PatrycjaZalewska1
Posty: 1 (po ~142 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
PatrycjaZalewska1
  3 marca 2020 (pierwszy post)

Po czym rozpoznać dziewczynę łatwa i z kad te okreslenie szlauf , bladziura,sie znalazło dlaczego na takie kobiety mowią tak co niektorzy

Rukals
Rukals
  3 marca 2020

Niektórzy tak powiadają na skąpo ubrane panie. Czasem poznają takie po ich zachowaniu...
Ciekawe co ma ten temat na celu. :woot:

Kajecik29
Posty: 78 (po ~180 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 18
Kajecik29
  8 marca 2020

Czy ktoś ją uważa za taka tylko boi się zapytać wprost

Kajecik29
Posty: 78 (po ~180 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 18
Kajecik29
  8 marca 2020

No chyba że sie mylę to przepraszam

Avatar użytkownika XxXxP4R4NORMALxXxXXxXxP4R4NORMALxXxX
Posty: 129 (po ~701 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 0
XxXxP4R4NORMALxXxX
  9 marca 2020

Z pewnością po tym , że takowa jednostka grzeszy wszystkim tylko nie inteligencją oraz poprawną polszczyzną ...

Każdy anioł jest częściowo prostytutką .

Z mocy prawa rozdzielność majątkowa przeciwko hipergamii kobiet .

GRADEK83
GRADEK83
  10 marca 2020

Facet będzie się ślinił a inna kobieta będzie sączyć jad. Tak to już jest granie na zmysłach i emocjach my ludzie mówimy na to Samo życie.

Wrestlemaniak85
Wrestlemaniak85
  10 marca 2020

Czy jest chętna kobieta żeby Mnie poznać ?

Mati1991000
Mati1991000
  14 marca 2020

Jest tu jakaś dziewczyna z Pomorskiego?

ansites
Posty: 18 (po ~207 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
ansites
  14 marca 2020

pedofilia też powstała przez kobiety, z zazdrości

RudeImagination20
RudeImagination20
  14 marca 2020

Po jej wygladzie i zachowaniu 👍 Uwodzi kazdego meszczyzne, klei sie do nich, kusi swym cialem.
Jest wulgarna w uzywaniu slownictwa czasem nie potrafi zlozyc poprawnego zdania po polsku😁

Dragon842
Dragon842
  14 marca 2020
PatrycjaZalewska1
PatrycjaZalewska1: Po czym rozpoznać dziewczynę łatwa i z kad te okreslenie szlauf , bladziura,sie znalazło dlaczego na takie kobiety mowią tak co niektorzy

Do każdej osoby podchodzę instalowanie i nie oceniam nie znając bo często pozory mylą. Takie określenia pasują do dziewczyny kobiety która chce zwrócić uwagę na siebie ciałem zakłada dużą warstwę makijażu i przede wszystkim nie potrafi rozmawiać na jakimś normalnym poziomie dostrzegając tylko siebie.
Dorian329
Dorian329
  15 marca 2020

PatrycjaZalewska1 dlaczego nie ktorzy tak mowia? Bo szmaty nazywa sie po imieniu. Ktos cie pocisnol i zastanawiasz sie co w sobie zmienic? d83dde04

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  16 marca 2020
PatrycjaZalewska1
PatrycjaZalewska1: Po czym rozpoznać dziewczynę łatwa i z kad te okreslenie szlauf , bladziura,sie znalazło dlaczego na takie kobiety mowią tak co niektorzy

Po pierwsze to "skąd".
Po drugie są to młodzieżowe określenia kobiet czy tam dziewczyn lekkich obyczajów. Każdy ma inną definicję. Jedni nazwą tak dziewczynę, która sypia codziennie z innym, inni kobietę, która wrzuca odważne zdjęcia na swój profil. Ile ludzi tyle opinii.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Avatar użytkownika UniqueSnowflakeUniqueSnowflake
Posty: 2014 (po ~72 znaków)
Reputacja: 48 | BluzgometrTM: 339
UniqueSnowflake
  17 marca 2020
ansites
ansites: pedofilia też powstała przez kobiety, z zazdrości


Pedofilia jest odchyłem i zboczeniem. Faktem, a nie wymysłem. Nie wiem jak Ty, ale ja bym np nie chciała żeby moją siostrę jakiś dziad wykorzystał z własnych pobudek bo uznał że ma do tego prawo. Raz, że to krzywda i trauma dla dziecka, które jeszcze nie wie do końca jak działa ludzkie ciało i organizm i co jak powinno wyglądać(choć wymuszony stosunek jest traumą dla każdego), dwa, że to przestępstwo niezależnie od tego jak byś tego nie nazwał. Chciałam również zauważyć, że pedofilia występuje zarówno w stosunku mężczyzn do dziewcząt, mężczyzn do chłopców.. Jak i kobiet do dziewcząt, kobiet do chłopców. Co idealnie pokazuje, że nie jest to wcale kobiecym wymysłem, a tym bardziej nie z zazdrości i tyczy się zarówno kobiet jak i mężczyzn. 🙂
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.