NexusPrime
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 71
NexusPrime
  26 lipca 2008 (pierwszy post)

Witam
Wczoraj byłem na tym filmie. To jeden z moich ulubionych seriali jednak film mnie bardzo zawiódł. Zupełnie inny klimat. Brak wątku związanego z ufo czy jakimiś paragównami. Nie wiem czy jasnowidza który jest pedofilem i zgwałcił 30 chłopców można zaklasyfikować do tego powyżej. Motywem filmu są mordy w celu transplantacji organów bo ruski sobie eksperymenty robią:-| Pierwsze 40 min przegadane potem akcja rozwija sie na poziomie niskonakładowego serialu. Całość trwa 105minut i chce się spać. Jakie Wy macie wrażenia, jeśli oglądaliście. Może ktoś z Was wybiera się wkrótce??

Gear: Korg M3-73, Korg Radias-R, Korg EXB-Radias, Korg Electribe MX1, Korg Kaoss Pad3, Kawaii KC10, Waldorf Blofeld KB, Ibanez GiO, Fender Mustang III, Fostex PM1MKII, X-Fi Elite PRO, E-mu Midi, Reloop RH-3500PRO Ltd, Reloop RHP-20, FL Studio, Apple IPAD2

lolropsonlol
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 2
lolropsonlol
  26 lipca 2008

niestey jeszcze nie byłem ale jak bede to zapewne zobacze;]

xXxKroplaRosyxXx
xXxKroplaRosyxXx
  26 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Może ktoś z Was wybiera się wkrótce??

ja się wybieraŁAM.
ale... :woot:
NexusPrime
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 71
NexusPrime
  26 lipca 2008

Nie warto naprawdę... Zaraz po Stargate to mój ulubiony serial, wiec jak ktoś lubi serial to niech nie liczy ze mu sie to spodoba...

Gear: Korg M3-73, Korg Radias-R, Korg EXB-Radias, Korg Electribe MX1, Korg Kaoss Pad3, Kawaii KC10, Waldorf Blofeld KB, Ibanez GiO, Fender Mustang III, Fostex PM1MKII, X-Fi Elite PRO, E-mu Midi, Reloop RH-3500PRO Ltd, Reloop RHP-20, FL Studio, Apple IPAD2

xXxKroplaRosyxXx
xXxKroplaRosyxXx
  26 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie warto naprawdę...

aha. :)
tzn do mnie zwiastun nie przemówił,ale myślałam ,że film bd ok.
Dragonnn
Dragonnn
  26 lipca 2008

ja wlasnie przed chwila ogladalem trailer na stronie Multikino i powiem ci ze do dupy byl :) i juz mam wrazenie ze do kina na to nie pojde bo mi klimat jakos sie nie podoba. Lubie Serial X-Files ale ten film jest do dupy ^^ tak mi sie wydaje przynajmniej :P

oXxMaRiEtTaxXo
oXxMaRiEtTaxXo
  26 lipca 2008

Też bardzo lubie ten serial, miałam obejrzeć film, ale po tym co ppiszesz chyba sobie odpuszczę .

Dragonnn
Dragonnn
  26 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Też bardzo lubie ten serial, miałam obejrzeć film, ale po tym co ppiszesz chyba sobie odpuszczę .

moze najpierw zobacz trailera :D
oXxMaRiEtTaxXo
oXxMaRiEtTaxXo
  26 lipca 2008
Dragonnn
Dragonnn: moze najpierw zobacz trailera :D

Widziałam, jakoś do mnie nie przemawia.
6exMadziaaxe9
6exMadziaaxe9
  26 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie warto naprawdę... Zaraz po Stargate to mój ulubiony serial, wiec jak ktoś lubi serial to niech nie liczy ze mu sie to spodoba...

a ja się wybierałam na to do kina ...
Dragonnn
Dragonnn
  26 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Widziałam, jakoś do mnie nie przemawia.

no bo jest do kitu :)
xXxKroplaRosyxXx
xXxKroplaRosyxXx
  26 lipca 2008
Dragonnn
Dragonnn: moze najpierw zobacz trailera :D

ujowe. :tak:
ale myślałam,że film bd ok.
a tu takie opinie. ;d
więc chyba podziękuje. :d
oXxMaRiEtTaxXo
oXxMaRiEtTaxXo
  26 lipca 2008
Dragonnn
Dragonnn: no bo jest do kitu :)

jest :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: więc chyba podziękuje. :d

ja też :and:
xXxKroplaRosyxXx
xXxKroplaRosyxXx
  26 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ja też

a serial mi się podobał. :and:
OrdinaryGirl69
OrdinaryGirl69
  26 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Może ktoś z Was wybiera się wkrótce??

ja się wybieram. :P
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.