wziac
Posty: 609 (po ~70 znaków)
Reputacja: -138 | BluzgometrTM: 3
wziac
  26 stycznia 2020 (pierwszy post)

Nowy tydzień , nowy wątek?
Na rynku coraz więcej pojawia się kalendarzy plannerów i gadżetów które pomagają na w planowaniu swojego dnia tygodnia czy miesiąca ale czy naprawdę jest nam to potrzebne?
Osobiście nie posiadam nic takiego , mam 3 kalendarze z poprzednich lat, które dostałam i w żadnym nie mam zapisanego ani słowa staram się takie rzeczy zapamiętać lub po prostu zapisuję to sobie na kartce i przyczepiam w sypialni ale zdecydowanie bardzo rzadko.
Czasem mam wrażenie że rozleniwiamy swoje głowy, ale jakie jest Wasze stanowisko w tej sprawie?

q : używacie takich rzeczy i wiecie,że są wam niezbędnie potrzebne do życia?
q: jakie plany na nowy tydzień ?

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  26 stycznia 2020
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
wziac
wziac: używacie takich rzeczy i wiecie,że są wam niezbędnie potrzebne do życia?


Nie używam, są mi do niczego niezbędne.
wziac
wziac: : jakie plany na nowy tydzień ?


Nie mam planów. Tak jak zawsze: Praca - Dom, troszkę Fotki, troszkę PS4 :)
HardStyled83ddd0a
Damian241
Damian241
  26 stycznia 2020

Takich rzeczy jak kalendarz książkowy używają zazwyczaj ludzie którzy prowadzą własną działalność, mają częste spotkania biznesowe , na głowie mnóstwo pomniejszych rzeczy związanych z firmą i nie tylko. Dla ludzi młodych, prostych i mało skomplikowanych taka rzecz jest bezcelowa.

Aganiok22
Posty: 2970 (po ~53 znaków)
Reputacja: 50 | BluzgometrTM: 29
Aganiok22
  26 stycznia 2020

Używam od lat kalendarza książkowego i biurkowego. To bardzo ułatwia pracę. Z czasem staje się nawykiem. Choć w tej chwili można ustawić sobie przypomnienia w telefonach, ja jednak wolę tradycyjny kalendarz z notatnikiem.

Żyje się tylko raz, ale jeśli zrobisz to dobrze ten raz wystarczy.

oam
oam
  26 stycznia 2020
wziac
wziac: Osobiście nie posiadam nic takiego , mam 3 kalendarze z poprzednich lat, które dostałam i w żadnym nie mam zapisanego ani słowa staram się takie rzeczy zapamiętać lub po prostu zapisuję to sobie na kartce i przyczepiam w sypialni ale zdecydowanie bardzo rzadko.
Mam dokładnie tak samo, dla mnie to marnotrawstwo czasu. Zamiast siedzieć i pisać w tym planerze, lepiej brać się do razu do roboty. Osobiście wole kalendarz który wisi w kuchni na ścianie, zapisze sobie coś ważnego o czym nie mogę zapomnieć typu wizyta u lekarza, przegląd auta itd. A reszta spontan. ;-)
wziac
wziac: q: jakie plany na nowy tydzień ?
Brak, bedzie co bedzie. :D
Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  26 stycznia 2020
wziac
wziac: jakie plany na nowy tydzień ?


tak samo Brak gdyż mam nockę w pracy
GRADEK83
GRADEK83
  27 stycznia 2020

Co bym sobie nie zaplanował to i tak Uj bombki strzelił zawsze coś plany popsuje...Jak to mówią człowiek planuje pan Bóg plany ruinuje. Pamiętajcie jedno nic ale to dosłownie nic na tym świecie nie dzieje się bez przyczyny.

wziac
Posty: 609 (po ~70 znaków)
Reputacja: -138 | BluzgometrTM: 3
wziac
  27 stycznia 2020
Damian241
Damian241: Takich rzeczy jak kalendarz książkowy używają zazwyczaj ludzie którzy prowadzą własną działalność, mają częste spotkania biznesowe , na głowie mnóstwo pomniejszych rzeczy związanych z firmą i nie tylko. Dla ludzi młodych, prostych i mało skomplikowanych taka rzecz jest bezcelowa.

Chodzi mi o ludzi zwykłych pracujących na etacie zwykłych „zjadaczy chleba”
Damian241
Damian241
  27 stycznia 2020

Przecież tobie odpowiedziałem jasno i dobitnie. Czego jeszcze nie rozumiesz...

oam
oam
  27 stycznia 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Co bym sobie nie zaplanował to i tak Uj bombki strzelił zawsze coś plany popsuje...Jak to mówią człowiek planuje pan Bóg plany ruinuje. Pamiętajcie jedno nic ale to dosłownie nic na tym świecie nie dzieje się bez przyczyny.
Wrociles!! :zabawa: :banan: :ziober:

Potwierdzam twą teorię:P
GRADEK83
GRADEK83
  27 stycznia 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Wrociles!! Potwierdzam twą teorię:PGRADEK83

Urlop od fotki sobie zrobiłem XD
Tez się cieszę że mnie widzisz :ziober2:
Mruczyslaw
Mruczyslaw
  27 stycznia 2020

Wszystkie ważniejsze rzeczy zapisuję w notesie.

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  27 stycznia 2020
wziac
wziac: nowy wątek?

Nowy obowiązek czy Twa ciekawość?

Ja mam co roku kalendarz kolekcjonerski. W zasadzie po przeterminowaniu jest wart tyle samo za ile kupiłem a czasem nawet więcej. Staram się po nim nie gryzmolić. Podziwiać jedynie. Liczyć dni.

wziac
wziac: Chodzi mi o ludzi zwykłych pracujących na etacie zwykłych „zjadaczy chleba”


Wszystko mam w głowie.

P.S. Jestem zjadaczem bułek!
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
wziac
Posty: 609 (po ~70 znaków)
Reputacja: -138 | BluzgometrTM: 3
wziac
  28 stycznia 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: tak samo Brak gdyż mam nockę w pracy

Nocka niczego nie przekreśla 🤔
Silversoul
Posty: 82 (po ~76 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 17
Silversoul
  29 stycznia 2020

Co roku w prezencie dostaje kalendarz,nic tam nie notuję,czasami numer telefonu.Za mało miejsca w takich kalendarzach na notatki.

Kto nie chce kiedy może,zechce gdy nie będzie mógł!

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.