paweldst9090
paweldst9090
  21 lipca 2008 (pierwszy post)

Kultura Hip Hopowa.
1.Utozszamiacie sie z ta kultura?
2.Macie jakies pojecie o niej?
pzdr. Pan.

Kalinoska21
Kalinoska21
  21 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: 2.Macie jakies pojecie o niej?

pojęcie jakieś tam mam ;]
poetess
poetess
  21 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Kultura Hip Hopowa. 1.Utozszamiacie sie z ta kultura? 2.Macie jakies pojecie o niej?

Ja bym to raczej nazwała subkulturą:woot:
1.Nie, jestem czlowiekiem wolnym i nie potrzebuje byc czlonkiem zadnej subkultury.
2. Sorry, ale idiotyczne to pytanie, malo konkretne cos w stylu "co tam" . pewnie, że wiem, każdy jakieś tam pojęcie ma.
CzekooladowyMuss
CzekooladowyMuss
  21 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: 1.Utozszamiacie sie z ta kultura?

Nje.

Konto usunięte
Konto usunięte: 2.Macie jakies pojecie o niej?

Jakies mam.
DrugieWcielenie
Posty: 360 (po ~70 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
DrugieWcielenie
  21 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Utozszamiacie sie z ta kultura?

nie

Konto usunięte
Konto usunięte: Macie jakies pojecie o niej?

nie, pierwszy raz słyszyszę o takiej kulturze :woot:
this pain is just too real.
paweldst9090
paweldst9090
  21 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja bym to raczej nazwała subkulturą


mozna i tak.
podstawa ze wiadomo o co chodzi.

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Sorry, ale idiotyczne to pytanie, malo konkretne cos w stylu "co tam" . pewnie, że wiem, każdy jakieś tam pojęcie ma.


idiotyczne jest nie wiedziec a gadac.
pytanie normalne.

DrugieWcielenie
DrugieWcielenie: nie, pierwszy raz słyszyszę o takiej kulturze


może i dobrze.
poetess
poetess
  21 lipca 2008

[paweldst19991]idiotyczne jest nie wiedziec a gadac.
pytanie normalne.
Nie, idiotyczne jest to, że pomimo, iż taki znawca z Ciebie, to nie wiecz czy to jest kultura czy subkultura ;) Zapytałeś czy mam jakieś pojęcie, a ja odpisałam na temat. Idiotyczne pytanie, zasługuję na lakoniczną odpowiedz.

poetess
poetess
  21 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: idiotyczne jest nie wiedziec a gadac. pytanie normalne.

Nie, idiotyczne jest to, że pomimo, iż taki znawca z Ciebie, to nie wiecz czy to jest kultura czy subkultura ;) Zapytałeś czy mam jakieś pojęcie, a ja odpisałam na temat. Idiotyczne pytanie, zasługuję na lakoniczną odpowiedz.

Prezpraszam, za błąd w poprzednim poście.
Lucassoo
Lucassoo
  21 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: 1.Utozszamiacie sie z ta kultura?

co mam napisać ? ..., że chodzę w szerokich podkoszulkach, siedzę na ławeczce przed blokiem, słucham HH, Rap ? jeżeli o to chodzi to tak !

Konto usunięte
Konto usunięte: 2.Macie jakies pojecie o niej?

mam takie pojęcie jakie mam a jakie mam ? sam tego nie wiem.
paweldst9090
paweldst9090
  21 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie, idiotyczne jest to, że pomimo, iż taki znawca z Ciebie, to nie wiecz czy to jest kultura czy subkultura ;) Zapytałeś czy mam jakieś pojęcie, a ja odpisałam na temat. Idiotyczne pytanie, zasługuję na lakoniczną odpowiedz.


Hip Hop ruch kulturowy(odsylam do wikipedii po definicje ruchu k.).
widzisz dla mnie ejst to kultura bo ja tym zyje kazdym elementem.
jakie tam ludzie maja pojecie skoro mowia ze hip hop to muzyka. nie potrafia zrozumiec tej strony zycia i tylko gledza ze to chamy itd.
poetess
poetess
  21 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Hip Hop ruch kulturowy(odsylam do wikipedii po definicje ruchu k.). widzisz dla mnie jest to kultura bo ja tym zyje kazdym elementem. jakie tam ludzie maja pojecie skoro mowia ze hip hop to muzyka. nie potrafia zrozumiec tej strony zycia i tylko gledza ze to chamy itd.

Teraz mi zacytuj miejsce, gdzie stwierdzam, że ludzie kochający hip-hop ( nie tylko w perspektywie muzyki, ale też traktujacy jak sposob na życie ) są chamami? Nie znajdziesz czegoś takiego nawet "między wierszami", bo nic takiego nie powiedziałam i wcale tak nie myśle. Nie odsyłaj mnie do wikipedii znawco. Ok, kultura, jak sam powiedziałeś " najważniejsze, że wiadomo o co chodzi"-Twoje słowa. Odpowiedziałam na Twoje pytanie, które było dosyc ogolne ( no przyznaj..)

Nie chce sie z Toba kłocic, bo szanuje Twoje poglądy i tak na dobra sprawe to stoimy po tej samej stronie barykady. Zakonczmy tą dyskusje, pozdrawiam.
Amibia
Amibia
  21 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Kultura Hip Hopowa.

subkultura :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: 1.Utozszamiacie sie z ta kultura? 2.Macie jakies pojecie o niej?

1. nie. słucham muzyki hiphopowej. i to wystarczy.
2. podejrzewam że tak :ninja:
kuba92762
kuba92762
  21 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: muzyki hiphopowej.

A jaka to muzyka jest?:woot:
Amibia
Amibia
  21 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: A jaka to muzyka jest?

...
rap.

Treść posta jest za krótka. Minimum to 10 znaków. Cytaty nie są wliczane do treści.Treść posta jest za krótka. Minimum to 10 znaków. Cytaty nie są wliczane do treści.
DominiczkaB
Posty: 22446 (po ~74 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 18
DominiczkaB
  21 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: 1.Utozszamiacie sie z ta kultura? 2.Macie jakies pojecie o niej?

1. :nie:
2. :nie:

Don't take life too seriously, you'll never get out alive.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.