
  28 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaki jest Wasz ulubiony aktor w filmie Prison Break?

Bardzo uwielbiam ten serial. Nie dość, że jest bardzo komercyjny, ale zyskał bardzo duże grono wielbicieli. Nie dziwię sie producentom ani scenarzystom. Po prostu Prison Break jest niepowtarzalny. Ma swój klimat. Z utęsknieniem czekam na kolejne odcinki. Udało się im. Bowiem ten serial trzyma w napieciu do samego końca i nie wiadomo, co potem zdarzy się.

U mnie podziw wzbudził oczywiście Wentworth Miller. Do tej pory nie wiedziałam, że grał w mniej kasowych filmach. Okazał sie dość dobrym aktorem, szkoda tylko że wcześnie zmarnował swój talent. Jego rola jako Michaela jest po prostu nietuzinkowa ! Inni aktorzy powinni wziąć udział z niego. Kolejnymi aktorami, którzy w miarę zagrali dość dobrze są Dominic Purcell i Amaury Nolasco.
GabriellaAcMilan
GabriellaAcMilan
  28 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: trafny wybór

Nie przepadam za tą rolą;/ Ten aktor potrafi odpychać widzów. Jego rola w tym filmie jest dość irytująca.
TransAm90
TransAm90
  28 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Bowiem ten serial trzyma w napieciu do samego końca i nie wiadomo, co potem zdarzy się.

No nie wiem. Po 2 sezonach jasne jest, że co odcinek, pod koniec z ułużonej fabuły wszystko zaczyna się sypać i stawrza to niepowiem, konkretne napięcie i niecierpliwośc przed nst. odcinkiem. Ale układ wydarzeń jest do przewidzenia: wstęp, akcja, akcja, wyjaśnienie, wszystko się piedroli i od nowa....
zadziora18
zadziora18
  28 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ten, który gra T.Bag'a ;]

Ja też go lubię. Tzn. lubię, to duże słowo, ale jak dla mnie jest najlepszym aktorem w tym serialu:) Lubie takie czarne charakterki w filmach, bo Majkel jest dla mnie troszkę cipkowaty, ale za to przystojny :zakochany: tak jak i ten meksykańczyk [ czy jakoś tak]. Nie wiem do której serii doszłam, ale wiem, że zajęła mi to 3 dni :mrgreen: wkręciłam się, bo ten film taki jest. Odcinek się kończy, a Ty dalej chcesz wiedzieć, co będzie dalej. Jednak wolę Gotowe na Wszystko :ssh:- tak na marginesie
TransAm90
TransAm90
  28 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: bo Majkel jest dla mnie troszkę cipkowaty, ale za to przystojny

Najsmutniejsze w Kobietach jest właśnie "To"

Konto usunięte
Konto usunięte: i ten meksykańczyk

Meksykanin :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jednak wolę Gotowe na Wszystko

Nie lecą już na Polsacie :and:
zadziora18
zadziora18
  28 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Najsmutniejsze w Kobietach jest właśnie "To"

co "to" że widzę go tylko jako przystojniaka?

Konto usunięte
Konto usunięte: Meksykanin

No jak zwał tak zwał :jezyk2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie lecą już na Polsacie

Wiem teraz jest Sex w Wielkim Mieście, ale dość późno. Chciałam sobie na DvD kupić Gotowe, ale są strasznie drogie!! ale jak mi się wydatki skończą, to kupię :)
TransAm90
TransAm90
  28 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: co "to" że widzę go tylko jako przystojniaka?

Widzenie, widzeniem.... inna sprawa kiedy w życiu kobieta opiera się tylko i wyłącznie na "reprezentatywności" (boże jakie trudne w napisaniu słowo) swojego partnera.
zadziora18
zadziora18
  28 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: inna sprawa kiedy w życiu kobieta opiera się tylko i wyłącznie na "reprezentatywności"

:woot: tak sądzisz, że tylko i wyłącznie. Nie powiedziałam, że jest złym aktorem. Taką mu rolę dali i taką gra :P a plusem jest, to że jest przystojny :P
OlekOcw
OlekOcw
  28 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte:

Abruzzi i Sucre ;)
wojtas277
wojtas277
  28 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie przepadam za tą rolą;/ Ten aktor potrafi odpychać widzów. Jego rola w tym filmie jest dość irytująca.

no niestety, Ty za nim nie przepadasz, a ja wręcz przeciwnie,
i bardzo mi się podoba jego rola w filmie,
powinien być pierwszoplanowym bohaterem wg mnie
:ssh:
TransAm90
TransAm90
  28 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: powinien być pierwszoplanowym bohaterem wg mnie

Kto by ogladał film o biseksualiscie i gwałcicielu. :mrgreen:
wojtas277
wojtas277
  28 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Kto by ogladał film o biseksualiscie i gwałcicielu.

ja np,
za pewne dobrze by zagrał
:ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.