satanmybitch
Posty: 9 (po ~139 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 21
satanmybitch
  21 lutego 2020 (pierwszy post)


lubi ktoś rysować? -.-

BuryZenek

Avatar użytkownika UniqueSnowflakeUniqueSnowflake
Posty: 2014 (po ~72 znaków)
Reputacja: 48 | BluzgometrTM: 339
UniqueSnowflake
  26 lutego 2020

Ja wszystkie rysunki mam w domu rodzinnym. Tutaj mam tylko rysowany kilka lat temu taki obrazek na szybko, wzorowany na grafice z neta. Horror to on nie jest, ale zawsze coś. Jak będę znów coś kiedyś rysować to znów wrzucę.

Avatar użytkownika UniqueSnowflakeUniqueSnowflake
Posty: 2014 (po ~72 znaków)
Reputacja: 48 | BluzgometrTM: 339
UniqueSnowflake
  26 lutego 2020

I jeszcze jeden staroć 😁. Później poszukam to może coś jeszcze znajdę

satanmybitch
Posty: 9 (po ~139 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 21
satanmybitch
  26 lutego 2020

pffxd no co ty, to tak miało byc, take założenie, czasem zrobię jakieś tło a czasem nie, sutków nie rysuje bo to ma być bardziej aseksualne

BuryZenek

satanmybitch
Posty: 9 (po ~139 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 21
satanmybitch
  26 lutego 2020
UniqueSnowflake
UniqueSnowflake: I jeszcze jeden staroć 😁. Później poszukam to może coś jeszcze znajdę

no bardzo ciekawe i ładne^°^ koniecznie coś wrzucaj=)

BuryZenek

satanmybitch
Posty: 9 (po ~139 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 21
satanmybitch
  26 lutego 2020


no to ja też wstawie coś z pistoletemxD takie starsze trochę, i od razu mówię, tła nie ma bo chodziło tylko o postać.

BuryZenek

Avatar użytkownika UniqueSnowflakeUniqueSnowflake
Posty: 2014 (po ~72 znaków)
Reputacja: 48 | BluzgometrTM: 339
UniqueSnowflake
  26 lutego 2020

Ja z reguły też nie rysuję tła, tylko postacie haha

Avatar użytkownika UniqueSnowflakeUniqueSnowflake
Posty: 2014 (po ~72 znaków)
Reputacja: 48 | BluzgometrTM: 339
UniqueSnowflake
  26 lutego 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Jest tu na forum jedna moderatorka o fioletowowłosa, która tez rysuje. Ciekawe co ostatnio zmalowała...


No jestem, jestem. :p Ostatnio nic nie zmalowałam, na razie wrzuciłam stare.
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  26 lutego 2020
satanmybitch
satanmybitch: tła nie ma bo chodziło tylko o postać.

Ta praca jakoś się broni. Tło może nie być istotne zależnie gdzie ten rysunek będzie umieszczony. Widzę, że wszystkie postaci mają charakterystyczny dla Ciebie szpiczasty podbródek. Także charakterystyczny jest nienaturalny wzrost i wielkie oczy. Zdecydowanie jesteś pod wpływem japońskiej mangi.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
satanmybitch
Posty: 9 (po ~139 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 21
satanmybitch
  26 lutego 2020

no dokładnie xd ale mam swój styl bardziej, a tak wgl no ciężko czasem siedzieć nad tłem skoro głównie chcesz tylko postać ładnie zrobić no to zależy czy ktoś od początku planuje rysunek z tłem, jak ktoś woli bez tła to po chu.ja sie o to czepiacxD

BuryZenek

Avatar użytkownika UniqueSnowflakeUniqueSnowflake
Posty: 2014 (po ~72 znaków)
Reputacja: 48 | BluzgometrTM: 339
UniqueSnowflake
  26 lutego 2020

No tak. Masz rację. Rysunki mają to do siebie, że z założenia są wizją rysownika. Nie trzeba tej wizji rozumieć. :p

piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  26 lutego 2020
UniqueSnowflake
UniqueSnowflake: z założenia są wizją rysownika. Nie trzeba tej wizji rozumieć. :p

To jest motto połowy inżynierów kreślących rysunki techniczne . Papier wszystko przyjmie .😂

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  27 lutego 2020
piekloWgDantego
piekloWgDantego: To jest motto połowy inżynierów kreślących rysunki techniczne .

O panie! Jak żeś to obliczył? Rysunek techniczny rządzi się swoimi prawami. Odpowiednie rzuty, zasady wymiarowania, nawet liternictwo.

piekloWgDantego
piekloWgDantego: Papier wszystko przyjmie .

A tu owszem mamy horror sztukę. Każdy orze jak może czyli każdy rysuje jak mu pasuje.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  27 lutego 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: O panie! Jak żeś to obliczył?

Statystycznie co drugi rysunek który trzymam w dłoni ,w nijak ma się do rzeczywistości.

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

Avatar użytkownika UniqueSnowflakeUniqueSnowflake
Posty: 2014 (po ~72 znaków)
Reputacja: 48 | BluzgometrTM: 339
UniqueSnowflake
  27 lutego 2020
piekloWgDantego
piekloWgDantego: To jest motto połowy inżynierów kreślących rysunki techniczne . Papier wszystko przyjmie .😂

Nie wiedziałam. Może dlatego, że nie jestem inżynierem kreślącym rysunki techniczne.
Za to myślę kreatywnie, a moje rysunki nie mają tła, bo po prostu nie rysuję nigdy tła. Skupiam się na postaciach, rysuję długopisem i tło mi po prostu nie pasuje. Każdy rysownik ma swoją wizję. :p To tak jak z wierszami. Nie każdy musi rozumieć ich przekaz, nie muszą mieć żadnego tła czy drugiego dna.
piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  27 lutego 2020
UniqueSnowflake
UniqueSnowflake: Nie wiedziałam. Może dlatego, że nie jestem inżynierem kreślącym rysunki techniczne. .

Po prostu przypomniała mi się scena z pracy ,jak "Mariano Italiano" dzwonił do swojego projektanta z zapytaniem skąd on wziął wymiary na tą maszynę? I po burzliwej wymianie zdań ,skwitował go właśnie "wizji rysownika nikt nie zrozumie ,tylko on sam i to nie do końca ,ponieważ kilku rzeczy nie jest w stanie wyjaśnić". I tak mi sie to jakoś przypomniało.😉

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.