NikeStreetBoys
NikeStreetBoys
  22 lipca 2008 (pierwszy post)

sorki nie wiecie może jak nazywa sie program do zdjęć ...: ze np mam fotke [kolor.] i zmieniam ze cały obraz jest czarny a ja chce tylko jeden kawałek kolorowego ;pp

nie chce picasy 2

Unattainable4U
Unattainable4U
  24 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: cena za PS`a jest taka jak jakosc programu ... to cos dziwnego ?? o_0

zupelnie to samo mozna zrobiw PSP i jest duuuuuuzo tanszy a tak samo dobry jak PS i to jest moje zdanie ktorego nie powinienes krytykowac. ale wida c"wiesz lepiej" :zonk:
moshic
moshic
  24 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: zupelnie to samo mozna zrobiw PSP i jest duuuuuuzo tanszy a tak samo dobry jak PS i to jest moje zdanie ktorego nie powinienes krytykowac


skoro nie moge krytykowac tego co piszesz to wcisnij alt+f4 i nie loguj sie tutaj wiecej bo wyglada na to ze nie wiesz po co jest forum ...

Konto usunięte
Konto usunięte: ale wida c"wiesz lepiej"


wiem poniewaz wiaze sie to z moim zawodem ?? o_0
Unattainable4U
Unattainable4U
  24 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: skoro nie moge krytykowac tego co piszesz to wcisnij alt+f4 i nie loguj sie tutaj wiecej bo wyglada na to ze nie wiesz po co jest forum ...

zeby sie dzielic swoimi opiniami. ale widze ze nie mozna sie tutaj dzielic opiniami niezgodnymi z opiniami "masy szarej spolecznej" jaka jestes ty.

placisz za program ktory obslugujesZ?
czy pracodawca Cie wyreczyl ?
moshic
moshic
  24 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: zeby sie dzielic swoimi opiniami. ale widze ze nie mozna sie tutaj dzielic opiniami niezgodnymi z opiniami "masy szarej spolecznej" jaka jestes ty.


ja po prostu prostuje twoje dyrdymaly zeby przypadkiem szara masa nie majaca pojecia o takim sofcie nie lyknela tych banialukow jak mlody pelikan ...

btw. teksty typu "szara masa spoleczna" swiadcza tylko i wylacznie o twoim brodziku intelektualnym ...

Konto usunięte
Konto usunięte: placisz za program ktory obslugujesZ? czy pracodawca Cie wyreczyl ?


a co to ma do rzeczy ??? oceniasz soft pod katem tego ile trzeba na niego wydac ?? :rotfl: ... jestes PRO ... nie ma co .... o_0
Kefir
Kefir
  24 lipca 2008

Corel 11
The Best of Obróbka...;p

Unattainable4U
Unattainable4U
  24 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: btw. teksty typu "szara masa spoleczna" swiadcza tylko i wylacznie o twoim brodziku intelektualnym ...

zamknij sie.

Konto usunięte
Konto usunięte: a co to ma do rzeczy ??? oceniasz soft pod katem tego ile trzeba na niego wydac ??

gÓwno.
moshic
moshic
  24 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: zamknij sie.


Konto usunięte
Konto usunięte: gÓwno.


lol ... liczylem ze tak szybko nie skoncza ci sie argumenty :rotfl:
Unattainable4U
Unattainable4U
  24 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: lol ... liczylem ze tak szybko nie skoncza ci sie argumenty

nie wiem za kogo sie uwazasz ale jestes strasznie zalosny. starsznie. lecz sie ch00pie bo masz braki w mózgu :tak:
moshic
moshic
  24 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem za kogo sie uwazasz ale jestes strasznie zalosny. starsznie. lecz sie ch00pie bo masz braki w mózgu


lizaka ??? ... moze to podciagnie twoje ego ;]

btw. nie spinaj tak posladow ... to tylko zycie [;
Unattainable4U
Unattainable4U
  24 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: lizaka ??? ... moze to podciagnie twoje ego ;] btw. nie spinaj tak posladow ... to tylko zycie [;

zaaal.
ciagle nie rozumiesz pojecia "róznorodnosci pogladow, rozne zdania, odmienne spostrzeżenia" ?:zonk:
PAINT SHOP PRO LEPSZY OD ADOBE od zawsze i na zawsze :ninja:
moshic
moshic
  24 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: PAINT SHOP PRO LEPSZY OD ADOBE od zawsze i na zawsze


patrzac na obrobke zdjec na twoim profilu to podpisuje sie pod tym lewa stopa ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: ciagle nie rozumiesz pojecia "róznorodnosci pogladow, rozne zdania, odmienne spostrzeżenia" ?


rozumiem ... ale to co ty probujesz tutaj uprawiac to "moje jest mojsze niz twoje jest twojsze" bez podania jakiejkolwiek rzeczowej argumentacji [;
Unattainable4U
Unattainable4U
  24 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: patrzac na obrobke zdjec na twoim profilu to podpisuje sie pod tym lewa stopa ;]

w ktorym miejscu mam fotki przerobione, powiedz mi :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: rozumiem ... ale to co ty probujesz tutaj uprawiac to "moje jest mojsze niz twoje jest twojsze" bez podania jakiejkolwiek rzeczowej argumentacji [;

nie, wlasnie ze nie rozumiesz nic. juz Ci powiedzialam jestes zapatrzonmy w "swój" produkt za który pewnie i tak nie placisz. co mnie jeszcze bardziej smieszy i jeszcze bardziej Cie pomniejsza w moich oczach, choc i tak jestes taki tyci tyci :)
moshic
moshic
  24 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: nie, wlasnie ze nie rozumiesz nic. juz Ci powiedzialam jestes zapatrzonmy w "swój" produkt za który pewnie i tak nie placisz. co mnie jeszcze bardziej smieszy i jeszcze bardziej Cie pomniejsza w moich oczach, choc i tak jestes taki tyci tyci :)


jak z dzieckiem ... wiec trzeba sie zastosowac do zasady "nie dyskutuj z glupszym bo sprowadzi Ciebie do swojego poziomu i pokona doswiadczeniem" ... a wiec EOT z mojej strony [;
Unattainable4U
Unattainable4U
  24 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: możic

chcialabym bys jednak pokazał mi palcem moje przerobione zdjecia na PSP lub innym programie. pokaz mi palcem bo nie widze
moshic
moshic
  24 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: chcialabym bys jednak pokazał mi palcem moje przerobione zdjecia na PSP lub innym programie.


1. pokaz palcem gdzie napisalem ze sa obrobione ... czytanie ze zrozumieniem sie klania
2.PSP jest to skrot od PlayStation Portable ... o_0
3.EOT ...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.