martyna1517
martyna1517
  15 lipca 2008 (pierwszy post)

Ksiązka na dziś: My dzieci z dworca Zoo (niem Wir kinder aus Banhow Zoo"
Czytał ktoś?
Podobało się Wam?
Poleciłbyś ja znajomemu?
Co przykuło Wasza największą uwagę?
pozdrawiam i miłego dnia zyczę *q*

OrdinaryGirl69
OrdinaryGirl69
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Uwielbiam ksiazki z zycia wziete. Szczegolnie o narkomanach :) Ksiazka jak i film bardzo mi sie podobaly :)

a Pamiętnik Narkomanki czytałaś?
UkolyszMnieDoSnu
UkolyszMnieDoSnu
  15 lipca 2008
martyna1517
martyna1517: Czytał ktoś? Podobało się Wam? Poleciłbyś ja znajomemu? Co przykuło Wasza największą uwagę? pozdrawiam i miłego dnia zyczę *q*

ja.
bardzo.
jak najbardziej.
prawdziwe środowisko narkomanów, książka na pewno odrzuca od ćpania :mrgreen:
ja też . ;*
iwona19TE
iwona19TE
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Pamiętnik Narkomanki

wg mnie ksiazka mniej wciagajaca niz my dzieci z dworca zoo
OrdinaryGirl69
OrdinaryGirl69
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: wg mnie ksiazka mniej wciagajaca niz my dzieci z dworca zoo

ale też godna przeczytania. w tej książce nawet nazwiska nie zostały zmienione, sama prawda.
i akcja się toczy w moim mieście. :)
Unattainable4U
Unattainable4U
  15 lipca 2008
martyna1517
martyna1517: Ksiązka na dziś: My dzieci z dworca Zoo (niem Wir kinder aus Banhow Zoo" Czytał ktoś? Podobało się Wam? Poleciłbyś ja znajomemu? Co przykuło Wasza największą uwagę? pozdrawiam i miłego dnia zyczę *q*

tak czytalam i polecalabym kazdemu, nie tylko znajomym;)
co mi sie spodobalo? opisy, dokladne opisy przezyc i stopniowego staczania sie na samo dno, pomyslowosci i zaradnosci gdy brakowalo pieniedzy na towar. fajna i pouczająca z pewnoscia opowieść dla łepków :tak:
idiotkaJedna
idiotkaJedna
  15 lipca 2008
martyna1517
martyna1517: Ksiązka na dziś: My dzieci z dworca Zoo (niem Wir kinder aus Banhow Zoo"

Czytałam, ale bardzo dawno temu. Pamiętam już niewiele, ale wiem, że było ciekawe i nie mogłam się oderwać o czytania. Historia wydawała mi się zadziwiająco prawdziwa.
jeśli chcecie coś więcej poczytać na ten temat to http://mydziecizdworcazoo.klub.eblog.pl/
iwona19TE
iwona19TE
  15 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ale też godna przeczytania. w tej książce nawet nazwiska nie zostały zmienione, sama prawda. i akcja się toczy w moim mieście. :)

fakt zgadzam sie warto przeczytac, chocby dla samego porownania z innymi ksiazkami.
Kasiulka05
Posty: 4749 (po ~85 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Kasiulka05
  15 lipca 2008
martyna1517
martyna1517: Czytał ktoś? Podobało się Wam? Poleciłbyś ja znajomemu?

`tak czytałam
`bardzo, uwielbiam książki tego typu
`jak najbardziej
.
.jedyne co możesz zrobić teraz to jarać się moją zajebistością.
.
martyna1517
martyna1517
  15 lipca 2008

moja klasa nawet ksiązke omawiał na lekcji języka polskiego xD było dośc ciekawie. Ksiązka jak dla mnie ejst świetna, taka "prawdziwa"

killbroken
killbroken
  15 lipca 2008
martyna1517
martyna1517: dzieci z dworca Zoo

oglądałem film-spoko nawet ale słaby
foccowme
foccowme
  15 lipca 2008

Czytałam i bardzo mi sie podoba książka, jednak mam inne , które bym poleciła , ale z zupełnie innej kategorii, może założę temat nawet i polecę;)

AjaToCo
AjaToCo
  15 lipca 2008
martyna1517
martyna1517: Wir kinder aus Banhow Zoo

Wir Kinder vom Bahnhof Zoo :)
Ksiazka owszem dobra, jako nastolatka zaczytywalam sie ksiazkami o podobnej tematyce.
zoskatoska
zoskatoska
  15 lipca 2008
martyna1517
martyna1517: Ksiązka na dziś: My dzieci z dworca Zoo (niem Wir kinder aus Banhow Zoo" Czytał ktoś? Podobało się Wam? Poleciłbyś ja znajomemu? Co przykuło Wasza największą uwagę? pozdrawiam i miłego dnia zyczę *q*

1. znam
czytalam.
ogladalam film.
2. zarowno film jak i ksiazka - tak, podobala sie.
3. polecam znajomym :mrgreen:
4. hmmm... ksiazka ogolnie szokujaca... przykul uwage fakt, ze Detlef zarowno jak i glowna bohaterka - zarabiali na narkotyki sprzedajac swoje cialo, co nie przeszkadzalo im w kochaniu sie itp.

rowniez milego dnia ;)
xxAldonaxx
xxAldonaxx
  15 lipca 2008
martyna1517
martyna1517: Czytał ktoś? Podobało się Wam? Poleciłbyś ja znajomemu? Co przykuło Wasza największą uwagę?

ja.
bardzo.
oczywiście.
wiele rzeczy. szczególnie jak szybko i jak młodo można wpaść w nałóg przez znajomych.
Angelaaxxx
Angelaaxxx
  15 lipca 2008
martyna1517
martyna1517: Czytał ktoś?

oglądałam film.

martyna1517
martyna1517: Co przykuło Wasza największą uwagę?

szczerze mówiąc nie był zbyt ciekawy-nudny
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.