zacny
zacny
  18 kwietnia 2020 (pierwszy post)

Poradnik jak żyć godnie jako Polak.

1) wyjedź z Polski
2) żyj

Dyskusja.

wziac
Posty: 609 (po ~70 znaków)
Reputacja: -138 | BluzgometrTM: 3
wziac
  19 kwietnia 2020

Golote na ministra obrony narodowej

Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  19 kwietnia 2020

Wybory korespondencyjne to są bez sensu I tak na nikogo nie głosuje i kilku lat bo stwierdzam że tą Polską rządzą idioci

PanKret
Posty: 49 (po ~181 znaków)
Reputacja: -20 | BluzgometrTM: 24
PanKret
  19 kwietnia 2020

Idioci? Idiotami są p0laki r0baki, bo umożliwiają tym nierobom wygraną w wyborach. Cała scena polityczna odzwierciedla polskie społeczeństwo. Niemiec>Czech>długo długo nic>padalce żyjące w moim ogródku>dalej długo długo nic>p0laki robaki

Damian241
Damian241
  19 kwietnia 2020

Trzeba głosować na PIS. Jarosław Kaczyński tego od nas oczekuje :)

Chejter
Chejter
  19 kwietnia 2020

tylko andrzej duda,reszta to scierwo

Damian241
Damian241
  19 kwietnia 2020

Popierając Dudę popierasz również całą partię Pis. Duda to aktor , a reżyserem jest Kaczyński :)))

Damian241
Damian241
  19 kwietnia 2020
PanKret
PanKret: Idioci? Idiotami są p0laki r0baki, bo umożliwiają tym nierobom wygraną w wyborach. Cała scena polityczna odzwierciedla polskie społeczeństwo. Niemiec>Czech>długo długo nic>padalce żyjące w moim ogródku>dalej długo długo nic>p0laki robaki


Kret. No a ty za kim jesteś?
Pis czy PO???
zacny
zacny
  19 kwietnia 2020
PanKret
PanKret: padalce

Ciekawostka: padalec to gatunek beznogiej jaszczurki.

wziac
wziac: Golote na ministra obrony narodowej

A Pudzianowski na ministra infrastruktury drogowej.

Konto usunięte
Konto usunięte: Polską rządzą idioci

Idiotami są Polacy, ziomeczku. Dajecie sobie wlepiać mandaty za wychodzenie z domu.

Damian241
Damian241: Pis czy PO

To nie żadnego znaczenia. Oni walczą w TV, a jak kamer nie ma, to wódkę piją.
Damian241
Damian241
  19 kwietnia 2020
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

@zacny Mylisz się nawet nie wiesz jak bardzo. Ja przez ten okres co rządziło PO słyszałem jedynie, że nie ma na nic pieniędzy, wszystko trzeba rozsprzedać itd.... Ludzi jawnie okradali i nawet ja też załapałem się na to, iż zabrali mi mój trzeci filar (moje pieniądze !!), przelewając je... w zasadzie to nawet nie wiadomo gdzie. Do Pis-u mam jedynie jedno zastrzeżenie. Dokładniej chodzi mi o kobiety, powinny one pracować krócej niż mężczyźni. Przede wszystkim dlatego, że po powrocie do domu wykonują kolejne obowiązki, na ogół są przemęczone i źle im z tym, że przemęczone i wyczerpane psychicznie i fizycznie muszą z powrotem wracać do pracy. Ja jestem za tym żeby Prezes wprowadził mniejszy limit godzin tygodniowo dla kobiet gdzieś tak z 40 godzinek tygodniowo na 20 godzin, a natomiast nam facetom, podniósł ten limit do 60, bo jesteśmy wytrzymalsi i możemy więcej znieść od kobiet :)))

PanKret
Posty: 49 (po ~181 znaków)
Reputacja: -20 | BluzgometrTM: 24
PanKret
  19 kwietnia 2020

Ciekaw jestem, kiedy w końcu ogarniecie, że rząd nie ma własnych pieniędzy i całe socjale są z waszych podatków, które dodatkowo napędzają inflację. Złotówka z 96 byłaby teraz warta ponad 3 zł. Tego pomysłu z kobietami nawet nie skomentuję. Twoja wiedza utwierdza mnie w przekonaniu, że czynne prawo wyborcze powinno przysługiwać po kilku testach, bo co da mi mój głos, skoro na niego przypada ponad 10 takich yntelygentuf jak Ty.

Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  19 kwietnia 2020
PanKret
PanKret: Ciekaw jestem, kiedy w końcu ogarniecie, że rząd nie ma własnych pieniędzy


Rząd ma własny hajs tylko większość swoich wakacji nie opłaca z własnych kieszeni tylko z twoich i moich
Hamsin
Hamsin
  19 kwietnia 2020
PanKret
PanKret: Niemiec>Czech>długo długo nic>padalce żyjące w moim ogródku>dalej długo długo nic>p0laki robaki


Odpad atomowy>Śmieć>Eunuch>ty
Damian241
Damian241
  19 kwietnia 2020
PanKret
PanKret: Ciekaw jestem, kiedy w końcu ogarniecie, że rząd nie ma własnych pieniędzy i całe socjale są z waszych podatków, które dodatkowo napędzają inflację.


Nikt tak dobrze, jak obecna ekipa rządząca pana Jarosława K nie potrafi zarządzać budżetem Państwa. Miło, że to wiesz i zdajesz sobie z tego sprawę, że państwo żyje głównie z podatków, w tym z moich pieniędzy. Osobiście mogę powiedzieć tyle, że wolę, żeby nadal moją kasą zarządzał Pis, bo w przeciwieństwie do tych komuchów z PO przynajmniej coś robi w tym kraju za tą kasę. Ludzie tacy jak ty zapomnieli już co PO wyczyniało, jak po kradli miliardy złotych z naszych OFE, nie pamiętają już jak po kradło prywatyzując spółki skarbu państwa, nie pamiętają też tego jak grabiło górnictwo i nie pamiętają, jak na jednej kolacji przetańczyli pensję przeciętnego Kowalskiego. Ja pamiętam i drugi raz do tej samej rzeki nie wejdę.

Złotówka z 96 byłaby teraz warta ponad 3 zł. Tego pomysłu z kobietami nawet nie skomentuję. Twoja wiedza utwierdza mnie w przekonaniu, że czynne prawo wyborcze powinno przysługiwać po kilku testach, bo co da mi mój głos, skoro na niego przypada ponad 10 takich yntelygentuf jak Ty.
Damian241
Damian241
  19 kwietnia 2020

Za Jarosławem K są wszyscy ci, co biorą 500+, rodzinne i korzystają z innych świadczeń socjalnych. Nie masz siły przebicia krecie, bo większa część Polaków korzysta w mniejszym bądź większym stopniu z dobroduszność naszego Prezesa. Także lepiej daj se na spokój i swój głos zostaw dla siebie. Ciao :)))

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.