dnmMili
dnmMili
  16 lipca 2008 (pierwszy post)

Malarstwo to Twoja pasja?
Masz jakieś szkice, czy coś czym możesz się tutaj pochwalić?
Możesz tu opisać jakich sposobów malarstwa używasz ?
Robisz to zawodowo, czy nie wiążesz z tym 'talentem' dalszych planów?
Co radzisz początkującym? - a może jesteś początkującym. - jakie odczucia masz, albo i problemy związane z tym?
Jakie masz odczucia oglądając cudze dzieła?
Jakie do tej pory przykuło Twoją uwagę najbardziej?
Czy masz kogoś w rodzinie z 'talentem'? może i nie odkrytym przez resztę świata?
Czy malarstwo rozwija się w dobrym kierunku?

pearl188
pearl188
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Malarstwo to Twoja pasja?

lubię malować i to bardzo:)
Konto usunięte
Konto usunięte: Masz jakieś szkice, czy coś czym możesz się tutaj pochwalić?

mam ale nie lubię się chwalić :zonk:
dnmMili
dnmMili
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: mam ale nie lubię się chwalić

a może jednak coś pokażesz ?:)
martyna1517
martyna1517
  16 lipca 2008

troszke maluje oder szkicuje ale nie pokazuje swoich prac na swiatło dzienne, ale wole pisac opowiadania niz malowac ;/

Amibia
Amibia
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Malarstwo to Twoja pasja?

:nie: podobno mam talent do rysunków, ale nie lubię tego robić. wolę pracę literacką.
AbcDAMIANzzzQl
AbcDAMIANzzzQl
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Malarstwo to Twoja pasja? Masz jakieś szkice, czy coś czym możesz się tutaj pochwalić? Możesz tu opisać jakich sposobów malarstwa używasz ? Robisz to zawodowo, czy nie wiążesz z tym 'talentem' dalszych planów? Co radzisz początkującym? Jakie masz odczucia oglądając cudze dzieła? Jakie do tej pory przykuło Twoją uwagę najbardziej? Czy masz kogoś w rodzinie z 'talentem'? może i nie odkrytym przez resztę świata? Czy malarstwo rozwija się w dobrym kierunku?

1:nie:
2:nie:
3:nie:
4:nie:
5 nic
6 nie wiem
7 żadne
8:nie:
9:nie:
lolropsonlol
Posty: 6587 (po ~80 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 2
lolropsonlol
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Malarstwo to Twoja pasja?


anty talent do tego jestem ;]
ThoseWereTheDays
ThoseWereTheDays
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Malarstwo to Twoja pasja? Masz jakieś szkice, czy coś czym możesz się tutaj pochwalić? Możesz tu opisać jakich sposobów malarstwa używasz ? Robisz to zawodowo, czy nie wiążesz z tym 'talentem' dalszych planów? Co radzisz początkującym? - a może jesteś początkującym. - jakie odczucia masz, albo i problemy związane z tym? Jakie masz odczucia oglądając cudze dzieła? Jakie do tej pory przykuło Twoją uwagę najbardziej? Czy masz kogoś w rodzinie z 'talentem'? może i nie odkrytym przez resztę świata? Czy malarstwo rozwija się w dobrym kierunku?

Może bardziej rysunek niż malarstwo.
Rysuję projekty ubrań, mam już ich trochę, ale nie mam żadnego na kompie, skaner muszę skołować nowy :tak: (chociaż nie wiem, czy bym się nimi pochwaliła, bo bałabym się, że ktoś mi zje ukradnie).
Moja ciotka jest nieodkryta :ziober2: maluje piękne obrazy, głównie krajobrazy, ale jedyne co robi to później oddaje je bliskim.
Chyba największy geniusz w mojej rodzinie :pavarotti:
agrafkaaa
agrafkaaa
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Malarstwo to Twoja pasja?

grubo farbą, lub pastele... ale najbardziej lubie wegiel i ołówki różnej miękkości :)
No i malowanie na szkle :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Masz jakieś szkice, czy coś czym możesz się tutaj pochwalić?

Nie... wszystkie swoje prace od razu rozdaje.

Konto usunięte
Konto usunięte: Możesz tu opisać jakich sposobów malarstwa używasz ?

Pędzle ze sztywnym włosiem lub pocieranie (lol) :D Nie wstrzelam się w żaden prąd :P

Konto usunięte
Konto usunięte: Robisz to zawodowo, czy nie wiążesz z tym 'talentem' dalszych planów?

Bońcie bogowie... nigdy zawodowo :P

Konto usunięte
Konto usunięte: Co radzisz początkującym? - a może jesteś początkującym. - jakie odczucia masz, albo i problemy związane z tym?

Jeśli ktoś Was krytykuje, przymijcie to jako motywacje. Na samym początku zapisałam się na zajęcia plastycznie. Jestem leworęczna - już to się nie spodobalo pani prowadzącej. Po jakichś 3 zajęciach powiedziała mi, że nie mam tam czego szukać, bo jestem beztalenciem. Przysiadłam w domu... i sama się nauczyłam. Udowadniając jej później na którymś konkursie plastycznym, że umiem. To było po kilku latach - już mnie nie pamiętała. Podeszłą do mnie i powiedziała, że przydałby się jej ktoś taki w pracowni.. chyba wiecie jak zareagowałam. :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie masz odczucia oglądając cudze dzieła?

To zależy od tego, co przedstawiają ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie do tej pory przykuło Twoją uwagę najbardziej?

Uwielbiam Impresjonistów :) A ze współczesnych... mój znajomy wspaniale maluje ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy masz kogoś w rodzinie z 'talentem'? może i nie odkrytym przez resztę świata?

Niestety... u mnie ścisłowcy...

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy malarstwo rozwija się w dobrym kierunku?

Tak samo mogłabyś zapytać o poezję.. czy rozwija się w dobrym kierunku. Jestem zdania, że wszyscy zginiemy i wszystko już było. Dopóki robimy to, co nam w duszy gra (mówię o malarstwie, itp.) - jest dobrze.

Senkju ;P
kuba92762
kuba92762
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Malarstwo to Twoja pasja? Masz jakieś szkice, czy coś czym możesz się tutaj pochwalić? Możesz tu opisać jakich sposobów malarstwa używasz ? Robisz to zawodowo, czy nie wiążesz z tym 'talentem' dalszych planów? Co radzisz początkującym? - a może jesteś początkującym. - jakie odczucia masz, albo i problemy związane z tym?

Jestem beznadziejnym malarzem.Nic namalowac nie potrafie:mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie do tej pory przykuło Twoją uwagę najbardziej?

Bylo jakies dzielo tego co ucha chyba nie mial, ale nawet nie pamietam jakie.Nie za bardzo interesuje sie malarstwem.
BakaMomo
BakaMomo
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Malarstwo to Twoja pasja? Masz jakieś szkice, czy coś czym możesz się tutaj pochwalić? Możesz tu opisać jakich sposobów malarstwa używasz ? Robisz to zawodowo, czy nie wiążesz z tym 'talentem' dalszych planów? Co radzisz początkującym? - a może jesteś początkującym. - jakie odczucia masz, albo i problemy związane z tym? Jakie masz odczucia oglądając cudze dzieła? Jakie do tej pory przykuło Twoją uwagę najbardziej? Czy masz kogoś w rodzinie z 'talentem'? może i nie odkrytym przez resztę świata? Czy malarstwo rozwija się w dobrym kierunku?


1. Pasja może nie...ale hobby owszem :)
2. Niestety nie posiadam skanera. Mogę jedynie wrzucić przykładową pracę robioną na komputerze:

Jak widać na załączonym obrazku - programy graficzne raczej mi nie służą :}
3. Węgiel, ołówek...rzadziej akwarela, kredki świecowe, piórko.
4. Z moim "talentem" daleko bym nie zaszła, zatem żadnych planów w związku ze sztuką nie mam - pozostanie moim hobby :)
5. Początkującym radzę uważnie analizować komentarze odnośnie prac i z pokorą przyjmować ewentualną krytykę (o ile jest oczywiście umotywowana). Mnie to bardzo pomogło :)
6. Różnie - w zależności co oglądam.
7. Ekspresjonizm, impresjonizm, secesjyjne szkice.
8. Dziadek...
9. Nie śledzę uważnie współczesnych trendów, więc nie mogę się w tej kwestii wypowiedzieć ;)
ThoseWereTheDays
ThoseWereTheDays
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak widać na załączonym obrazku - programy graficzne raczej mi nie służą :}

ale śliczny :zakochany:
jak go zrobiłaś?
BakaMomo
BakaMomo
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ale śliczny jak go zrobiłaś?

Dziękuję :)
Rysowałam go w programie shi-painter. Jest o wiele prostszy niż photoshop i dostępny w trybie on-line na wielu stronach internetowych.
Unattainable4U
Unattainable4U
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Malarstwo to Twoja pasja?

poniekad owszem.

Konto usunięte
Konto usunięte: Masz jakieś szkice, czy coś czym możesz się tutaj pochwalić?

owszem, mam sporo. a pochwalic sie moge licznymi nagrodami i wyroznieniami z koskursow i kilkoma wystawami moich prac.

Konto usunięte
Konto usunięte: Robisz to zawodowo, czy nie wiążesz z tym 'talentem' dalszych planów?

raczej zawodowo

Konto usunięte
Konto usunięte: Możesz tu opisać jakich sposobów malarstwa używasz ?

roznie, od olowka do akryli :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Co radzisz początkującym?

nie poddawac sie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie masz odczucia oglądając cudze dzieła?

staram sie ocenic pod kazdym katem ;d

Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie do tej pory przykuło Twoją uwagę najbardziej?

moich ludzi z zajec plastycznych chyba wiekszosc prac!;d

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy masz kogoś w rodzinie z 'talentem'? może i nie odkrytym przez resztę świata?

owszem. tatus tez maluje ;d

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy malarstwo rozwija się w dobrym kierunku?

tak. lubie nowoczesny styl. podobaja mi sie obrazy namalowane przez ludzi z amputowanymi konczynami.
olciaaa015
olciaaa015
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Malarstwo to Twoja pasja? Masz jakieś szkice, czy coś czym możesz się tutaj pochwalić? Możesz tu opisać jakich sposobów malarstwa używasz ? Robisz to zawodowo, czy nie wiążesz z tym 'talentem' dalszych planów? Co radzisz początkującym? - a może jesteś początkującym. - jakie odczucia masz, albo i problemy związane z tym? Jakie masz odczucia oglądając cudze dzieła? Jakie do tej pory przykuło Twoją uwagę najbardziej? Czy masz kogoś w rodzinie z 'talentem'? może i nie odkrytym przez resztę świata? Czy malarstwo rozwija się w dobrym kierunku?

1. Między innymi.
2. Mam coś tam..

ostatnia praca robiona w roku szkolnym.
3. Głównie akryle, bądź tempery, rzadziej akwarele.
4. Nie robię zawodowo, bo mam za mało lat xD Ucze sie w Plastyku, chcę iść na ASP.
5. Nie wiem co mam radzic początkującym, zalezy jaki mają problem :P
6. Zależy jakie to są dzieła. Cała twórczośc Beksińskiego, podziwiam.
7.
8. Cała rodzina praktycznie, od strony mamy uzdolniona ;D
9. Prawdopodobnie tak..
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.