xXxKroplaRosyxXx
xXxKroplaRosyxXx
  26 lipca 2008 (pierwszy post)
SMAKOSZ.
Takie pytanie mam. :and:
Oglądał może ktoś ten horror ?
Leci dziś w tv o 00:40 i nie wiem czy warto czekać. :mrgreen:


Zapowiedź się najgorzej nie zapowiada. :woot:

Trish i jej brat Darry wracają do domu. Podróżują samochodem przez okolice, w których nie mieszka zbyt wielu ludzi. W pewnej chwili zauważają, że podąża za nimi stara ciężarówka. Robi się niebezpiecznie, bo kierowca próbuje ich staranować. Ratując się przed wypadkiem, zjeżdżają na pobocze. Niedługo potem widzą ten sam samochód, a obok niego mężczyznę, który wrzuca duży pakunek do tunelu. Gdy mężczyzna znika, zaciekawiony Darry zagląda do środka. Na dnie tunelu odkrywa dziesiątki zmasakrowanych, pozbawionych wnętrzności ludzkich ciał.


Pozdrawiam i całuję.
Sylwia. :ziober2:
Madzia0119
Madzia0119
  27 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Takie pytanie mam. Oglądał może ktoś ten horror ? Leci dziś w tv o 00:40 i nie wiem czy warto czekać.

oglądałam :ziober2: . fajne .
milenkaa26
milenkaa26
  27 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: SMAKOSZ. Takie pytanie mam. Oglądał może ktoś ten horror ? Leci dziś w tv o 00:40 i nie wiem czy warto czekać. Zapowiedź się najgorzej nie zapowiada. Trish i jej brat Darry wracają do domu. Podróżują samochodem przez okolice, w których nie mieszka zbyt wielu ludzi. W pewnej chwili zauważają, że podąża za nimi stara ciężarówka. Robi się niebezpiecznie, bo kierowca próbuje ich staranować. Ratując się przed wypadkiem, zjeżdżają na pobocze. Niedługo potem widzą ten sam samochód, a obok niego mężczyznę, który wrzuca duży pakunek do tunelu. Gdy mężczyzna znika, zaciekawiony Darry zagląda do środka. Na dnie tunelu odkrywa dziesiątki zmasakrowanych, pozbawionych wnętrzności ludzkich ciał.Pozdrawiam i całuję. Sylwia.

Oglądałam w kinie Smakosz 2 (:
Nawet mi się podobało chociaż do końca nie pamiętam o czym to było.
Ale myślę,że warto obejrzeć :p
oOSweetGangstaOo
oOSweetGangstaOo
  27 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Oglądał może ktoś ten horror ?

Obydwie części :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Leci dziś w tv o 00:40 i nie wiem czy warto czekać.

Warto :woot:

i jak? poczekałaś? ;p

Konto usunięte
Konto usunięte: Trish i jej brat Darry wracają do domu. Podróżują samochodem przez okolice, w których nie mieszka zbyt wielu ludzi. W pewnej chwili zauważają, że podąża za nimi stara ciężarówka. Robi się niebezpiecznie, bo kierowca próbuje ich staranować. Ratując się przed wypadkiem, zjeżdżają na pobocze. Niedługo potem widzą ten sam samochód, a obok niego mężczyznę, który wrzuca duży pakunek do tunelu. Gdy mężczyzna znika, zaciekawiony Darry zagląda do środka. Na dnie tunelu odkrywa dziesiątki zmasakrowanych, pozbawionych wnętrzności ludzkich ciał.

trzeba dodać, że to było pod kościołem ;D
xxTwojeMarzenie
xxTwojeMarzenie
  27 lipca 2008
Po tym filmie mam uraz do horrorów :and:
olewaaa
olewaaa
  27 lipca 2008

Film beznadziejny, o!

zuziczek85
zuziczek85
  27 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte:

Ogladalam :) Bez dzwieku bo jakos plyta nie preferowala dzwieku :)
Ciekawie sie ogladalo:)
xXxKroplaRosyxXx
xXxKroplaRosyxXx
  27 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: i jak? poczekałaś? ;p

tak. :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Po tym filmie mam uraz do horrorów

dlaczego ?

Konto usunięte
Konto usunięte: Film beznadziejny, o!

jak dla mnie średni.
najgorszy nie był. najlepszy też.

cholernie mi się podobał ten strach w oczach tego chłopaka. :)
SaniaQ1992
SaniaQ1992
  27 lipca 2008

oglądałam ale puzniej sie strasznie bałam./

oOSweetGangstaOo
oOSweetGangstaOo
  27 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: tak. :)

więc polecam dwójkę ;p
xXxKroplaRosyxXx
xXxKroplaRosyxXx
  27 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: oglądałam ale puzniej sie strasznie bałam./

kogo / czego ?! ;d

Konto usunięte
Konto usunięte: więc polecam dwójkę ;p

lepsza ? :)
zadziora18
zadziora18
  27 lipca 2008
NIe podobają mi się takie filmy. Obejrzałam i jedynkę i dwójkę, ale to nie dla mnie. Szkoda by mi było siedzieć tyle czasu i czekać na ten film
xXxKroplaRosyxXx
xXxKroplaRosyxXx
  27 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Szkoda by mi było siedzieć tyle czasu

i tak nie miałam co robić. :P
4Pure
4Pure
  28 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Oglądał może ktoś ten horror ? Leci dziś w tv o 00:40 i nie wiem czy warto czekać.

oglądałam, warto było ;)
TransAm90
TransAm90
  28 lipca 2008

Film z pozoru gówniany, nie moglem sie do niego przekonac póki nie obejrzałem. Wspaniały klimat, polecam drugą część, pierwsza staje sie monotonna w pewnym momencie.

xXxKroplaRosyxXx
xXxKroplaRosyxXx
  28 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: pierwsza staje sie monotonna w pewnym momencie.

co racja to racja. :lol2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.