| Fotka.com
bassDJ
Posty: 34 (po ~240 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 321
bassDJ
  21 September 2015 (pierwszy post)

Patryk Brzezina, Dominik Syta, Kuba Joachimiak oraz DJ Angell bass - młodzi, energiczni i pełni pomysłów. To zespół MAXLIVE - nowa grupa w świecie Dance/Disco Polo.
Tym samym rynek muzyczny wzbogacił się o nowy powiew świeżości i młodzienczej verwy!

Zespół powstał z inicjatywy Patryka Brzezina ex-członka grupy Mix-Dance. Zaproponował on granie Kubie oraz Dominikowi.
Zadebiutowali podczas Dożynek gminnych w ,,Góra św. Małgorzaty,, . Gdzie zagrali u boku DJa Angell bass podczas jego DJ LIVE SHOW.
Pomysł współnego grania przypadł chłopakom do gustu, Patryk postanowił zaprosić DJ Angell bass do współpracy przy projekcie : MAXLIVE !
Mimo małego stażu grupa zagrała już ponad 6 koncertów mni. Dożynki gminne ,,Korytnica,, 2015, Pożegnanie lata ,,Repki,, oraz Pożegnanie Lata z fundacja ,,Serce na dłoni,, w Łodzi.

Nowością bądź nie jest to że wokalista ,Patryk Brzezina śpiewa całosć na żywo a DJ remixuje podkłady na żywo. Całość robi ogromnie wrażenie połączenia typowego koncertu i dyskoteki.

Z prywatnego źródła wiemy że grupa ma już wsparcie agencji koncertowej ,,HOLLYŁÓDŹ,, Co można wywnioskować z tego , że połączone zostały strony na facebooku ze stronami artystów wspieranych przez ,,HOLLYŁÓDŹ,, .
Z krótkiej rozmowy z członkiem zespołu :
Bardzo ważna jest energia, zapał i umiejętności całego składu , ważne jest to, aby nie zachłystnąć się procentową sodówą.

Czy zobaczymy ich na antenie PoloTV? Usłyszymy w radio? Czas pokaże a tymczasem życzymy zespołowi udanego debiutowania na deskach estrady!(przyp. red)

red.Karolina Piłworska (Pollpresse)

Psyko
Psyko
  21 September 2015
bassDJ
bassDJ: Opinie

Co tu opiniować zapodaliście by lin to waszej muzy a tak to dno z opisu czekam na jakiś kawałek .
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.