DuchPastwisk
DuchPastwisk
  20 grudnia 2012 (pierwszy post)

Coś dla fanów Rapu. Nowy mixtape mojego autorstwa, na którym znajdziecie kawałki, które powstały wyłącznie w 2012 roku. Są to produkcje z rodzimej sceny jak i zagranicznej. Specjalnie z okazji końca świata, umierajcie z muzyką w uszach!

https://soundcloud.com/hubert-ciarka/dj-ciarson-mixtape-maj-w

Czekam na jakieś sensowne opinie :)

Strobista
Strobista
  21 grudnia 2012

myslałem ze cos mi sie spodoba.
jednak wolę przezyc wlasną smierć w ciszy.

DuchPastwisk
DuchPastwisk
  21 grudnia 2012

W końcu się komuś nie spodobało :) bo myślałem, że wszystkim się podoba, bo chcą być mili ;)

A co Ci się nie spodobało jeśli można wiedzieć?

Strobista
Strobista
  21 grudnia 2012

po prostu nie moj gust;]
btw
ten pierwszy kawalek troche mnie zamulał przez ten bit
4;40 bit masakruje mi mózg, straszny jest;]
ogolnie mi mixtape nie podpadł do gustu zwłaszcza polskie kawałki bo nie slucham polskiego rapu;]
najgorszy chyba ten od 16:20 :ziober2: dyskotekowy bit:] od 17 do 21 minuty juz bardziej mi podchodzi bo przypomina mi jakies kawałki tych wykonawcow ktorych ja slucham;P

ale wiesz, ilu ludzi tyle opinii:)

DuchPastwisk
DuchPastwisk
  21 grudnia 2012

spoko, jeden lubi to, drugi to. Jakiego Rapu słuchasz?

Strobista
Strobista
  22 grudnia 2012

dokładnie:]
z polski tylko Słoń mnie przekonuje a reszta to typy zza oceanu:]

WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  22 grudnia 2012

strasznie tandetny ten mixtape chyba robiony w cepie na kompie xd

DuchPastwisk
DuchPastwisk
  22 grudnia 2012

na telefonie sklejałem, zrobisz lepszy?

ChybaKpisz
ChybaKpisz
  22 grudnia 2012

moge liste utworów?

Konto usunięte
Konto usunięte: ten pierwszy kawalek troche mnie zamulał przez ten bit

to racja, mnie tez
ChybaKpisz
ChybaKpisz
  22 grudnia 2012

oprócz nowego pezeta i chyba ze dwoch kawalkow tego od 8:08 i 16:18 to jest nawet nawet ;) od 17 już całkiem smacznie :)

DuchPastwisk
DuchPastwisk
  22 grudnia 2012

O kurde, mam tu wszystkie kawałki wypisać?

WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  22 grudnia 2012
DuchPastwisk
DuchPastwisk: na telefonie sklejałem, zrobisz lepszy?

to jaki z ciebie dj i jaki mixtape jak na telefonie sklejałeś
ale rap to ty szanuj a nie robisz jakis festyn
"tu biali frajerzy chca być jak czarni gangsterzy"
DuchPastwisk
DuchPastwisk
  22 grudnia 2012

hahahahaha, widzę, że nie umiesz rozmawiać... jeszcze tak na marginesie: Rap pochodzi o tych czarnych. ;) Pozdrawiam Cię.
Jeszcze sprawdź w wikipedii co oznacza słowo ''ironia''. :)

PiotrLuszcz
PiotrLuszcz
  22 grudnia 2012

super zagranie DuchuPastwisk xd dodawanie na czarna liste a potem pisanie he he odpowiedzi w temacie, twój spryt nie zna granic ty biała małpo xd

ten twój mixtape jest tak biedny tak słaby ze nawet nie chciało ci sie wyrównać ścieżek by miały identyczna głosnosc, bardzo mnie denerwuje cos takiego ze jakies zaginione ogniwo miedzy małpa a czarnym profanuje słowo "dj" uwierz bambo prawdziwy dj to by cie zabił gramofonem za to co wyczyniasz i chyba nie masz godnosci, ironii to chyba ty nie kumasz skoro piszesz ze rap pochodzi od czarnych odnoszac sie pewnie do cytatu z białymi frajerami i czarnymi gangsterami, który imo idealnie cie wypunktował bo wygladasz jak jakaś biała małpa któraś tam kopia równie słabego gurala dla dzieci......brak mi słów na ciebie bo własnie przez takich jak ty....(dopisz sobie aaaaaaaj)ta muzyka jest postrzegana jak szajs dla niedorozwinietych. DALEJ SŁUCHAJ SOBIE SŁONIA I PANCZY OSTRYCH JAK ZYLETKA
ps.ale na czarna liste to ty mnie dodaj bo nie chce mi sie logowac na kolejny z over 9000 profilów
pozdro xd

DuchPastwisk
DuchPastwisk
  22 grudnia 2012

Pomyliłeś się internetowy napinaczu. Słonia, ani Ostrego nie słucham :) Niedługo wyjdzie klasyczny mixtape, może poznasz troszkę historii tej muzyki :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.