GABRYSIAK
Posty: 20 (po ~290 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 320
GABRYSIAK
  9 stycznia 2013 (pierwszy post)

SIEMANKO TROCHE JUZ STARY JESTEM MAM 27 LAT ALE PAMIETAM ZE JAK CHODZILEM DO 7 KLASY PODSTAWOWKI OBCIACHEM BYLO SLUCHAC DISCO POLO KOJARZYLO SIE TO Z WIESNIACTWEM A DZIS PATRZE NA PROFILE I MLODE DZIEWCZYNY TEGO SLUCHAJA CZY TO JUZ KONIEC SWIATA JAK MOZNA TO SLUCHAC LUBIE ROZNE GATUNKI ALE NIGDY NIEZROZUMIEM DISCO-WIOSKI I TE TEKSTY TAK PROSTE JAK MOJ KOLEGA W SPODNIACH

xxxxxxxxxxxvv ffffffffff

GABRYSIAK
Posty: 20 (po ~290 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 320
GABRYSIAK
  9 stycznia 2013

DISCO POLO

xxxxxxxxxxxvv ffffffffff

Strobista
Strobista
  9 stycznia 2013

nie wiem, ja staram sie nie oceniac ludzi po tym czego sluchają. Aczkolwiek dobijające jest to ze teraz co drugi jara sie tym czyms pt.: "ona tu jest i tanczy".(przynajmniej u mnie na uczelni i w akademiku:ninja:)
No ale jak kazdy 'one hit wonder' na to gówno tez przyjdzie pora ze kazdy zapomni, malo tego potem nie bedzie zapewne sie przyznawal do sluchania tego gówna jesli bedzie o tym wzmianka:)
Pozdrawiam.

inka17k
inka17k
  9 stycznia 2013

27 i czujesz się staro, ciekawe co powiesz jak będziesz miał 80:)

Z disco jest tak, ze ktos kto lubi niech słucha, mi sie disco kojarzy tylko z weselami i niechaj tak zostanie.

joninho96
wpis jest ukryty
autsider80
autsider80
  9 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Kamienny dom, sądny dzień,zwolni stary szkielet z robaka szczęk;Czy płaczesz tam - nikt sie nie dowie, Człowieku...


KAT ich ballady dają rade. Co do disco polo to nie wczesny komunizm że musimy posłusznie tego słuchać.
Strobista
Strobista
  9 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: KAT ich ballady dają rade


podbijam
asiaa
asiaa
  9 stycznia 2013

Ja powiem tak ja tam do tej muzyki nic nie mam kazdy słucha. tego co mu się podoba. Ale dziwne jest to, ze jak jest na imprezie czy weselu to wszyscy przy tej muzyce każdy się dobrze bawi mało tego każdy zna tekst na pamięć mimo tego że potem mówi ,że ta muzyka jest dla wieśniaków .

gucioreddevil1989
gucioreddevil1989
  10 stycznia 2013

bo to muzyka dla idiotów a w gorzole na weselach nikt nie ma mózgu i tylko takie przesłanki docierają. Proste

autsider80
autsider80
  10 stycznia 2013
asiaa
asiaa: Ale dziwne jest to, ze jak jest na imprezie czy weselu to wszyscy przy tej muzyce każdy się dobrze bawi mało tego każdy zna tekst na pamięć mimo tego że potem mówi ,że ta muzyka jest dla wieśniaków .


Co prawda to prawda. Podobna sytuacja. Przytstanek woodstock Kostrzyn na scene wchodzi jakiś koleś we fraku i dusi z siebie arie operowe nikt nie miał nic do niego nawet dostał oklaski. Tysiące ludzi śpiewało razem z nim ja też bym może śpiewał ale kac morderca mnie dopadł i łeb pękał.
binoleq
Posty: 11156 (po ~104 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 13
binoleq
  10 stycznia 2013

kazdy lubi to co chce u mnie czesto sluchaja disco polo nic nie mam przeciwko wole disco polo posluchac niz jakiegos metalu

"Dlaczego nie mówisz mi, że mnie kochasz?Już raz to powiedziałem, jak coś się zmieni dam Ci znać."

Adidasowa
Adidasowa
  10 stycznia 2013
binoleq
binoleq: wole disco polo posluchac niz jakiegos metalu

d83cdd99
GABRYSIAK
Posty: 20 (po ~290 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 320
GABRYSIAK
  11 stycznia 2013

prosci ludzie sluchaja prostej muzyki przykre ale prawdziwe hehehe inteligenti niezamykaja sie w jednym gatunku disco polo kazdy moze wykonywac bo do tego talentu nietrzeba

xxxxxxxxxxxvv ffffffffff

ShadowKatModow
ShadowKatModow
  11 stycznia 2013

trance&electro reszta muzyki typu pop to szajs xd

xxxxXJeannyXxxxx
xxxxXJeannyXxxxx
  11 stycznia 2013

asiaa kojarze cię z pewnej strony :P

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.