TheShowMustGoOn
Posty: 10 (po ~155 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 0
TheShowMustGoOn
  28 czerwca 2021 (pierwszy post)

Hej , podoba mi się pewna dziewczyna pracująca w sklepie , jednak jest pewien problem zauważyłem że ona patrzy się na mnie ,np gdy stoję w kolejce do kasy ,albo gdy jestem dalej od niej gdy ja odwracam wzrok na nią ,to ona natychmiast udaje że niby się na mnie nie patrzy dziwne takie zagrywki ,czy warto zagadać czy odpuścić sobie ?

TibauId
TibauId
  1 lipca 2021

Do mnie kiedyś śpiewał pewien Hiszpan. Bym sobie teraz siedział i pachniał na Majorce, bo tam go spotkałem. :(
Do dziś pamiętam śpiewaną przez niego "La bicicleta". :(
Będziesz żałował jak nie zagadasz. :(

BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  11 lipca 2021
TheShowMustGoOn
TheShowMustGoOn: Hej , podoba mi się pewna dziewczyna pracująca w sklepie , jednak jest pewien problem zauważyłem że ona patrzy się na mnie ,np gdy stoję w kolejce do kasy ,albo gdy jestem dalej od niej gdy ja odwracam wzrok na nią ,to ona natychmiast udaje że niby się na mnie nie patrzy dziwne takie zagrywki ,czy warto zagadać czy odpuścić sobie ?

Ja miałem kiedyś podobną sytuację tylko, że w komunikacji miejskiej. Przez kilka dni codziennie widywałem w autobusie pewną dziewczynę, która się na mnie patrzyła ukradkiem. Kiedy tylko spojrzałem w jej stronę, to ona uciekała wzrokiem. Kilka razy przez chwilę spojrzelismy sobie w oczy i wydawała mi się bardzo zawstydzona. Nie miałem odwagi zagadać chociaż bardzo mi się podobała, a kiedy sobie postanowiłem, ze "jutro się do niej odezwę" następnego dnia juz jej nie było i nie spotkalismy się nigdy więcej.. Pamiętam, że poźniej mocno żałowałem że jednak zabrakło odwagi. Dlatego uważam, ze powinienes cokolwiek zagadać, moze dziewczyna jest po prostu nieśmiała.
silentiumuniversi
silentiumuniversi
  18 lipca 2021

A może masz na ryju coś co ją śmieszy więc się napatrzeć nie może?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.