Ziiuta
Ziiuta
  6 listopada 2012 (pierwszy post)

Siemanko :) dodaję ten temat na forum w celu ogarnięcia jakie osoby będą na koncercie w Poznaniu, można by później zrobić dobre after party w dobrym towarzystwie, po dobrym koncercie :D http://www.facebook.com/photo.php?fbid=365860253497043&set=a.135679399848464.35409.113330225416715&type=1&relevant_count=1 , zainteresowani niech ogarną temat i wbijają ;)

AkaDwa
AkaDwa
  6 listopada 2012

Paluch a co to? a to ten skrajny typ który jedzie od pierwszej sekundy do ostatniej na jedno kopyto, czasem nawet po za podkładem. heh nawet cześciej niż czasem. Czasem to on w beacie jedzie jak mu się uda, ale to przypadkiem. Flou tragedia - 4legalne płyty i 0 progresu, a raczej regres. A rymy - jakbym był na zgonie wolałbym słuchać Dody.

Nasrać na niego bym nie chciał. A party bym z Tobą zaliczyć mógł :mrgreen:

Ziiuta
Ziiuta
  6 listopada 2012

:D dobre i to ;)

LaMuerte666
LaMuerte666
  6 listopada 2012

i co ci to chłopcze da że sobie pojedziesz po Paluchu na forum-wiesz tak z definicji wychodzisz na typowego hejtera,który tylko pier**** i nic więcej

Ziiuta
Ziiuta
  6 listopada 2012

Myślę, że to już jego biznes, nam --uj do tego czy jest hejtem czy też nie. Każdy ma swój gust muzyczny, a jeśli chodzi o pojazd na kogoś, to zgadzam się z Tobą, `pier****nie i nic więcej`. I bez spiny proszę ;)

LaMuerte666
LaMuerte666
  6 listopada 2012

świetnie,też mam gust muzyczny-swój własny,jedyny unikalny -jak każdy,i jakoś nie muszę bezsensownie jechać po wszystkim co mi nie podchodzi(robiłem tak jak byłem dzieciakiem :mrgreen: ),z argumentami cienkimi jak dupa węża

ja tam się nie spinam :mrgreen: mam wyeeebane,ale zaiste drażnią mnie ludzie którzy sieją bezsensowna i bezpodstawną krytykę

nara czapa

AkaDwa
AkaDwa
  6 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte:

Konto usunięte
Konto usunięte:


Nie moja w tym wina, że kazdy kto obrazi waszego guru obiektywnym zdaniem jest hejterem.

Kiedyś - pewnie za następne 4legalne albumy - włączycie obecny - 'Niebo'
i pomyślisz sobie - gdzieś ten tekst słyszałem, ten temat, te 0:01 - 3:34sec.
Po prostu dla mnie on się nie rozwija - chyba, ze zmienia dres bądź full cup'a.

posłuchacie chwile go i sami zobaczycie.

Dla mnie artysta to ktoś kto wyda płyte - i po 3latach słuchasz jakiegoś kawałka
i tak samo Cię on jara jak wtedy kiedys odpaliłeś nośnik w pokoju.

A Palucha to ja nie mogę słuchać więcej niż 5sec. a co dopiero wracać po 2ch latach.
AkaDwa
AkaDwa
  6 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: sieją bezsensowna i bezpodstawną krytykę

Konto usunięte
Konto usunięte: to ten

Konto usunięte
Konto usunięte: typ który jedzie od pierwszej sekundy do ostatniej na jedno kopyto


Ziiuta
Ziiuta
  6 listopada 2012

guru? no teraz ta wypowiedź wygląda zupełnie inaczej jak poprzednia. Wypowiedziałeś się mądrze i podzieliłeś się swoim zdaniem na ten temat w normalny sposób i bynajmniej ja wiem o co Ci chodzi. Masz prawo do własnego zdania.. tylko spójrz na różnicę swoich wypowiedzi. 'Nasrać na niego bym nie chciał' to już było zupełnie niepotrzebne. Dodałam ten temat aby się dowiedzieć czy jakieś mordki się szykują na ten koncert i żeby zrobić dobrą bibę. Chcecie porozmawiać o swoich gustach, to wyszukajcie taki dział, gdzie będziecie mogli na ten temat dyskutować.

LaMuerte666
LaMuerte666
  6 listopada 2012

o gustach się nie dyskutuje...
swoja drogą raczej niewiele mordek tu zajdziesz,dla mnie poznań daleko,zresztą wolę stare albumy,poza tym wolał bym jechać np na WSRH...

Strobista
Strobista
  6 listopada 2012

ja bym wolał pojechac na JMT albo LCN...

Ziiuta
Ziiuta
  6 listopada 2012

na wsrh nie miałam okazji jechać, za to moje kumpele pojechały a ja żałowałam, bo podobno dobra bibka była. Nie znam tego JMT i LCN, ale dobrze wiedzieć, że coś takiego istnieje i ogarnę sobie ten temat później :)

Strobista
Strobista
  6 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie znam tego JMT i LCN,


Jedi Mind Tricks
La Coka Nostra :and:
Ziiuta
Ziiuta
  7 listopada 2012

dobre klimaty, niestety na co dzień nie dla mnie

Strobista
Strobista
  7 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: dobre klimaty, niestety na co dzień nie dla mnie


kto co lubi..
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.