Sillmarilion
Sillmarilion
  16 lipca 2008 (pierwszy post)

interesujecie sie kultura tego kraju?
co sadzicie o pochodzacych z tego kraju komiksach i filmach animowanych?
zapraszam do dyskusji...

pauline3211
pauline3211
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: interesujecie sie kultura tego kraju? co sadzicie o pochodzacych z tego kraju komiksach i filmach animowanych? zapraszam do dyskusji...


ie bardzo.
wszyscy wokol fascynuja sie japonia a ja nie widze w niej nic cudownego :)
no moze oprócz tych pięknych krajobrazó ale to kultura raczej nie jest :)
lolropsonlol
Posty: 6587 (po ~80 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 2
lolropsonlol
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: interesujecie sie kultura tego kraju?


jakoś nie bardzo wiem ze tam wisnia kwitnie no i fajne anime robi ale nic wiecej.
tajemniczafotka
tajemniczafotka
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: interesujecie sie kultura tego kraju?

Bardzo ciekawi mnie ich język(trudny), kultura jest dosyć prosta do przyswojenia.

Konto usunięte
Konto usunięte: co sadzicie o pochodzących z tego kraju komiksach i filmach animowanych?

Mam mieszane uczucia, czasem robią filmy(nie koniecznie normalne)poj......., do komiksów nic nie mam.
kuba92762
kuba92762
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: interesujecie sie kultura tego kraju?

Nie.

Konto usunięte
Konto usunięte: co sadzicie o pochodzacych z tego kraju komiksach i filmach animowanych?

Kiedys ogladalem.Mam zamiar sie za Anime zabrac, ale mimo pochwal jakos nie moge sie przelamac.
LittleFuckingLady
LittleFuckingLady
  16 lipca 2008
nie, nie lubię go jakoś zaszczególnie a filmy animowane kocham :tak:
perwitynka
perwitynka
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: interesujecie sie kultura tego kraju? co sadzicie o pochodzacych z tego kraju komiksach i filmach animowanych?

bonsai :rock:
bajjki sa glupie.
zadziora18
zadziora18
  16 lipca 2008
Na pewno jest to jeden z tych krajów, które warto zobaczyć. Kraina kwitnącej wiśni :) Bardziej zależy mi na tym, by zobaczyć Chinski Mur. Podobno same Chiny są bardzo brudne.
Sillmarilion
Sillmarilion
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Bardziej zależy mi na tym, by zobaczyć Chinski Mur. Podobno same Chiny są bardzo brudne.

nie myl chin z japonia
uesh
uesh
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: interesujecie sie kultura tego kraju? co sadzicie o pochodzacych z tego kraju komiksach i filmach animowanych? zapraszam do dyskusji...

Kulturą nie bardzo...ale krajem jako krajem oczywiście:),np Japonia byla jednym z najbiedniejszych krajów itp .w 80,
OrdinaryGirl69
OrdinaryGirl69
  16 lipca 2008
chciałabym kiedyś zwiedzić Tokio.
Kasiulka05
Posty: 4749 (po ~85 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Kasiulka05
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: interesujecie sie kultura tego kraju? co sadzicie o pochodzacych z tego kraju komiksach i filmach animowanych? zapraszam do dyskusji...

bardzo bym chciała się tam wybrać.
fascynuje mnie jeżyk japoński.
kulturę dopiero pomału poznaję ;)
filmy lubię.
.
.jedyne co możesz zrobić teraz to jarać się moją zajebistością.
.
AmyLee094
AmyLee094
  17 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: interesujecie sie kultura tego kraju? co sadzicie o pochodzacych z tego kraju komiksach i filmach animowanych? zapraszam do dyskusji...

Od zawsze interesowała mnie kultura tego kraju. Komiksy (mangi) są naprawdę świetne tak samo jak filmy animowane od których jestem uzależniona. Podoba mi się też japoński rock (j-rock) i oczywiście język (bardzo chciałabym zacząć sie go uczyć) Pozatym sama kaligrafia jest bardzo ciekawa
Lamdar
Lamdar
  17 lipca 2008

Japonia, Japonia.. mangi, anime lubie ;), ale moj pasja jest feudalna Japonia, gdy byl Szogunat, bushido, samuraje, etc etc x)

Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  17 lipca 2008

Katana :zakochany: :napalony: - tym sie interesuje
Po częsci też anime ale to chyba większość ludzi no i motoryzacja Nissan Skyline :napalony:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.