LeSzCz3
LeSzCz3
  23 lipca 2008 (pierwszy post)

Csi miami według mnie jest to fajny film coś takiego jak w11 !
ale denerwują mnie czasami ich teksty :( ja i dużo innych osób szuka utworu piosenki
Chodzi o Film Csi Miami który leciał 20 lipca ( niedziela ) 105 odcinek
Słuchajcie, potrzebuję nazwę utworu ze 105 odcinka, który był emitowany 20 lipca, wtedy gdy ten młody chłopak w ciemnej kurtce jedzie samochodem na lotnisko, takim wyścigowym, fajnym autkiem, potem tam zastaje go porucznik i zaraz się jakoś skończyło to było gdzieś pod koniec, błagam, jeśli ktoś wie pisze :) !

xMadaFuckaPrincesx
xMadaFuckaPrincesx
  23 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Chodzi o Film Csi Miami który leciał 20 lipca ( niedziela ) 105 odcinek Słuchajcie, potrzebuję nazwę utworu ze 105 odcinka, który był emitowany 20 lipca

sie powtarzasz :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: Csi miami według mnie jest to fajny film coś takiego jak w11 !

w11 to pikus przy tym serialu :]
egzekutor90gol
egzekutor90gol
  24 lipca 2008
nie przepadam za takimi serialami. każdą sprawę są w stanie rozwiązać, nawet takie które wydają się być nie do rozwiązania. Dla mnie to bajka. Podobnie W11. Poza tym są bardzo przewidywalne. Na ogół udaje mi się rozszyfrować mordercę po 10 minutach... :ziew:
xxTwojeMarzenie
xxTwojeMarzenie
  24 lipca 2008
Nie lubię takich seriali :)
Hundin
Hundin
  24 lipca 2008

nie lubię tych serii z CSI są głupkowate:woot:

zuziczek85
zuziczek85
  24 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Csi miami według mnie jest to fajny film coś takiego jak w11 !

Taaa :ziew:
CSI jest zdecydowanie lepsze niz tandetne w11.
Pozatym Miami tak naprawde jest nuuudne. LV jest ciekawe, NY srednie a Miami powiewa nuda.

Konto usunięte
Konto usunięte: Słuchajcie, potrzebuję nazwę utworu ze 105 odcinka

Zapraszamy na forum Muzyka.
heo
heo
  24 lipca 2008

Miami to najnudniejsza seria..

Las Vegas i NY przebija kilka razy klimatem i scenariuszem.
Poza tym bohaterowie nie są tacy plastikowi.

Miami jest naprawdę nudne..

Za to las vegas widziałem prawie wszystkie odcinki..
podobnie jak NY..

Niezwykle wciąga :)

I zachwyca mnie ich sprzęt laboratoryjny.
Chromatografy, spektrofotometry - i to nowej technologii.. to robi wrażenie :) :)

Ja już kiedyś dla policji pomagałem rozwikłać jedną próbkę.. :mrgreen:
jak w CSI :lol2:

lolropsonlol
Posty: 6587 (po ~80 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 2
lolropsonlol
  24 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: w11 to pikus przy tym serialu :]


dokładnie ;]

zdecydowanie lepsza fabuła;]
poison172
poison172
  24 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Csi miami według mnie jest to fajny film coś takiego jak w11 !

w11 jest beznadziejne CSI jest kól.

Konto usunięte
Konto usunięte: Chodzi o Film Csi Miami który leciał 20 lipca ( niedziela ) 105 odcinek

daruj.
milenkaa26
milenkaa26
  24 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Csi miami według mnie jest to fajny film coś takiego jak w11 ! ale denerwują mnie czasami ich teksty :( ja i dużo innych osób szuka utworu piosenki Chodzi o Film Csi Miami który leciał 20 lipca ( niedziela ) 105 odcinek Słuchajcie, potrzebuję nazwę utworu ze 105 odcinka, który był emitowany 20 lipca, wtedy gdy ten młody chłopak w ciemnej kurtce jedzie samochodem na lotnisko, takim wyścigowym, fajnym autkiem, potem tam zastaje go porucznik i zaraz się jakoś skończyło to było gdzieś pod koniec, błagam, jeśli ktoś wie pisze :) !

Csi czasami obejrzę, chociaż wolę Dowody zbrodni i Bez Śladu. Seriale podobne, no ale coz ;p

w11 ? najgorszy serial jaki widziałam. Przecież ci ludzie w ogóle nie potrafią grać :woot:
zuziczek85
zuziczek85
  24 lipca 2008
milenkaa26
milenkaa26: Przecież ci ludzie w ogóle nie potrafią grać

Pewnie dlatego, ze Ci ludzie nie sa aktorami tylko Policjantami.
tobias1
tobias1
  24 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: milenkaa26:Przecież ci ludzie w ogóle nie potrafią grać Pewnie dlatego, ze Ci ludzie nie sa aktorami tylko Policjantami.

Kto ci takich glupot naopowiadal.... To sa normalni aktorzy ktorzy odgrywaja jakiestam sprawy ktore naprawde mialy miejsce. A ze to sa aktorzy niskobudzetowi... to to teraz wychodzi.

A CSI kazda seria jest genialna :D Mi najbardziej podchodzila ta taka oldschoolowa, zaczynala sie takimi czarnobialymi zdjecami, niestety nie pamietam jaka to byla.
SherryFlip
SherryFlip
  24 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Pewnie dlatego, ze Ci ludzie nie sa aktorami tylko Policjantami.

są policjantami :tak: ten jeden koleś ode mnie z miasta jest :mrgreen: kiedyś go w skilepie ze sprzętem motorowym widziałam :jezyk2:
Wioolcia005
Wioolcia005
  25 lipca 2008

CSI jest swietnym serialem.Uwielbiam go

agrafkaaa
agrafkaaa
  25 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: nie przepadam za takimi serialami. każdą sprawę są w stanie rozwiązać, nawet takie które wydają się być nie do rozwiązania. Dla mnie to bajka. Podobnie W11. Poza tym są bardzo przewidywalne. Na ogół udaje mi się rozszyfrować mordercę po 10 minutach...

Tak, tak.. a później rudy bawi sie z nimi w kotka i myszke... i widza WSZYSTKO... nawet to co niewidzialne :mrgreen:
Wolę "Kości", bo David Boreanaz... :pavarotti: Można popatrzeć i pomarzyć, poza tym śmeiszy mnie postać grana przez Emily Deschanel... jest zakręcona jak ruski termos, a przy tym podziwiam inteligencje ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Miami jest naprawdę nudne..

Powtarzasz sie ;P
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.