JestemBe
Posty: 13 (po ~150 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 19
JestemBe
  9 września 2015 (pierwszy post)

JESTEM KRÓLEM W TYM RAPIE ... STETY CZY NIE STETY, WYEBANE MAM ;)) I TAK MNIE nieznasz1.wrzuta.pl #JOŁ!

VVonrz
VVonrz
  9 września 2015

magik?

RadzioOoo1988
RadzioOoo1988
  9 września 2015

Wrzucasz traki na fotkę? Wiec Cie poje.:cenzura:.o mocno / szansa byś byl królem rapu: tylko jak skoczysz przez okno / otwórz gębę swą szeroko, jak przystało na króla / do korony na głowie, berło wypełni twe usta

pograzonywplaczu2
pograzonywplaczu2
  9 września 2015

Modelatornia Chyba jeszcze na dodatkowych zajęciach w Schol ?

JestemBe
Posty: 13 (po ~150 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 19
JestemBe
  9 września 2015

@VVONRZ MAGIK DO MNIE NIE MA #POLOTU

JestemBe
Posty: 13 (po ~150 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 19
JestemBe
  9 września 2015
d83dde02 . d83ddd2bd83ddc7f'blauu
Shaitan
Shaitan
  9 września 2015

Rap to gówno.

Kontrowersje
Kontrowersje
  9 września 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Shaitan
Shaitan: Rap to gówno.




aleś Ty obleśny z tym swoim słownictwem, po tym jak nie masz modka wychodzi z ciebie słoma i prostactwo
Shaitan
Shaitan
  9 września 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: aleś Ty obleśny z tym swoim słownictwem, po tym jak nie masz modka wychodzi z ciebie słoma i prostactwo


Dziwne, bo jako mod też często używałem słowa "gówno" ;)
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 657
esquilo
  9 września 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: JESTEM KRÓLEM W TYM RAPIE

Fajnie, że w siebie wierzysz. Ale na forum to Ty nie klnij ziomeczku :D.

Konto usunięte
Konto usunięte: Wrzucasz traki na fotkę?

Powyższa uwaga tyczy się również Ciebie.

P.S. Wrzuca, bo chce i może. Nie podoba się jego twórczość, wyraź to w kulturalny sposób.
I... nie rozpaczaj.
Kontrowersje
Kontrowersje
  9 września 2015
Shaitan
Shaitan: często używałem słowa "gówno" ;)

Kulturalni ludzie takich słów nie używają, widać jaką Jesteś patologią.
... I ktoś taki zablokował mi konto, człowiek o tak niskim poziomie samozachowawczym jak również prostackim podejściu do tematu, nigdy nie powinien mieć moda. I to jest właśnie przykład iż w okresie upadłości tego portalu każdy śmieć mógł zostać tu moderatorem.
Shaitan
Shaitan
  9 września 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Kulturalni ludzie takich słów nie używają, widać jaką Jesteś patologią.


Bo akurat ty masz prawo komukolwiek wytykać brak kultury czy niski instynkt samozachowawczy ;) Kiedyś myślałem, że tylko trollujesz dla atencji, a ty naprawdę jesteś idiotą z problemami psychicznymi ;)

No leć od razu do FT ze skargą, że cię obraziłem ;)
Kontrowersje
Kontrowersje
  9 września 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Shaitan
Shaitan: Bo akurat ty masz prawo komukolwiek wytykać brak kultury czy niski instynkt samozachowawczy ;) Kiedyś myślałem, że tylko trollujesz dla atencji, a ty naprawdę jesteś idiotą z problemami psychicznymi ;)

Ja to robię dla beki d83dde0f Poza tym różnica między nami jest taka że ja nie ukrywam tego iż jestem patologią i rakiem tego forum, za to Ty próbowałeś grać moralniaka i wielkiego modka, który pilnuje tutaj porządku. Teraz Jesteś po prostu sobą, czyli zwykłym Cebulakiem bez żadnych zasad który rzuca tu mięchem by zwrócić na siebie uwagę, bo inaczej się nie da, oczko znikło przeca
Shaitan
Shaitan
  9 września 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Ty próbowałeś grać moralniaka i wielkiego modka, który pilnuje tutaj porządku


Gówno prawda, banowałem cię BO MOGŁEM.
Konto usunięte
Konto usunięte: Teraz Jesteś po prostu sobą, czyli zwykłym Cebulakiem bez żadnych zasad który rzuca tu mięchem by zwrócić na siebie uwagę, bo inaczej się nie da, oczko znikło przeca


No, słowo gówno to rzeczywiście mięcho xd
Nie muszę zwracać na siebie uwagi, nie jest mi to do szczęścia potrzebne - inaczej idąc twoim tokiem rozumowania wcale bym nie zrezygnował z tego "oczka".

PS: gdzie ban dla mnie? FP już nie odczytują twojego bólu dupy?
Kontrowersje
Kontrowersje
  9 września 2015
Shaitan
Shaitan: Gówno prawda, banowałem cię BO MOGŁEM.

Bo sam chciałem :lol: myślisz że dał bym się zbanować jeszcze kilka lat temu jak była tu aktywność w grupach? Dałem Ci taką możliwość więc z niej skorzystałeś na mocy prawa które Ci nadano. Nie mógł byś mnie zbanować jak przestrzegał bym regulaminu, więc byłeś i jesteś nikim, zwykłym dupkiem pracującym za darmo u Agnieszczaka.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.