Hundin
Hundin
  27 lipca 2008 (pierwszy post)

Witam.

Wpadła mi wczoraj w łapy ta książka.

Konto usunięte
Konto usunięte: Historia oparta na scenariuszu filmowym. Rodzice Jessie chcą, aby ich córka przestrzegała obyczajów hinduskiej kultury. Ma być grzeczną studentką nauk prawniczych i musi znać tajniki hinduskiej kuchni. Jess jednak ma inny pomysł na życie. Chce grać w piłkę nożna, jak jej idol David Beckham! Tak między nami mówiąc, każdy potrafi przyrządzić w kuchni aloo gobi, ale kto umie podkręcić piłkę jak Beckham! Kiedy Jules, zawodniczka żeńskiej drużyny futbolistek zauważy jej talent, Jess chwyci swą szansę i zapisze się do klubu sportowego w swojej dzielnicy Hounslow. Ukryje to jednak przed rodziną, a także fakt, że jej trenerem jest przystojny Irlandczyk o imieniu Joe. Jak się jednak okaże, nie tylko Jess jest nim zainteresowana...


Kto czytał książkę?
Podobała się?
Wady/zalety?

Słyszałam, że jest też film, może ktoś tutaj go oglądał?
Ja właśnie znalazłam linki na rapidshare, żeby ściągnąć.
Jeśli ktoś chce niech napisze.
Pozdrawiam. :)
Madzia0119
Madzia0119
  27 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Kto czytał książkę? Podobała się? Wady/zalety? Słyszałam, że jest też film, może ktoś tutaj go oglądał?

czytałam . nawet fajna :tak: . nie potrafię wymienić, ale wiem, że miała same zalety :ziober2: . filmu nie oglądałam, ale oglądałam jego reklamę w telewizji i zapowiadało się ciekawie :mrgreen: . ale ja wolę bardziej książki, od filmów .
Hundin
Hundin
  27 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: czytałam . nawet fajna . nie potrafię wymienić, ale wiem, że miała same zalety . filmu nie oglądałam, ale oglądałam jego reklamę w telewizji i zapowiadało się ciekawie . ale ja wolę bardziej książki, od filmów .

ja lubię najpierw przeczytać książke, a potem obejrzeć film. ;D
OrdinaryGirl69
OrdinaryGirl69
  27 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Słyszałam, że jest też film, może ktoś tutaj go oglądał?

no właśnie fajnie by sie zapowiadał.
tomekkolarz
Posty: 23668 (po ~134 znaków)
Reputacja: -65 | BluzgometrTM: 102
tomekkolarz
  27 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Kto czytał książkę?

wystarczy że przeczytałem te krótkie streszczenie i już mi się nie podoba :/

Konto usunięte
Konto usunięte: Wady/zalety?

Idolem dziewczyny jest David Beckham. Autor chyba chciał więcej zarobić na książce umieszczając tam nazwisko tego piłkarza

Konto usunięte
Konto usunięte: Joe. Jak się jednak okaże, nie tylko Jess jest nim zainteresowana...

i jeszcze do tego wątek miłosny jak dziewczyna zakochuje się w swoim treneże pachnie Tandetą i kiczem :/
:zakochany:
AgusiaceeeQ
AgusiaceeeQ
  27 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Słyszałam, że jest też film, może ktoś tutaj go oglądał?


ogladalm, ale nie cały, bo to w szkole, na lekcji.
taki sobie.
lolropsonlol
Posty: 6587 (po ~80 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 2
lolropsonlol
  27 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Kto czytał książkę?


nie czytałem ;] ale chyba przeczytam ;]
Hundin
Hundin
  27 lipca 2008
tomekkolarz
tomekkolarz: Idolem dziewczyny jest David Beckham. Autor chyba chciał więcej zarobić na książce umieszczając tam nazwisko tego piłkarza

Hm. no cóż właśnie obejrzałam film i tak na prawde mało co o tym Beckhamie jest, na początku kawałek meczu, i że ma jego plakaty, a potem tylko na końcu.

Konto usunięte
Konto usunięte: ogladalm, ale nie cały, bo to w szkole, na lekcji. taki sobie.

na jakiej?
AjaToCo
AjaToCo
  27 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Słyszałam, że jest też film, może ktoś tutaj go oglądał?

Oglądałam.
Według mnie film dla nastolatków, ale całkiem sympatyczny :).
kuba92762
kuba92762
  27 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Słyszałam, że jest też film, może ktoś tutaj go oglądał?

Ogladalem.raczej ponizej oczekiwan film.
poetess
poetess
  27 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Kto czytał książkę?

Nie moje klimaty ta książka. Ja niby młoda, ale juz wyrosłam z tego ostatnio, bo nie ma co ukrywać, książka dla nastolatków, o tematyce typowo dla nastolatków, jakaś przeszkoda, jakaś miłość etc. Dosyc przewidywalne to wszystko.
anisia130
anisia130
  27 lipca 2008
Hm... mi to trochę wieje tandetą,ale to tylko moje przypuszczenia. Chyba muszę to przeczytać . :)
smykla
smykla
  27 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Kto czytał książkę?


a jaki jest jej tytuł i autor ? xD
AgusiaceeeQ
AgusiaceeeQ
  27 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: na jakiej?

angielskiego.
jakies zastepstwo bylo cyz to bylo dizen przed feriami takze nie byo sensu lekcji robic.
xoOFallenAngelOox
xoOFallenAngelOox
  27 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Kto czytał książkę?

Miałam w ręce, ale nie czytałam ;(
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.