Obywatel75
Obywatel75
  7 grudnia 2020 (pierwszy post)

Witam,
od jakiegoś czasu jestem na Fotka i oglądając zdjęcia, dość często trafiam na komentarze, pisane przez mężczyzn. Niektórzy, to takie typowe "końskie zwisy". Bez urazy dla konia, ale co taka męska pipa, chce osiągnąć pisząc w komentarzu, "napisz do mnie", czy "odezwij się", ewentualnie "mam sprawę, napisz"....
Koszt gwiazdy, to mniej niż paczka papierosów. Żal, i tona gnojówki.

piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  7 grudnia 2020

A co konkretnie chciałeś osiągnąć zakładając ten temat?

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

K0R0NAWIRUS
K0R0NAWIRUS
  7 grudnia 2020

Bidulek musiał o tym napisać na głupim forum.. Jesteś słabym psychicznie plackiem i nic tego nie zmieni.

jacek1982r
Posty: 254 (po ~138 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 5
jacek1982r
  8 grudnia 2020

Napisz do mnie ; Czyli chce by osoba napisała do niego , no jak inaczej napisać gdy chce by osoba napisała do Mnie . To samo się tyczy treści Odezwij się. Jeśli ktoś ma coś do napisania przekazania a nie chce tym się dzielić na ogólnym kanale to układa treść ; Mam sprawę . Osoby z gwiazdą też tak robią , użycie tych słów jest bardzo zrozumiałe i używa się ich często .

Obywatel75
Obywatel75
  12 grudnia 2020
piekloWgDantego
piekloWgDantego: A co konkretnie chciałeś osiągnąć zakładając ten temat?


Konto usunięte
Konto usunięte: Bidulek musiał o tym napisać na głupim forum.. Jesteś słabym psychicznie plackiem i nic tego nie zmieni.


Forum jest od Tego, aby się wypowiedzieć.
Piszę, o słabych pajacach, co niczego nie osiągnęli, i żebrają o kontakt.
SlodkaMadza7777
Posty: 51 (po ~301 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 42
SlodkaMadza7777
  12 grudnia 2020
jacek1982r
jacek1982r: Napisz do mnie ; Czyli chce by osoba napisała do niego , no jak inaczej napisać gdy chce by osoba napisała do Mnie . To samo się tyczy treści Odezwij się. Jeśli ktoś ma coś do napisania przekazania a nie chce tym się dzielić na ogólnym kanale to układa treść ; Mam sprawę . Osoby z gwiazdą też tak robią , użycie tych słów jest bardzo zrozumiałe i używa się ich często .


No zaraz zaraz skoro facet pisze komentarz pod moją fotką "Napisz do mnie, odezwij się albo mam sprawę", to on chce się kontaktować (czyli sam powinien napisać). Tylko, że faceci szukają głupszej od siebie i zamiast wykupić gwiazdkę i móc pisać wiadomości, to wolą wstawiać po kolei ten sam komentarz do różnych kobiet. Wstawianie tego typu komentarzy jest po prostu żałosne.
Damian242
Damian242
  12 grudnia 2020

Mnie to tam nie frapuje takie komentowanie czyiś zdjęć. Ale z tego co się orientuje, to w opcjach zdjęcia można chyba niechciany komentarz sobie usunąć, jak komuś przeszkadza itp...

Avatar użytkownika XxXxP4R4NORMALxXxXXxXxP4R4NORMALxXxX
Posty: 129 (po ~701 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 0
XxXxP4R4NORMALxXxX
  13 grudnia 2020

Jakakolwiek wypowiedź ze strony inteligentnego mężczyzny na profilach jednostek damskich nawet ograniczająca się do jednego znaku stanowi i tak zbyt dużą inicjatywę wobec płci , która drugą stronę traktuje wyłącznie jako źródło sponsoringu...

Każdy anioł jest częściowo prostytutką .

Z mocy prawa rozdzielność majątkowa przeciwko hipergamii kobiet .

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.