YOSTK
Posty: 1 (po ~74 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
wpis jest ukryty
Avatar użytkownika UniqueSnowflakeUniqueSnowflake
Posty: 2014 (po ~72 znaków)
Reputacja: 48 | BluzgometrTM: 340
UniqueSnowflake
  22 marca 2020

Dostali karę na sprzedawanie czy zakaz dlatego, że wykupowano maski i płyny ze sklepów by sprzadawać je za zawyżone ceny. A wzbogacanie się na ludziach wpadających w panikę z powodu epidemii jest nieuczciwe. Sprzedawanie czegoś co kosztuje kilka złotych za dziesiątki lub setki złotych to lekka przesada.

piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  22 marca 2020
UniqueSnowflake
UniqueSnowflake: A wzbogacanie się na ludziach wpadających w panikę z powodu epidemii jest nieuczciwe. .

😂😂😂😂jeszcze powiedz ,że żal Ci osób które zakupiły tyle papieru toaletowego ,że teraz próbują go mrozić. To tak samo jak na Titanicu ,oglądasz taki film i głośno myślisz jak on mógł tak bez niej do tej szalupy ,tak pierwszy nikogo nie przepuszczając ,toć to niegodne. Po czym pierwszy pędzisz i wykupujesz wszystkie artykuły ze sklepu nie pozostawiając nic na półkach. Wojny i kataklizmy są najlepszą maszyną do produkcji pieniędzy .

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  22 marca 2020
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Pewnie Chiński towar i dlatego. Widziałem że w Chinach znów ruszyła produkcja maseczek i może OLX i Allegro sprowadza je stamtąd i rząd zakazał sprzedaży, a oni nadal sprzedawali i kara jest.

HardStyled83ddd0a
Avatar użytkownika UniqueSnowflakeUniqueSnowflake
Posty: 2014 (po ~72 znaków)
Reputacja: 48 | BluzgometrTM: 340
UniqueSnowflake
  22 marca 2020
piekloWgDantego
piekloWgDantego: 😂😂😂😂jeszcze powiedz ,że żal Ci osób które zakupiły tyle papieru toaletowego ,że teraz próbują go mrozić. To tak samo jak na Titanicu ,oglądasz taki film i głośno myślisz jak on mógł tak bez niej do tej szalupy ,tak pierwszy nikogo nie przepuszczając ,toć to niegodne. Po czym pierwszy pędzisz i wykupujesz wszystkie artykuły ze sklepu nie pozostawiając nic na półkach. Wojny i kataklizmy są najlepszą maszyną do produkcji pieniędzy .


Kto wykupuje, ten wykupuje. Nie rozmawiamy kogo mi żal, a kogo nie żal. Nie o tym jest temat. Jednak czerpanie korzyści z czyjejś krzywdy jest nieuczciwe. Ktoś kto umyślnie wykupuje wszystko by utrudnić dostęp do tego innym i czerpie z tego korzyści jest nieuczciwe. Robienie promocji na papier przez np Tesco gdzie promocje są normalną sprawą to jednak co innego niż sprzedawanie maseczki wartej 1zł za 50 zł, bo chcemy mieć z tego prywatne korzyści. Co innego jak ktoś by sam szył takie maseczki na sprzedaż i sam kręcił z tego biznes, a co innego jak wykupuje hurtowo tanio wszystko i sprzedaje drogo. To nie biznes, to oszustwo sprzedawać coś po 5x wyższej cenie, bo ludzie się boją i z desperacji byli by w stanie kupić wszystko. Nie można więc wymagać, że będzie na to przyzwolenie. Skoro zablokowali możliwość sprzedawania maseczek i środków dezynfekujących to znaczy, że uznali to za szkodliwe. Tyle. Jest pytanie i jest odpowiedź. Drążenie nie ma sensu. 😉
piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  22 marca 2020
UniqueSnowflake
UniqueSnowflake: Drążenie nie ma sensu. 😉

Powiedz to górnikowi. To chyba największa bolączka ,tego pokolenia,jak coś nie jest czarno na białym na fejsbrudzie to,to musi nie mieć sensu.

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

wziac
Posty: 609 (po ~70 znaków)
Reputacja: -138 | BluzgometrTM: 3
wziac
  22 marca 2020

Wymienie 8 żeli antybakteryjnych na mieszkanie w centum Warszawy

Krokodyl121
Krokodyl121
  22 marca 2020

Hm dobry bajer hm

piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  22 marca 2020
wziac
wziac: Wymienie 8 żeli antybakteryjnych na mieszkanie w centum Warszawy

O nie ,toć to lichwa . Aty,aty zła kobieta.
-Ale ja tych żeli naprawdę potrzebuje inaczej będę czuł się brudny.
-Trzeba było jak wszyscy szturmować sklepy
- bądź wyrozumiała i sprzedaj mi te żele po normalnej cenie.
-Ani mi się śni ,złamałam sobie tipsa wyszarpując go staruszce
-to pokryje dodatkowo wizyte u kosmetyczki
-Tylko mieszkanie w centrum Warszawy wchodzi w grę
-Ale pandemia niedługo dobiegnie końca
-to je wyrzucę,na co mi później taki zapas żeli,przecież nie jeztem idiotką i tak mi się już kosmetyki w toaletce nie mieszczą.

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

Avatar użytkownika UniqueSnowflakeUniqueSnowflake
Posty: 2014 (po ~72 znaków)
Reputacja: 48 | BluzgometrTM: 340
UniqueSnowflake
  22 marca 2020
piekloWgDantego
piekloWgDantego: Powiedz to górnikowi. To chyba największa bolączka ,tego pokolenia,jak coś nie jest czarno na białym na fejsbrudzie to,to musi nie mieć sensu.


A jaki widzisz sens w dyskusji o czymś co jest niezależne? Dali zakaz to dali zakaz, najwidoczniej mieli powód. Chcesz wiedzieć z pierwszej ręki to napisz do Allegro czy OLX w tej sprawie. Co ma młode pokolenie do tego. XD
Takie odwracanie kota ogonem.
piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  22 marca 2020
UniqueSnowflake
UniqueSnowflake: Dali zakaz to dali zakaz, .

To mi się pokrywa z tym co pisałaś w innym temacie"Nie trzeba tej wizji rozumieć".

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

Avatar użytkownika UniqueSnowflakeUniqueSnowflake
Posty: 2014 (po ~72 znaków)
Reputacja: 48 | BluzgometrTM: 340
UniqueSnowflake
  22 marca 2020
piekloWgDantego
piekloWgDantego: To mi się pokrywa z tym co pisałaś w innym temacie"Nie trzeba tej wizji rozumieć".

No, a co chcesz tu rozumieć? Czy każdego kto podejmuje jakąś decyzję, czy to osobę prywatną, czy firmę... pytasz np zawsze o to dlaczego taką decyzję podjęto lub po co? Bo myślę, że nie. No i to jest właśnie taka sytuacja, w której się nie pyta. To nie są byle jakie portale. Skoro podjęto decyzję o usunięciu ogłoszeń tego typu i blokowaniu możliwości ich dodawania to była to przemyślana decyzja. I oni nie muszą się tłumaczyć tak naprawdę z tego dlaczego podjęli takie, a nie inne działania. Skoro aż do tego doszło to znaczy, że zaszło to za daleko. I czy według nas jest to słuszne czy nie to nie mamy na to wpływu.
piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  22 marca 2020
UniqueSnowflake
UniqueSnowflake: No, a co chcesz tu rozumieć?.

To co chciałem ,to zrozumiałem. Dostałaś szereg pytań,na które udzieliłaś odpowiedzi . Co mnie tam interesują jakieś molochy pokroju,alledrogo czy ten drugi. Więcej daje wiedza na temat tych maluczkich naszego pokroju. Nigdy nie wiadomo od kogo i kiedy będzie się uzależnionym ,a jak już przyjdzie ten moment ,to dobrze wiedzieć z kim się ma do czynienia. Taki portret psychologiczny,nie trzeba tego rozumieć.

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

LuKa1989wawa
LuKa1989wawa
  22 marca 2020

Politycy PIS kupili milion maseczek po 40 gr, sprzedali do MZ po 3,4 szt... To juz jest uczciwe? :D

Hurtownie sprzedają też za dużo większą kasę do aptek, co odbija się na kliencie.. To także uczciwe... Taki rząd mamy że nic nie zrobi.

wziac
Posty: 609 (po ~70 znaków)
Reputacja: -138 | BluzgometrTM: 3
wziac
  22 marca 2020
piekloWgDantego
piekloWgDantego: i tak mi się już kosmetyki w toaletce nie mieszczą.

Tobie też?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.