DevilsEye
Posty: 47 (po ~255 znaków)
Reputacja: -22 | BluzgometrTM: 41
DevilsEye
  6 lutego 2020 (pierwszy post)

Można by zmienić nazwę serwisu na samotnematki.pl, sądzę że bardziej by pasowała. Na drugim miejscu są skrajnie otyli ludzie ale jest ich mniej.

A wam jak minął dzień? Przypominam że hyde park to "piszesz co chcesz" a zamykanie tematu bo uraża wasze wątpliwe uczucia jest oznaką zaburzenia psychicznego, pozdro! :D

Aganiok22
Posty: 2970 (po ~53 znaków)
Reputacja: 50 | BluzgometrTM: 29
Aganiok22
  9 lutego 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: mata żryjta


A nie możnaby tak bardziej po ludzku "poczęstuj się Aganiok"?

Konto usunięte
Konto usunięte: trochę twardawe


Wiedziałam! Chodzi Ci o moje uzębienie. Nie dość, że stara to jeszcze bez zębów.....

Konto usunięte
Konto usunięte: popić raczej wskazane


I to jest dobra myśl. I to zastosuję. Bardzo Ci dziękuję, Damianek raczej nie skorzysta bo nie lubi za darmo. d83dde1c

Żyje się tylko raz, ale jeśli zrobisz to dobrze ten raz wystarczy.

GRADEK83
GRADEK83
  9 lutego 2020

Daj podziel się i jeszcze grymasi.... człowiek siedział babrał się z ciastem piekł i chciał się podzielić bo Bozia kazała się dzielić i jeszcze im zle... Eh nie chcesz być zły nie rób się dobry :and:

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  9 lutego 2020
Aganiok22
Aganiok22: A nie możnaby tak bardziej po ludzku "poczęstuj się Aganiok"?


ale masz wymagania, jak dają to bierz, jak biorą to wrzeszcz

Aganiok22
Aganiok22: Wiedziałam! Chodzi Ci o moje uzębienie. Nie dość, że stara to jeszcze bez zębów.....

a to te prezentowane na zdjęciu to nie własne tylko państwowe? wyjmowane na noc do "śklanki"?

Aganiok22
Aganiok22: Damianek raczej nie skorzysta bo nie lubi za darmo.

bzdura, ceni "cudzesy" bo lubi sępić na krzywy ryj, ale nie powinien ich żreć, powinien przestrzegać diety niskokalorycznej

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Damian241
Damian241
  9 lutego 2020
Aganiok22
Aganiok22: A wiesz, że masz rację. W życiu nie ma nic za darmo. Ale za dobre chęci też można coś otrzymać. A ja dobre chęci mam. I pocieszę Cię, od Ciebie nic nie przyjmę, bo bym się bała


Czego bałabyś się?
Damian241
Damian241
  9 lutego 2020
BabaxJaga
BabaxJaga: bzdura, ceni "cudzesy" bo lubi sępić na krzywy ryj, ale nie powinien ich żreć, powinien przestrzegać diety niskokalorycznej


Jakieś słabe te ciastka ja na takie mam długie zęby :P
Aganiok22
Posty: 2970 (po ~53 znaków)
Reputacja: 50 | BluzgometrTM: 29
Aganiok22
  9 lutego 2020
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Damian241
Damian241: Czego bałabyś się?


Podstępu i rewolucji żołądkowych z nim związanych. No cóż będziemy tu sobie słodzić, nie przepadasz za Aganiok. Co w pełni rozumiem. Sama siebie też "czasami" nie lubię, a Ty nie tylko czasami ale zawsze, no ale żyć dalej jakoś muszę.....Życzę cierpliwości d83dde1c

Żyje się tylko raz, ale jeśli zrobisz to dobrze ten raz wystarczy.

Damian241
Damian241
  9 lutego 2020
Aganiok22
Aganiok22: Podstępu i rewolucji żołądkowych z nim związanych. No cóż będziemy tu sobie słodzić, nie przepadasz za Aganiok. Co w pełni rozumiem. Sama siebie też "czasami" nie lubię, no ale żyć dalej jakoś muszę.....Życzę cierpliwości


Gdybym cię otruł no to wtedy mógłbym pójść siedzieć. I tu rodzi się pytanie:) Czy warto za kogoś takiego jak Aganiok zrezygnować z wolności, swobody i bajecznego życia. Zły pomomysl Aganiok nie otrułbym bym raczej Ciebie...
Aganiok22
Posty: 2970 (po ~53 znaków)
Reputacja: 50 | BluzgometrTM: 29
Aganiok22
  9 lutego 2020
Damian241
Damian241: Aganiok nie otrułbym bym raczej Ciebie...


Dziękuję, nawet nie wiesz jak mi ulżyło. Czyli są w Tobie jakieś pierwiastki ludzkie, choćby instynkt samozachowawczy. No i logiczna kalkulacja. Źle Cię oceniłam.

Żyje się tylko raz, ale jeśli zrobisz to dobrze ten raz wystarczy.

Damian241
Damian241
  9 lutego 2020
Aganiok22
Aganiok22: Czyli są w Tobie jakieś pierwiastki ludzkie, choćby instynkt samozachowawczy. No i logiczna kalkulacja. Źle Cię oceniłam.


idź ty mi stąd d83dde04
Ursyn
Ursyn
  10 lutego 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: człowiek siedział babrał się z ciastem piekł i chciał się podzielić


Co to za jakiś dziwny podryw na metroseksualistę, Zgredeusz?
Bierz to w rękę i wskaż pani jaskinię. :ziober2:
Aganiok22
Posty: 2970 (po ~53 znaków)
Reputacja: 50 | BluzgometrTM: 29
Aganiok22
  10 lutego 2020
Ursyn
Ursyn: Co to za jakiś dziwny podryw na metroseksualistę, Zgredeusz? Bierz to w rękę i wskaż pani jaskinię.


To Pani już woli te ciasteczka, przynajmniej wyglądają....jakoś d83dde1c

Żyje się tylko raz, ale jeśli zrobisz to dobrze ten raz wystarczy.

GRADEK83
GRADEK83
  10 lutego 2020
Ursyn
Ursyn: Bierz to w rękę i wskaż pani jaskinię

Co to za UDKO XD
Aganiok22
Aganiok22: woli te ciasteczka

Też jestem za ciasteczkami XD
Aganiok22
Posty: 2970 (po ~53 znaków)
Reputacja: 50 | BluzgometrTM: 29
Aganiok22
  10 lutego 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Też jestem za ciasteczkami XD


Gradek to ja cały czas cierpliwie czekam. Zupełnie jak nie kobieta. Bo kto widział cierpliwą kobietę?

Żyje się tylko raz, ale jeśli zrobisz to dobrze ten raz wystarczy.

Ursyn
Ursyn
  10 lutego 2020
Aganiok22
Aganiok22: To Pani już woli te ciasteczka, przynajmniej wyglądają....jakoś


Pewnie są holenderskie, z dodatkami...:ninja:
Konto usunięte
Konto usunięte: Co to za UDKO XD


Prehistoryczna maczuga z okresu plejstocenu. :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: Też jestem za ciasteczkami XD


Są jak te z Coffee Shopu? :kv3:
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  15 lutego 2020
DevilsEye
DevilsEye: GRADEK83: Albo wydziaranesamotnematki.com Dokladnie. Jestem w szoku jeszcze Cie tu widzieć po tylu latach :D

Bo Gradosław jest uzależniony od fotki. :ziober2:

Co do tematu to trochę racji w tym jest. Coraz więcej samotnych kobiet z dziećmi tu przesiaduje, ale nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka. Przecież to nie jest portal tylko dla nich, zmiana nazwy dyskryminowała by mnie jako bezdzietną kobietę. :mrgreen:

Portal ma taką nazwę prawie od dwudziestu lat i wątpię, że to się kiedykolwiek zmieni. I jestem świadoma tego, że nie chodziło o zmianę nazwy portalu tylko oburzenie wylęgarnią samotnych matek. :)
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.