monika27771
Posty: 185 (po ~69 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
monika27771
  14 lipca 2008 (pierwszy post)

jaka jest wasza ulubiona komedia??

The best things in life are unseen - that's why we close our eyes when we KISS, CRY and DREAM...

LittleFuckingLady
LittleFuckingLady
  14 lipca 2008
deadlynightshade
deadlynightshade: scary movie itp.

jedynie 2 część jest godna obejrzenia, reszta są okropne:and:
Wieczny student jest jeszcze fajny :D
LittleFuckingLady
LittleFuckingLady
  14 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: to moze to, nie pamietam dokladnie, bo dawno to ogladałam i to w dodatku w szkole na zastepstwie ale ta nowsza jest fajna, o tym jak babka zachodzi w ciaze z facetem poznanym na imprezie, po pijaku

właśnie szukałam tego na emule tego nowszego i nie było tylko te stare:and:
poetess
poetess
  14 lipca 2008

Zapomniałabym..jeszcze Dzień Świra absolutnie warty obejrzenia i Vinci ;)

adelaide21
adelaide21
  14 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: właśnie szukałam tego na emule tego nowszego i nie było tylko te stare

poszukaj na jakims forum, np na dvhk , tzreba sie wczesniej zarejestrowac, tam najczesciej sa linki na rapidshare
LittleFuckingLady
LittleFuckingLady
  14 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: poszukaj na jakims forum, np na dvhk , tzreba sie wczesniej zarejestrowac, tam najczesciej sa linki na rapidshare

nigdy nie ściągałam z rapidshare, to jakiś program:woo:
ewelina9003
ewelina9003
  14 lipca 2008
Kasiulka05
Kasiulka05: Scary Movie też lubię ;p

też fajny :lol2: a oglądałaś "Klub dzikich kotek"? :crylol:
Kasiulka05
Posty: 4749 (po ~85 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Kasiulka05
  14 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: też fajny a oglądałaś "Klub dzikich kotek"?

nie pamiętam ale tytuł już gdzieś słyszałam więc być może :D
.
.jedyne co możesz zrobić teraz to jarać się moją zajebistością.
.
adelaide21
adelaide21
  14 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: nigdy nie ściągałam z rapidshare, to jakiś program:woo:


" serwis oferujący darmowy hosting plików z pewnymi ograniczeniami (można pobierać tylko 1 plik na raz, nie używając żadnych programów do pobierania, a czas oczekiwania na "bilet" wynosi około minuty zależnie od obciążenia serwerów). Jest jedną z najpopularniejszych stron tego typu; wg Alexy jest na 12. miejscu najczęściej odwiedzanych stron na świecie[1]. Rapidshare pozwala za darmo uploadować pliki wielkości do 200MB. Wykupując konto premium można bez czekania na "bilet" uploadować pliki do 2000MB, ale w ciągu dnia nie można pobrać więcej niż 10GB, a w tygodniu 50GB."
tak mowi wikipedia ....
LittleFuckingLady
LittleFuckingLady
  14 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: " serwis oferujący darmowy hosting plików z pewnymi ograniczeniami (można pobierać tylko 1 plik na raz, nie używając żadnych programów do pobierania, a czas oczekiwania na "bilet" wynosi około minuty zależnie od obciążenia serwerów). Jest jedną z najpopularniejszych stron tego typu; wg Alexy jest na 12. miejscu najczęściej odwiedzanych stron na świecie[1]. Rapidshare pozwala za darmo uploadować pliki wielkości do 200MB. Wykupując konto premium można bez czekania na "bilet" uploadować pliki do 2000MB, ale w ciągu dnia nie można pobrać więcej niż 10GB, a w tygodniu 50GB." tak mowi wikipedia ....

a możesz podać mi link do tego forum?
together100
together100
  14 lipca 2008
monika27771
monika27771: "Pieniądze to nie wszystko" "Dzień świra"


też to oglądałam

a ja lubie jeszcze 'Przyjaciel gangstera' xD
adelaide21
adelaide21
  14 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: link do tego forum?

forum tylko sie trzeba zarejestrowac
wogóle jest tu mnóstwo rzeczy zwiazanych z komputerami i tv, nie tylko linki do filmów, ale tez programy rózne itp..
tak wogóle to Basia jestem :)
LittleFuckingLady
LittleFuckingLady
  14 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: forum tylko sie trzeba zarejestrowac wogóle jest tu mnóstwo rzeczy zwiazanych z komputerami i tv, nie tylko linki do filmów, ale tez programy rózne itp.. tak wogóle to Basia jestem :)

dzięki, zaraz zobaczę :>
Daria :)
adelaide21
adelaide21
  14 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: dzięki, zaraz zobaczę :>

tylko teraz zrobili przy wpisywanu kodu te kotki, pieski i nne pierdoł i nie sposob wpisac kodu poprawnie :and:
OrdinaryGirl69
OrdinaryGirl69
  14 lipca 2008
łoo, dużo takich.
m.in. filmy z serii Jasia Fasoli, American Pie, Eurotrip, Lejdis, Seksmisja. :P
adelaide21
adelaide21
  14 lipca 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Seksmisja. :P

skoro o starych polskich komediach mowa to dodam jeszce "nie lubię poniedziałku" - Klasyka :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.