MordoTyMoja
MordoTyMoja
  16 lipca 2008 (pierwszy post)


Byłem na tym w kinie i przynam sie ze podchodzilem do tej produkcji dosc sceptycznie, myslalem ze bedzie to produkcja pokroju Hulka, Iron Mana czy innego shitu ale pozytywnie sie zaskoczylem. Film fajny (szczegolnie do połowy) fajny humor, interesujące efekty i przede wszystkim pomysl na "superbohatera-żula-demolke" :D Nie bardzo podobal mi sie zwrot akcji w połowie filmu i wlasciwie juz dalsza jego część ktora jest bardziej w konwencji dramatu (troche ciezkawe - mogli calosc zrobic jako lekka komedie) ale zakonczenie Ok i nie zaluje wydanej kasy a bilet ;) Moja ocena to tak 8 na 10 punktow :P Polecam :)

* Jezeli widzieliscie ten film... to jakie wrazenia, opinie, uwagi ?
* Jak oceniacie gre Willa Smitha w tym filmie porownujac do filmu "Jestem legendą" czy innych..
lolropsonlol
Posty: 6587 (po ~80 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 2
lolropsonlol
  16 lipca 2008
MordoTyMoja
MordoTyMoja: * Jezeli widzieliscie ten film... to jakie wrazenia, opinie, uwagi ?


niestety nie widziałem ale mam zamiar zobaczyć;]
Amibia
Amibia
  16 lipca 2008
MordoTyMoja
MordoTyMoja: * Jezeli widzieliscie ten film... to jakie wrazenia, opinie, uwagi ?

nie byłam. szczerze mówiąc to o wiele bardziej chciałabym zobaczyć Woll-e czy jak to tam się pisze.
sweeteen
sweeteen
  16 lipca 2008

czytałam recenzje tego filmu.
większość mowi o tym, że film udany tylko do połowy.
później jest zbyt przesadzony efektami specjalnymi itp.
osobiście nie byłam i nie zamierzam chyba .

MordoTyMoja
MordoTyMoja
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: większość mowi o tym, że film udany tylko do połowy. później jest zbyt przesadzony efektami specjalnymi itp.


To jest prawda ze film bardzo fajny jest do połowy a potem nagle zaczyna sie DRAMAT i wedlug mnie to jest przyczyna a nie nadmiar efektów specjalnych (film o superbohaterze bez efektów ? niby jak.. uwazam ze nie raza az tak bardzo ) ale mimo to mozna obejzec ;) Pozdr
davvyd0z
davvyd0z
  16 lipca 2008

Film tragiczny, szkoda czasu i pieniędzy żeby iść na niego do kina. :)

MordoTyMoja
MordoTyMoja
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Film tragiczny, szkoda czasu i pieniędzy żeby iść na niego do kina. :)


moze jakies uzasadnienie ..?

filmu bronic nie zamierzam - kazdy ma swoj gust
ale rzucenie opinii bez uzasadnienia swiadczy o "tragicznosci" autora :))
dnmMili
dnmMili
  16 lipca 2008

nie miałam okazji oglądać, bo nawet o nim nie słyszałam -ale zapewne obejrzę :) z ciekawości...

kuba92762
kuba92762
  16 lipca 2008

Nie widzialem, ale Will Smith jest moim ulubionym aktorem to na pewno obejrze go w najblizszym czasie:)

EjZobaczCzymJezdze
EjZobaczCzymJezdze
  16 lipca 2008
MordoTyMoja
MordoTyMoja: moze jakies uzasadnienie ..?

Scenariusz banalny, reżyseria słaba, chaotyczne ujęcia i praca kamery. Efekty nie aż tak świetne by miały ratować film.

MordoTyMoja
MordoTyMoja: ale rzucenie opinii bez uzasadnienia swiadczy o "tragicznosci" autora :))

A może o jego braku czasu? Albo niespecjalnej chęci wdawania się w szczegóły? Albo po prostu o tak wybitnym autorytecie, że żadne uzasadnienia nie są potrzebne?

:and:
EjZobaczCzymJezdze
EjZobaczCzymJezdze
  16 lipca 2008

Zapomniałem dodać - to miała być komedia, rzekomo. A żarty były drętwe, poza paroma wyjątkami. No i było ich mało.

MordoTyMoja
MordoTyMoja
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: MordoTyMoja: moze jakies uzasadnienie ..? Scenariusz banalny, reżyseria słaba, chaotyczne ujęcia i praca kamery. Efekty nie aż tak świetne by miały ratować film.


wedlug mnie pomysl na scenariusz byl ok, tylko mogli dac wiecej gagow i odstapic od rozwijania zbednych watkow dramatycznych

Konto usunięte
Konto usunięte: MordoTyMoja: ale rzucenie opinii bez uzasadnienia swiadczy o "tragicznosci" autora :)) A może o jego braku czasu? Albo niespecjalnej chęci wdawania się w szczegóły? Albo po prostu o tak wybitnym autorytecie, że żadne uzasadnienia nie są potrzebne?


Jezeli "brak czasu" to po co zabiera glos ktory nic nie znaczy nie poparty argumentami ?

Introwertyk ?

Egocentryk ?

Konto usunięte
Konto usunięte: No i było ich mało.

przyznaje, moglo byc ich znacznie wiecej
heo
heo
  16 lipca 2008

Oglądałem.
Z poczatku obiecujące. Potem się mocno rozlazło.
Bardzo mocno.
Stało się niemiłosiernie infantylne i z trudem przebrnąłem do końca.
W skali od 1 do 10
gdzie 4 to poniżej oczekiwań wstawiam 4

olewaaa
olewaaa
  16 lipca 2008

Mam nadzieję, że w tym tygodniu obejrzę.

Konto usunięte
Konto usunięte: Stało się niemiłosiernie infantylne i z trudem przebrnąłem do końca.

A taki ciekawy trailer. :and:
Oszukiści!
heo
heo
  16 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: A taki ciekawy trailer. Oszukiści!

efekty specjalne są niezłe.
Dowcipnie nawet moimentami jest, ale gdy hancock to coś ważnego odkrywa w tym filmie (nie chce zdradzać, żeby nie psuć ) to film zamienia się w rozlazłe coś..

A filmy oceniam dosyć "strict" więc ta 4 nie oznacza, że mi się nie podobał w ogóle..
No można obejrzeć, ale widziałem lepsze filmy tego lata - choćby Wanted..
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.